تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 176 نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر شما علم وصنعت قبول میشم؟؟!؟:-(
والا پارسال تو مایه های این رتبه چیزی که تو فایل قبولی های مانشت هست اکثرا شهرستان بودن
ولی باز دقیق اطلاع ندارم ایشالا که قبول بشید Smile
یه نگاه بندازید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شبانه چه چیزایی میتونم برم؟
من سال پیش ۱۸۱ بودم حتی شبانه هیچ کدوم از دانشگاه های تهران رو نیاوردم
ولی شیراز و اصفهان رتبه های قبولی هاشون از ۱۷۰ به بعد بود
پس منم 182 شدم امیدی به شبانه های تهران نداشته باشم....؟ Sad
ای بابا من هم 190 شدم
چه کنم ؟
بچه ها با 126 نمیدونین کجا احتمال قبولیم هست؟
علم و ص یا بهشتی ؟ یا شبانه دانشگاه های بهتر؟
ببخشید 176 نرم افزار که من شدم! پاتو از زندگی من لطفا بکش بیرون :دی
(23 اردیبهشت 1393 09:34 ب.ظ)soza نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید ۱۷۶ نرم افزار که من شدم! پاتو از زندگی من لطفا بکش بیرون :دی

حتما اشتباه میکنین!!!
(24 اردیبهشت 1393 09:00 ق.ظ)baran2069 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1393 09:34 ب.ظ)soza نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید ۱۷۶ نرم افزار که من شدم! پاتو از زندگی من لطفا بکش بیرون :دی

حتما اشتباه میکنین!!!

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
برای من و یکی از بچه های مانشت همین اتفاق افتاده رتبه هامون یکی شده Smile))))))))))))))))))))
مهم نیست ک زندگی دو تا آدمه، مهم نیست Smile))))))))))))))))))))))))
من هیچ اشتباهی نمی کنم. نمره من هم 5390 شده تو نرم افزار. یعنی چی؟ این چه بساطیه؟ مسخره ها.
(24 اردیبهشت 1393 05:12 ب.ظ)soza نوشته شده توسط: [ -> ]من هیچ اشتباهی نمی کنم. نمره من هم ۵۳۹۰ شده تو نرم افزار. یعنی چی؟ این چه بساطیه؟ مسخره ها.
(22 اردیبهشت 1393 02:33 ب.ظ)baran2069 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما علم وصنعت قبول میشم؟؟!؟:-(

سلام هم کلاسی ها من ۱۷۵ شدم هرچی انتخاب کردین بگید ما هم استفاده کنیم ...
تنکیوس
(24 اردیبهشت 1393 06:21 ب.ظ)mhma_1367 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 اردیبهشت 1393 05:12 ب.ظ)soza نوشته شده توسط: [ -> ]من هیچ اشتباهی نمی کنم. نمره من هم ۵۳۹۰ شده تو نرم افزار. یعنی چی؟ این چه بساطیه؟ مسخره ها.
(22 اردیبهشت 1393 02:33 ب.ظ)baran2069 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما علم وصنعت قبول میشم؟؟!؟:-(

سلام هم کلاسی ها من ۱۷۵ شدم هرچی انتخاب کردین بگید ما هم استفاده کنیم ...
تنکیوس

به نظر من همکلاسی نمی شیم. بدترین رتبه ممکن رو آوردیم. ممکنه من یکی ادامه تحصیل ندم. اصلا نمی دونم چطوری انتخاب رشته کنم که قبول بشم
لینک مرجع