تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 107 آی تی ( گرایش 1و4)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدایــــــا شکرتHeart

سلام دوستان این هم کارنامه بنده.امیدوارم بتونه به دوستانی که میخوان سال های آینده کنکور بدن کمکی کنه
مبارک باشه؛ انشالله موفقیت‌های بیشتر Smile
(23 اردیبهشت 1393 01:26 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]مبارک باشه؛ انشالله موفقیت‌های بیشتر Smile

محمد جان به نظرت میشه با این رتبه کجا رو آورد؟
(23 اردیبهشت 1393 01:30 ق.ظ)akilis نوشته شده توسط: [ -> ]محمد جان به نظرت میشه با این رتبه کجا رو آورد؟
والا به نظرم میشه علوم و فنون نوین تهران رو آورد. من حساب کردم روزانه و شبانه‌های شهر تهران روی هم، برای گرایش 1و4 فقط یه چیز در حدود 127 نفره. البته آموزش‌محورها رو محاسبه نکردم. اصفهان و تبریز و شیراز رو هم اضافه کنیم یه چیز در حدود 140 میشه.

اگر یه مقدار همپوشانی هم حساب کنیم، وضعیت بهتر هم میشه.
(23 اردیبهشت 1393 01:32 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1393 01:30 ق.ظ)akilis نوشته شده توسط: [ -> ]محمد جان به نظرت میشه با این رتبه کجا رو آورد؟
والا به نظرم میشه علوم و فنون نوین تهران رو آورد. من حساب کردم روزانه و شبانه‌های شهر تهران روی هم، برای گرایش ۱و۴ فقط یه چیز در حدود ۱۱۴ نفره.

حالا اگر یه مقدار همپوشانی هم حساب کنیم، وضعیت بهتر هم میشه.

شما اطلاعی در مورد فناوری پزشکی داری؟
یکی از دوستان میگفت سامانه های شبکه ای مثه هندونه در بسته میمونه نمیشه بهش اعتماد کرد :|Huh
(23 اردیبهشت 1393 01:36 ق.ظ)akilis نوشته شده توسط: [ -> ]شما اطلاعی در مورد فناوری پزشکی داری؟
یکی از دوستان میگفت سامانه های شبکه ای مثه هندونه در بسته میمونه نمیشه بهش اعتماد کرد :|Huh
درسته به هر حال این رشته‌ی سامانه‌های شبکه‌ای تازه پارسال ارایه شده و زمانی که امسال پذیرش کنه، دو ترم دانشجو گرفته کلاً. درحالیکه مثلاً رشته تجارت امیرکبیر حدود 25 ترم هست داره ارایه میشه. اما تا جایی که من میدونم این رشته فعلاً نگاه خُشکی بهش نمیشه تا اینکه جا بیافته.

فناوری اطلاعات پزشکی هم زیاد اطلاعی ندارم ازش.
(07 خرداد 1393 08:31 ق.ظ)dornajo0on نوشته شده توسط: [ -> ]دانشگاه جهرررررررررررم؟؟؟!!!!!
ببخشید اسم شریفتون؟

آره دانشگاه جهرم همکلاسی Wink
سلام رشته ای تی رو چند تا دانشگاه دارن برای ارشد وکجا ها کسی میدونه؟؟؟؟؟
(26 مرداد 1393 04:33 ب.ظ)setare1369 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام رشته ای تی رو چند تا دانشگاه دارن برای ارشد وکجا ها کسی میدونه؟؟؟؟؟
سلام شما میتونید به سایت سنجش مراجعه کنید و درقسمت مربوط به کارشناسی ارشد و بخش راهنمای انتخاب رشته اطلاعات مورد نیازتون رو دریافت کنید
لینک مرجع