تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا کتاب کراس مرجع سوالات کنکور هست ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه ی دوستان
سوالی که واقعا دلیل قانع کننده ای واسش پیدا نکردم اینه که :
آیا کتاب کراس مرجع سوالات کنکور هست ؟
اگه هست با چه دلیلی می گید ؟؟

مثلا استالینگز نیست ؟؟؟ یه مرجع و کتاب تست خوب واسه شبکه چیه ؟؟

لطفا کمک کنید
(07 مرداد 1393 11:11 ب.ظ)ahmad_cisco نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه ی دوستان

لطفا کمک کنید
سلام و درود اولا منبع اصلا استالینگز نیست چراکه بنده تهیه کردم کتاب استالینگز حتی ان سال هایی که انتقال داده ایی مطرح می شد از لایه های پایین بازهم نبود و گارسیا مطرح بود و از تمرینات گارسیا سوال میدادن..
امروزه کتاب کراس با مطالعه روزنامه ایی نیز جوابگوی شما نخواهد بود. پیشنهاد بنده این هستش اگه واقعا حوصله حجیم خوندن ندارین یا نمی تونید مفهومی به همه مطالب پرحجم کتاب و تمریناتش مسلط بشین نکه حفظ کنید که بدرد نمی خوره..
تشریف ببرین دانشگاه پلی تکنیک جزوه شبکه 2 سال 92 یا 93 قدیمی نباشه! دکتر صبایی به همراه نمونه سوالایی کوئیز و پایان ترم و میان ترمشون
رو تهیه و چند بار بخونید وحل کنید در کنار دستش یکی از کتاب های شبکه پارسه یا مدرسان سال 92 یا 93 رو باید مسلط و تمامی تست هاش رو حل کنید.
موفق و پایدار باشید.
(07 مرداد 1393 11:30 ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 مرداد 1393 11:11 ب.ظ)ahmad_cisco نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه ی دوستان

لطفا کمک کنید
سلام و درود اولا منبع اصلا استالینگز نیست چراکه بنده تهیه کردم کتاب استالینگز حتی ان سال هایی که انتقال داده ایی مطرح می شد از لایه های پایین بازهم نبود و گارسیا مطرح بود و از تمرینات گارسیا سوال میدادن..
امروزه کتاب کراس با مطالعه روزنامه ایی نیز جوابگوی شما نخواهد بود. پیشنهاد بنده این هستش اگه واقعا حوصله حجیم خوندن ندارین یا نمی تونید مفهومی به همه مطالب پرحجم کتاب و تمریناتش مسلط بشین نکه حفظ کنید که بدرد نمی خوره..
تشریف ببرین دانشگاه پلی تکنیک جزوه شبکه ۲ سال ۹۲ یا ۹۳ قدیمی نباشه! دکتر صبایی به همراه نمونه سوالایی کوئیز و پایان ترم و میان ترمشون
رو تهیه و چند بار بخونید وحل کنید در کنار دستش یکی از کتاب های شبکه پارسه یا مدرسان سال ۹۲ یا ۹۳ رو باید مسلط و تمامی تست هاش رو حل کنید.
موفق و پایدار باشید.
واقعا ممنون از جوابتون.
از کجا میشه تهیه کرد .من شهرستانم و دسترسی ندارم واقعا.
آیا با توجه به پیش زمینه ی شبکه ای که دارم اگر 5 فصل اول رو مو به مو و با حل تمریناش بخونم میشه امید به پاسخگویی به سوالات کنکور داشت ؟؟
جزوه صبایی تو سایت مانشت هست با حجم ٤٥٠ مگ
فقط واسه سال ٩٠ هستش اگه اشتباه نکنم.
نمیدونم که تغییری در روند درس و جزوه اش داده دکتر یا نه
(10 مرداد 1393 03:50 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه صبایی تو سایت مانشت هست با حجم ٤٥٠ مگ
فقط واسه سال ٩٠ هستش اگه اشتباه نکنم.
نمیدونم که تغییری در روند درس و جزوه اش داده دکتر یا نه
حیر من جزوه سر کلاس 92 شو نوشتم اصلا فرق نداره که هیچی خیلی هم خلاصه ترش کرده
همون جزوه بسیار کامله
(10 آبان 1393 12:24 ق.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط: [ -> ]آیا کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان خلاصه کراسه؟

===========
خیر به هیچ وجه
ببخشین دوستان من 8 فصل از پارسه حقیقت میخونم که لایه ی فیزیکی و پیوند داده است. فقط.وقتی جزوه ی صبایی رو نگاه میکنم نمیدونم از کدوم ص تا کدوم ص رو برا مابقی لایه ها بخونم. اگه بگین کدوم صفحاتو باس بخونم ممنون میشم؟

Sent from my C6603
(11 آبان 1393 03:51 ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشین دوستان من ۸ فصل از پارسه حقیقت میخونم که لایه ی فیزیکی و پیوند داده است. فقط.وقتی جزوه ی صبایی رو نگاه میکنم نمیدونم از کدوم ص تا کدوم ص رو برا مابقی لایه ها بخونم. اگه بگین کدوم صفحاتو باس بخونم ممنون میشم؟

Sent from my C6603

کل جزوه ی استاد صبایی از لایه های بالاست باید همشو بخونیم. Tongue
لینک مرجع