تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دوره CIW
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میخوام طراحی و برنامه نویسی سایت یاد بگیرم، به نظرتون دوره های CIW (طراح ارشد صفحات وب) شرکت کنم؟
کسی هست که دوره های CIW رو در مجتمع فنی بابل گذرونده باشه؟
من دوره CIW رو قبلا گذروندم، خود سرفصل های دوره خوبه و معتبر، ولی مشکلی که هست آموزشگاه های ایرانی همون سرفصل ها رو دنبال نمیکنن، من دیباگران رفتم و اصلا راضی نبودم، اگه خیلی مبتدی هستید شاید واسه راه افتادنتون خوب باشه اما اگه زمینه دارید به نظرم بهترین راه اینه که خودتون مطالعه کنید و پروژه انجام بدید.
سلام من از روی یکسری کتاب یادگرفتم کتاب بهتره

ciw شامل دات نت نمیشه php هست فقط
من CIW رو توی یه آموزشگاهی تو مشهد رفتم.
ببینید توی این دوره به شما Html + Css + JavaScript + PHP + MySql رو یاد میدن. کنارش یه سری موضوعات دیگه رو هم ممکن هست که بگن ، مثل کار کردن با یه سری سیستم مدیریت محتوا (وردپرس و جوملا و...) یا نحوه کار با هاست و ثبت دامنه و اینا...
اینا کمترین چیزایی هست که برای برنامه نویسی وب باید یاد داشت.
البته من این دوره رو با PHP دیدم. میتونید دوره های دیگه ای رو هم برید که همون مطالب رو یاد میدن ولی به جای PHP وMySql به شما ASP و MSSQL یاد میدن.
بهترین مشاور هم به شما درباره مرکزی که دارین میرین افرادی هستن که اونجا دوره رو دیدن. فنی و حرفه ای هم دوره های مجانی زیادی میزاره. اونجا هم میتونید برین که البته اونجا حتما کیفیتش خوبه.
موفق باشید. Smile
(17 خرداد 1393 04:39 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]بهترین مشاور هم به شما درباره مرکزی که دارین میرین افرادی هستن که اونجا دوره رو دیدن. فنی و حرفه ای هم دوره های مجانی زیادی میزاره. اونجا هم میتونید برین که البته اونجا حتما کیفیتش خوبه.
موفق باشید. Smile
مرسی. جدی فنی و حرفه ای کلاساش خوبه؟؟؟
(17 خرداد 1393 06:07 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی. جدی فنی و حرفه ای کلاساش خوبه؟؟؟

تو مشهد که اینطوریه... کلاسهایی که میزارن کلاسای با کیفیتی هست.
لینک مرجع