تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱۵۲ ، تجارت خواجه نصیر ،روزانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدا رو شکر . فکر نمی کردم خواجه نصیر قبول بشم ، حتما حکمتی داشته ...Shy
امیدوارم بتونم از پسش بر بیام Undecided

انتخاب ها :
۱ -امیر کبیر تجارت
۲-علم و صنعت تجارت
۳-خواجه نصیر تجارت **

دوستان میشه لطفا یک کتاب در زمینه تجارت معرفی کنید ... دوره کارشناسی به جای تجارت به ما C# درس دادنHuh
(04 شهریور 1393 02:22 ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]اون ۲ واحد تجارت الکترونیک کارشناسی رو زیاد روش حساس نباشید Wink

ممنون از دلداریتونBig Grin
سلام همکلاسی .. Smile من یه بار به یکی گفتم احتمالن هم کلاسی بشیم اما یادم نیست شما بودی یا کس دیگه..!!:دی

کتاب رفرنس انگلیسی این درس کتاب توربان البته ترجمه هم شده ..حجمش هم زیاد اما کتاب شیرینی هستش

قابل توجه اون یکی هم کلاسی تو دانشگاه ما تجارت 2 واحد بود اما مثل 3واحدی تدریس شد یعنی 2 جلسه تو هفته بر اساس همین توربان و فقط تو اون کلاس من 3 یا 4 تا ارائه دادم و یه پروژه(ایده تجاری) و یه بیزینس پلن.. البته استادمون الان دکترای تجارت میخونه تو امیرکبیر..(یعنی اشکمونو سر این درس در اوووورد) ولی بهترین درس دوره کارشناسی بود که پاس کردم و باعث شد کلن فقط به ارشد تجارت فک کنم نه چیز دیگه ای..
(04 شهریور 1393 07:14 ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط: [ -> ]سلام همکلاسی .. Smile من یه بار به یکی گفتم احتمالن هم کلاسی بشیم اما یادم نیست شما بودی یا کس دیگه..!!:دی

کتاب رفرنس انگلیسی این درس کتاب توربان البته ترجمه هم شده ..حجمش هم زیاد اما کتاب شیرینی هستش

قابل توجه اون یکی هم کلاسی تو دانشگاه ما تجارت ۲ واحد بود اما مثل ۳واحدی تدریس شد یعنی ۲ جلسه تو هفته بر اساس همین توربان و فقط تو اون کلاس من ۳ یا ۴ تا ارائه دادم و یه پروژه(ایده تجاری) و یه بیزینس پلن.. البته استادمون الان دکترای تجارت میخونه تو امیرکبیر..(یعنی اشکمونو سر این درس در اوووورد) ولی بهترین درس دوره کارشناسی بود که پاس کردم و باعث شد کلن فقط به ارشد تجارت فک کنم نه چیز دیگه ای..
بله به من گفتین

خوش به حالتوووووون . استاد ما یه آدم ... بود بهونه می آورد تجارت الکترونیک در ایران معنا نداره ، به جای تجارت C# می خونیم .
حالا اگه c# هم یاد می گرفتیم یه چیزی . اونم درست درس نداد . نه پروژه ای نه انگیزه ای افتضاح Confused
الاان همه چی به تجارت الکترونیک و الخصوص موبایل مارکتینگ مربوطه.. یه عده استاد های گاگوول تو خیلی از دانشگاه ها چون از تجارت هیچی بارشون نیست این درسو میپیچونن.. و درس استراتژیک فناوری اطلاعات که تو ارشد هم احتمالن داشته باشیم... از شانس من بود که این اتفاق افتاد و ما یه استاد گیرمون امد که کارشناسی ارشد تجارت امیرکبیر بود و واقعن کمک کرد به دید خوبی از تجارت الکترونیک برسیم..
(06 شهریور 1393 02:19 ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط: [ -> ]الاان همه چی به تجارت الکترونیک و الخصوص موبایل مارکتینگ مربوطه.. یه عده استاد های گاگوول تو خیلی از دانشگاه ها چون از تجارت هیچی بارشون نیست این درسو میپیچونن.. و درس استراتژیک فناوری اطلاعات که تو ارشد هم احتمالن داشته باشیم... از شانس من بود که این اتفاق افتاد و ما یه استاد گیرمون امد که کارشناسی ارشد تجارت امیرکبیر بود و واقعن کمک کرد به دید خوبی از تجارت الکترونیک برسیم..
خیلی هم خوب Smile
ما بد شانس بودیم دیگه Confused واقعا استاد بی سواد انگیزه دانشجو کاملا متلاشی می کنه ...
(04 شهریور 1393 01:46 ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر . فکر نمی کردم خواجه نصیر قبول بشم ، حتما حکمتی داشته ...Shy
امیدوارم بتونم از پسش بر بیام Undecided

انتخاب ها :
۱ -امیر کبیر تجارت
۲-علم و صنعت تجارت
۳-خواجه نصیر تجارت **

دوستان میشه لطفا یک کتاب در زمینه تجارت معرفی کنید ... دوره کارشناسی به جای تجارت به ما C# درس دادنHuh

وای تبریک میگم امیدوارم منم بتونم امسال خواجه نصیر قبول بشم،میتونم کارنامتونو ببینم؟
ممنون ساناز عزیز . ایشالا هر جایی که دوست داری قبول میشی

اینم لینک کارنامه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع