تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتب دکتر قدسی به عنوان منبع برای طراحی الگوریتم و ساختمان داده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظرتون برای دروس ساختمان داده و طراحی الگوریتم فقط از کتب دکتر قدسی (۶۰۰ مسئله و داده ساختارها و مبانی الگوریتم) استفاده کنم کافیه ؟؟
منظورم این که مطالب این کتاب(داده ساختار ها و مبانی الگوریتم) سر فصل های کنکور رو برای هر دو درس پوشش میده ؟ یا نیاز به یه منبع دیگه ای هم هست جدای منبع برای تست.
(14 خرداد 1393 05:55 ب.ظ)ftekhar نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون برای دروس ساختمان داده و طراحی الگوریتم فقط از کتب دکتر قدسی (۶۰۰ مسئله و داده ساختارها و مبانی الگوریتم) استفاده کنم کافیه ؟؟

باسلام
از اونجایی که این کتابها سوالای کنکور رو ندارند
نیاز به یک کتاب کنکوری داری
و به نظر کتاب پوران هم کلی تست داره و سوال داره خوبه
ولی اگر کتاب کنکوری که با کتاب قدسی پیش رفته باشه میخوای کتب استاد فرشید شیر افکن هم هست
ولی شک نکن که باید 600 مسئله خوب خوب یاد بگیری!!!!
(15 خرداد 1393 10:51 ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
ولی اگر کتاب کنکوری که با کتاب قدسی پیش رفته باشه میخوای کتب استاد فرشید شیر افکن هم هست
ولی شک نکن که باید ۶۰۰ مسئله خوب خوب یاد بگیری!!!!

سلام

مرسی از راهنماییتون ،، من منظورم این بود که مطالب این کتاب سر فصل های کنکور رو برای هر دو درس پوشش میده ؟ یا نیاز به یه منبع دیگه ای هم هست جدای منبع برای تست.
(15 خرداد 1393 11:56 ق.ظ)ftekhar نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 خرداد 1393 10:51 ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
ولی شک نکن که باید ۶۰۰ مسئله خوب خوب یاد بگیری!!!!

سلام

مرسی از راهنماییتون ،، من منظورم این بود که مطالب این کتاب سر فصل های کنکور رو برای هر دو درس پوشش میده ؟ یا نیاز به یه منبع دیگه ای هم هست جدای منبع برای تست.

به نظرم تقریبا پوشش میده و clrs هم داشته باش اگر دیدی جایی کم توضیح داده شده
موفق باشی
(16 خرداد 1393 11:29 ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم تقریبا پوشش میده و clrs هم داشته باش اگر دیدی جایی کم توضیح داده شده
موفق باشی
مرسی
دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟
برای ساختمانم بین مقسمی و طورانی موندمممم، خواهش می کنممم اگه می دونید جواب بدید ، خیلی فرصت کمه Sad(((
Sad(((((((((

من می خوام این دروس را کلاس برم ولی نمی دونم که کدام یک از این اساتید بهتر هستن ؟ Sad
نه طراحی رو پوشش نمی ده ولی ساختمان داده رو ها
(19 تير 1393 07:37 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]نه طراحی رو پوشش نمی ده ولی ساختمان داده رو ها

ممنون
لینک مرجع