تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۳۲۲ (۲و۳) ۴۸۴ (۱و۴) میشه شبانه شهرستان قبول شم ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یعنی میتونم امیدی به شبانه شهرستان داشته باشم ؟
رتبه منم تقریبا مثل شماست ظرفیت کل شبانه و روزانه آی تی 387 تاست که از رتبه شبکه ما بیشتره . یعنی میشه امید داشت شبکه شبانه یه جایی قبول شد؟

کجاها شانسشو داریم؟

خیلی سردرگمم واسه انتخاب رشته خانواده میگن مجازی شهر خودمون بهتره تا شبانه شهر دیگه حتی بهتر از روزانه راه دور (اگرچه نمیارم)
سطح مجازی چطوره واقعن؟ واسه دکترا مشکل پیدا نمیکنیم؟ واسه کار تدریس یا استخدامی چی؟
اما وقتی از شاغلین و فوق لیسانسا سوال میکنم میگن هیجا واسه کار ازت نمیپرسن کدوم دانشگاه بودی رتبت چند بوده فقط مهم مدرکه
ارشد هم بی ارزش شده همه این روزا فوق دارن و دارن به سمت دکترا میرن اگه هدف کار تدریس باشه وگرنه میگن واسه سرکار رفتن دیوونگیه آدم بره فوق چون هیچ فرقی با لیسانس نداره

کلا امید به زندگی در این مملت داره به صفر میل میکنه از بس که آدم نتیجه تلاششو میبینه
(22 اردیبهشت 1393 10:05 ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط: [ -> ]اما وقتی از شاغلین و فوق لیسانسا سوال میکنم میگن هیجا واسه کار ازت نمیپرسن کدوم دانشگاه بودی رتبت چند بوده فقط مهم مدرکه
ارشد هم بی ارزش شده همه این روزا فوق دارن و دارن به سمت دکترا میرن اگه هدف کار تدریس باشه وگرنه میگن واسه سرکار رفتن دیوونگیه آدم بره فوق چون هیچ فرقی با لیسانس نداره

کلا امید به زندگی در این مملت داره به صفر میل میکنه از بس که آدم نتیجه تلاششو میبینه

عین حرف منو میزنی...کاملا با نظرت موافقم.
من خودم گاهی احساس میکنم ای کاش به همون لیسانس اکتفا میکردم.
(22 اردیبهشت 1393 06:20 ب.ظ)hmd1st نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی میتونم امیدی به شبانه شهرستان داشته باشم ؟
به اینجا سر بزنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، می تونید یه تخمینی از قبولیتون داشته باشید
البته به این موضوع هم توجه کنید که امسال ظرفیتا افزایش داشته

(22 اردیبهشت 1393 08:52 ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط: [ -> ]سطح مجازی چطوره واقعن؟ واسه دکترا مشکل پیدا نمیکنیم؟ واسه کار تدریس یا استخدامی چی؟
اگر هدفتون دکترا و تدریسه اصلا سمت مجازی نرید، عمر و پولتون تلف میشه و آخرش هم هرجا برید مصاحبه دکترا یا استخدام دانشگاه به خاطر مجازی بودن ردتون می کنند (دیدم که میگم!)
در استخدامی اداره جات و اینها هم به خاطر ارشد یه مقدار کمی به حقوق اضافه می کنند و مجازی یا حضوری و آزاد بودن معمولا براشون فرق نداره
(22 اردیبهشت 1393 06:20 ب.ظ)hmd1st نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی میتونم امیدی به شبانه شهرستان داشته باشم ؟

سلام دوست من نا امید نباشید خدا بزرگه

این لینک را ببین شاید برات مفید باشه رتبه و قبولی های سال گذشته هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انشالله که یه جای خیلی بهتر از انتظارت قبول بشی

پیروز باشید
لینک مرجع