تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 293 شبکه و 327 آیتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
salamm

roebtee
afsf
(03 شهریور 1393 10:57 ب.ظ)master of net نوشته شده توسط: [ -> ]من از یکی از بچه های ارومیه دوسال پیش پرسیدم گفت درسته میگن نمیدیم اما آخرش به همه خوابگاه دادن

راستی یادم رفت تبریکات فراوان به دوستان بگم

میشه از این نفر بپرسین شرایط تحصیل و زندگی و.... استاداش و رشته و خیلی چیزای دیگه
(03 شهریور 1393 10:52 ب.ظ)ستنا نوشته شده توسط: [ -> ]خوابگاه نمیدن؟؟؟؟
من از مازندران هستم Sad((((((((((((

آخه چراااااااااااااا؟
تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول شیم میشه رفت؟
آره تو دفترچه نوشته فاقد خوابگاه...
آره تکمیل ظرفیت 30 ام میاد ولی ثبت نام کن. شاید تکمیل ظرفیت هم جای خوبی نداشت!
منم شنیدم تهش به همه خوابگاه میدن

حوصله نداشتم توضیحات دفترچه رو بخونم Big Grin

منم فردوسی زده بودم هم روزانه هم شبانه اما قبول نشدم Sad

اگه تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول شیم باز هم باید ترم اول ارومیه باشیم؟

انتخاب های زیر این انتخاب چی؟

انقدر لهه ین دانشگاه که ما این جور پرپر بزنیم نریم؟ Big Grin
سلام منم روزانه شبکه ارومیه قبول شدم. همکلاسیا خیلی واستون خوشحالم. در ضمن نگین دورم دورم که من از همتون دور ترم -------> بوشهر :دی
کاش منم ارومیه قبول می شدم .چه وضعیه یکی از جنوب به شمال یکی از شمال به جنوب.غرب به شرق .شرق به غرب.همه شهر خودشون بمونن چی میشه. ارومیه چقد جالب برداشته .اونقت شبانه ها رتبشون چنده؟
سلام به همتون تبریک میگم من کارشناسی ارومیه بودم البته دانشگاه صنعتی ارومیه
درباره خوابگاه احتمالن به مشکل برنمیخورین.. خوابگاه خودگران زیاد انجا دانشگاه ارومیه هم داخل دانشگاه هم بیرون خوابگاه داره احتمالن بتونین بگیرین..
دانشگاه 5 کیلومتر خارج شهر و اگر داخل شهر خوابگاه بگیرین یه جایی هست به اسم بیمارستان اذربایجان تو خیابان دانشکده که تا اون موقع که من بودم اتوبوس های دانشگاه انجا دانشجو هارو سوار میکردن میبردن دانشگاه
دانشگاه بزرگیه و هیئت علمیش حداقل تو کامپیوتر بد نیست و یکی از هیئت علمی شبکه احتمالن باید دکتر سلوک باشه که مدیر گروه ما بود و تو شبکه عاالیه و خیلی با سواد و خیلی با اخلاقه و از کلاسش و رفتارش حتمن لذت خواهید برد.. خوبی هم که برای اون بچه هایی که ترک نیستن داره اینکه نگران فارسی حرف زدن نباشین انجا اصن به اینکه فارسی یا ترکی حرف میزنین کار ندارن و کلن دانشجو خیلی زیاد داره...

دیگه چیز مهمی به ذهنم نرسید بگم.. کلی از بند ارومیه لذت ببرید و هوای فصل بهار عااالیش.. Smile
(03 شهریور 1393 10:57 ب.ظ)master of net نوشته شده توسط: [ -> ]من از یکی از بچه های ارومیه دوسال پیش پرسیدم گفت درسته میگن نمیدیم اما آخرش به همه خوابگاه دادن

راستی یادم رفت تبریکات فراوان به دوستان بگم
مرسی بابت تبریک .
(04 شهریور 1393 02:57 ق.ظ)نازین نوشته شده توسط: [ -> ]کاش منم ارومیه قبول می شدم .چه وضعیه یکی از جنوب به شمال یکی از شمال به جنوب.غرب به شرق .شرق به غرب.همه شهر خودشون بمونن چی میشه. ارومیه چقد جالب برداشته .اونقت شبانه ها رتبشون چنده؟
سلام
ببخشید شما کجا قبول شدین؟
من کارشناسی رو ارومیه بودم.
هم اتاقی و دوست ارشد هم داشتم. واسه ارشد ها ترم اول داخل شهر خوابگاه خودگردان میدن. بعدش میدن به خوابگاه های داخل دانشگاه.
(05 شهریور 1393 12:21 ب.ظ)bodaghialib4 نوشته شده توسط: [ -> ]من کارشناسی رو ارومیه بودم.
هم اتاقی و دوست ارشد هم داشتم. واسه ارشد ها ترم اول داخل شهر خوابگاه خودگردان میدن. بعدش میدن به خوابگاه های داخل دانشگاه.
ممنونم که جواب دادین. سعی میکنم پیگیر باشم و بتونم خوابگاه بگیرم بازم مرسی.
دوستان ثبت نام اینترنتی انجام دادین؟

شماره ارومیه رو هر کاری می کنم نمی تونم پیدا کنم
(08 شهریور 1393 02:08 ب.ظ)ستنا نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ثبت نام اینترنتی انجام دادین؟

بچه ها کی میاین؟ من 19 هم صبح دانشگاهم
من 18 ثبت نامم هست ولی زودتر میام بخاطر یک نامه که از دانشگاه باید بگیرم واسه سربازیم من 16 17 دانشگاه هستم.
بعدش اینکه شروع کلاس تو تقویم آموزشی زده 22:-| تو رو خدار بزارین همون اول مهر من باید برگردم یک سری کار دارم اینجا انجام بدم بعد بیام Sad
(12 شهریور 1393 07:53 ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 شهریور 1393 02:08 ب.ظ)ستنا نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ثبت نام اینترنتی انجام دادین؟

بچه ها کی میاین؟ من ۱۹ هم صبح دانشگاهم
(12 شهریور 1393 09:43 ب.ظ)amirnem نوشته شده توسط: [ -> ]من 18 ثبت نامم هست ولی زودتر میام بخاطر یک نامه که از دانشگاه باید بگیرم واسه سربازیم من 16 17 دانشگاه هستم.
بعدش اینکه شروع کلاس تو تقویم آموزشی زده 22:-| تو رو خدار بزارین همون اول مهر من باید برگردم یک سری کار دارم اینجا انجام بدم بعد بیام Sad
(12 شهریور 1393 07:53 ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط: [ -> ]

بچه ها کی میاین؟ من ۱۹ هم صبح دانشگاهم
من بیام اونجا دیگه نمی تونم برگردم وقتی هم که اونجام نرم دانشگاه چکار کنم تو اون شهرغریب؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع