تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: امکان قبولی با رتبه 390 در گرایش هوش مصنوعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان عزیز، با رتبه 390 تو گرایش هوش مصنوعی میشه از روزانه/شبانه تهران و یا روزانه/شبانه تبریز قبول شد؟

دوستانی که میدونند لطفا راهنمایی کنید.

سپاس.
احتمال داره روزانه یا شبانه ی تبریز رو بشی.
3 سال پیش یکی از آشناهامون با 400 شبانه هوش تبریز قبول شد ؛ ولی اون زمان همپوشانی زیاد بود ......
سلام دوست عزیز
من پارسال با رتبه 485 شبانه هوش تبریز قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که 2 سال پیش یکی از دوستام با رتبه 700 شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید
(01 خرداد 1393 09:40 ق.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش شریف قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید

! آموزش محور؟
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش شریف قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید

سلام. شما که دانشگاهتون رو علوم تحقیقات انتخاب کردید! ولی اینجا وارد کردید شریف. شاگرد اولی داشتید؟
تا اونجا که میدونم اگه تمام انتخابهای قبل از مصاحبه رو قبول نشید برای مصاحبه انتخاب میشید.
من پارسال با رتبه 485 شبانه هوش شریف قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که 2 سال پیش یکی از دوستام با رتبه 700 شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید
چرا دروغ میگی؟ 485 چطوور ممکنه حتی شبانه اموزش محور شبانه قبول بشه؟
(01 خرداد 1393 01:58 ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط: [ -> ]چرا دروغ میگی؟ ۴۸۵ چطوور ممکنه حتی شبانه اموزش محور شبانه قبول بشه؟ چ برسه روزانه...

دوست عزیز این چه طرز صحبته؟ پارسال با 1200 قبولی شبانه نرم تهران داشتیم. ایشون شاگرد اولی داشتند.
(01 خرداد 1393 02:20 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز این چه طرز صحبته؟ پارسال با ۱۲۰۰ قبولی شبانه نرم تهران داشتیم. ایشون شاگرد اولی داشتند.
شما چرا حرف می زارید؟ کجا نوشتن شاگرد اولن؟
بله خب ای کاش بنده نیز از جهاد دانشگاهی سبزی اباد می رفتم شاگرد اول می شدم!
وایییییییییی ببخشید شریف نه ..تبریز ..اصلا نمی دونم چرا همچین اشتباهی کردم.

(01 خرداد 1393 09:58 ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط: [ -> ]
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش تبریز قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید

! آموزش محور؟

اینگار اگه خدا بخواد، بچه های هوش مصنوعی را اینجا پیدا کردم Smile
یه سوال مهم داشتم، درباره اولویت دانشگاه های هوش مصنوعی
_دانشگاه های تهران که همه خوبند
_شیراز فکرکنم بهتر از اصفهان و فردوسی باشه
_اما شهرستان ها؛ بین همدان و یزد و کردستان و تبریز و سمنان و شاهرود، اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه!
اینگار شاهرود هیئت علمی بهتری داره، کسی از دانشگاه شاهرود خبر داره؟؟ همدان اینگار جالب نیست، البته طبق سایت خوده دانشگاش
ماشالا همه اساتید دانشگاه پردازش سیگنال و تصویر کار میکنند، چه دانشگاهی غیره تهران و امیرکبیر بیوانفورماتیک کار میکنند؟؟
لینک مرجع