تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب مبانی مدیریت رابینز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من یه کتاب مبانی مدیریت خریدم نویسندش استیفن رابینز و دیوید دی سنزو هستش ترجمه ی محمد اعرابی محمد علی رفیعی و بهروز اسراری ارشاد هستش عکس جلدش هم چهار تا مستطیل قرمز نارنجی و ابی . سبز هستش .سوالم این بود این کتاب همون کتاب مرجع کنکور ای تی هستش کمکم کنین لطفا
بله همونه !!

Sent from my iPad using Tapatalk
خیلی ممنون لطف کردین
باید رفتار سازمانی رو تهیه می کردین
رفتار سازمانى هم شاید لازم باشه ولى تا اونجا که تو مصاحبه ها خوندم اول مبانى مدیریت مهمه

Sent from my iPad using Tapatalk
(12 تير 1393 01:24 ب.ظ)09395263659 نوشته شده توسط: [ -> ]من یه کتاب مبانی مدیریت خریدم نویسندش استیفن رابینز و دیوید دی سنزو هستش ترجمه ی محمد اعرابی محمد علی رفیعی و بهروز اسراری ارشاد هستش عکس جلدش هم چهار تا مستطیل قرمز نارنجی و ابی . سبز هستش .سوالم این بود این کتاب همون کتاب مرجع کنکور ای تی هستش کمکم کنین لطفا

همین کتاب رو خوب بخونید حداقل بالای 50 میزنیم 100%
ولی تو مصا حبه ها خوندم فقط مبانی بخونم 90 میزنم ............نیدونمممم
(13 تير 1393 12:54 ق.ظ)09395263659 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی تو مصا حبه ها خوندم فقط مبانی بخونم ۹۰ میزنم ............نیدونمممم

باور کنید من فقط همین مبانی مدیریت که اینجا گفته شده رو خوندم و 90 زدم! مدیریت رو بدون خوندن حتی یه کلمه به نظرم میشه تا 20% زد. (هرچند یکی از دوستای خودم بدون خوندن حتی یه کلمه 35% زده بود و یکی دیگه درس رو پاس کرده بود ولی برای کنکور نخونده بود و 65% زده بود) اگه شک دارید سوالاتش رو همین الان دانلود کنید و امتحان کنید!
ممنون از همه ی دوستان که کمکم کردین
الآن سه ساله که رفتار سازمانی سوال نبوده. رفتار سازمانی بعضی جاهاش خیلی نزدیک به مبانی هستش. حتی سال‌های 88 و 89 هم از رفتار سازمانی سوال نیامد و مرجع فقط همین مبانی بود. سال 90 یه مقدار سبک سوال به رفتار سازمانی نزدیک شد که در سال 91 دوباره به مبانی برگشت و تا همین 93 ادامه داشته.

مبانی رو چند بار دقیق بخوانید. جدول‌ها رو هم خیلی خیلی خیلی جدی بگیرید.

چون از پارسال 15 سوال برای مدیریت طرح شده، فضای کار بهتری برای جواب دادن به سوالات وجود داره اما سعی کنید هیچ فصل و صفحه و خطی رو نخوانده نگذارید. سال 92 حدود 6 سوال از یک فصل مبانی طرح شد.

کتاب روانی هم هست و دوست داشتنی.
(15 تير 1393 02:04 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]الآن سه ساله که رفتار سازمانی سوال نبوده. رفتار سازمانی بعضی جاهاش خیلی نزدیک به مبانی هستش. حتی سال‌های ۸۸ و ۸۹ هم از رفتار سازمانی سوال نیامد و مرجع فقط همین مبانی بود. سال ۹۰ یه مقدار سبک سوال به رفتار سازمانی نزدیک شد که در سال ۹۱ دوباره به مبانی برگشت و تا همین ۹۳ ادامه داشته.

مبانی رو چند بار دقیق بخوانید. جدول‌ها رو هم خیلی خیلی خیلی جدی بگیرید.

چون از پارسال ۱۵ سوال برای مدیریت طرح شده، فضای کار بهتری برای جواب دادن به سوالات وجود داره اما سعی کنید هیچ فصل و صفحه و خطی رو نخوانده نگذارید. سال ۹۲ حدود ۶ سوال از یک فصل مبانی طرح شد.

کتاب روانی هم هست و دوست داشتنی.
مبانی مدیریت رابینز رو بخونید ٧٠٪ رو حداقل میزنید.
پارسال اینجور بود لااقل
ترجمه اعرابی
لینک مرجع