تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 1049 نرم افزار شانسی واسه شبانه یا غیر انتفاعی داره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
نمیدونم چرا همیشه سر جلسه خراب میکنم و رتبم اینطوری شد!!!
اگه جواب بدین ممنون میشم.

رتبه 1049 نرم افزار شانسی واسه شبانه یا غیر انتفاعی داره؟
واسه غیر انتفاعی آره ولی شبانه بعیده
(23 اردیبهشت 1393 06:02 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]واسه غیر انتفاعی آره ولی شبانه بعیده

ممنون به خاطر پاسختون.
فکر میکنید چقدر شانس واسه ی قبولی در غیر انتفاعی وجود داره؟
منظورم اینه که میشه رووش حساب باز کرد یا اینکه معلوم نیست؟
غیر انتفاعی شهرستان ها میارید حتما
نتایج نهایی بچه های پارسال رو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
غیر انتفاعی روزبهان ساری قبول میشی
سلام دوستان عزیر
البته با رتیه ای که شما دارید مسلما شبانه نمی اورید ولی در مورداین که افراد بخواهند غیر از روزانه بخوانند باید واقعا پول پر داشته باشید در غیر این صورت خیلی سخته هم برای دانشگاه پول بدهی هم در شهر دیگر باشی (هزینه رفت وامد خوابگاه خورد و خوراک و...) و اخرش هم مدرکش غیر انتفاعی یا چیزی شبیه ان باشد
از من می شنوید به نظرم بهتر هست یک سال دیگر بخوانید تا رتیه بهتری به دست اورید.
من خودم سال اول همین طوری داده بودم نرم افزار شدم هزار و خورده ای. سال بعد نشستم با جدیت خواندم ولی دوباره نرم افرار شدم تو مایه های هزار (۱۰۰ تا کمتر از رتبه قبل).ان موقع تازه برای اولین بار رشته های مجازی امده بود (رشته های پولکی و کم ارزش) ان موقع مجازی قبول شدم خانواده ام گفتم یک سال دیگه بخوانم ولی من انقدر ناراحت بودم که گفتم سال دیگر هم بهتر از این نمی شوم و همین رشته را می خواهم. خوشبختانه وضعیت مالی خانواده ان سال به دلایل مشکلاتی خوب نبود بنابراین به زور قانع شدم که مجازی نرم.
فکر می کردم سال دیگر هم همین طور باشد ولی تصمیم گرفتم فکر های منفی را دور بریزم و دوباره با جدیت بخوانم و این دفعه که بار سومم بود که کنکور می دادم رتیه ام شد ۱۳۴ و روزانه it دانشگاه یزد اوردم. (این دفعه نرم افزار ندادم) حالا هم ترم اخر ارشدم و باید دفاع کنم و خوشحال هم که ان روز مجازی نرفتم
(24 اردیبهشت 1393 08:40 ق.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیر
البته با رتیه ای که شما دارید مسلما شبانه نمی اورید ولی در مورداین که افراد بخواهند غیر از روزانه بخوانند باید واقعا پول پر داشته باشید در غیر این صورت خیلی سخته هم برای دانشگاه پول بدهی هم در شهر دیگر باشی (هزینه رفت وامد خوابگاه خورد و خوراک و...) و اخرش هم مدرکش غیر انتفاعی یا چیزی شبیه ان باشد
از من می شنوید به نظرم بهتر هست یک سال دیگر بخوانید تا رتیه بهتری به دست اورید.
من خودم سال اول همین طوری داده بودم نرم افزار شدم هزار و خورده ای. سال بعد نشستم با جدیت خواندم ولی دوباره نرم افرار شدم تو مایه های هزار (۱۰۰ تا کمتر از رتبه قبل).ان موقع تازه برای اولین بار رشته های مجازی امده بود (رشته های پولکی و کم ارزش) ان موقع مجازی قبول شدم خانواده ام گفتم یک سال دیگه بخوانم ولی من انقدر ناراحت بودم که گفتم سال دیگر هم بهتر از این نمی شوم و همین رشته را می خواهم. خوشبختانه وضعیت مالی خانواده ان سال به دلایل مشکلاتی خوب نبود بنابراین به زور قانع شدم که مجازی نرم.
فکر می کردم سال دیگر هم همین طور باشد ولی تصمیم گرفتم فکر های منفی را دور بریزم و دوباره با جدیت بخوانم و این دفعه که بار سومم بود که کنکور می دادم رتیه ام شد ۱۳۴ و روزانه it دانشگاه یزد اوردم. (این دفعه نرم افزار ندادم) حالا هم ترم اخر ارشدم و باید دفاع کنم و خوشحال هم که ان روز مجازی نرفتم
سلام ، واقعاً ممنون به خاطر راهنمایی شما و بقیه دوستان.

حقیقتش نمیدونم میخوام برم یا نه ، این سال دومی بود که شرکت کردم و متاسفانه نتونستم مشترک خوب بزنم و این شد رتبم.
از اوّل هدفم روزانه بودش حتی واسه غیر انتفاعی هنوز کارت علاقه مندی نگرفتم.
واقعاً نمیدونم کار درست کدوم هستش ؟ اینکه برم غیر انتفاعی یا شرکت دوباره ، اونم واسه کسی مثل من متولد 64 که شاید تا حالا باید درسامو میخوندم و الان حداقل ارشد میداشتم.
احتمالاً انتخاب رشته میکنم ، بعدش اینکه برم یا نه واقعاً نمیدونم !!!
لینک مرجع