تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 1093 IT
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
هنوز تو هنگم...
چطور دروس تخصصی شد ۲۱؟؟
کم خوندم؟؟
خوب نخوندم؟؟
بقیه بهتر از من بودن؟؟
سال دیگه شرکت کنم؟؟
سال دیگه شرکت نکنم؟؟
درس خوندنو دوس دارم ،برم سر کار؟؟
کو کار؟؟
.
.
.
.

تنها امیدواریم اینه که خدمت ندارم.(بازم شکر)

[attachment=15923]
ای بابا ناراحت شدم به خاطر رتبتون Sad
منم انتظار رتبه بهتری ازت داشتم همچنین از خودم!ولی نشد دیگه
اینا سوالات منم هستند
(22 اردیبهشت 1393 02:40 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا ناراحت شدم به خاطر رتبتون Sad
مرسی. همچنین.

(22 اردیبهشت 1393 02:44 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]منم انتظار رتبه بهتری ازت داشتم همچنین از خودم!ولی نشد دیگه
اینا سوالات منم هستند
منم انتظار خیلی بهتری داشتم از خودم.

کلا از بچگی که یادم میاد هیچ چیزیو راحت بدست نیاوردم...
اینم روش...
ما از شما انتظار زیر 100 داشتیم مهندس...
ولی خوب کاریش نمیشه کرد... باهاش کنار بیا و بگو اشکالی نداره...
منم سال پیش 450 آوردم هیچ جا نتونستم برم... اکثر رفیقام دانشگاه های دولتی آوردن و رفتن...
دوباره شروع کردم و امسال تقریبا داشتم درسا رو دوره میکردم چون از پارسال خونده بودم و تقریبا همش یادم بود...
اگر سربازی نداری یا هنوز زمان داری و میتونی دوباره کنکور بدی ، حتما این کار رو بکن.
امسال حتما موفق میشی... Smile
(22 اردیبهشت 1393 04:28 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]ما انتظار زیر 100 داشتیم مهندس...
منم سال پیش 450 آوردم هیچ جا نتونستم برم... اکثر رفیقام دانشگاه های دولتی آوردن و رفتن...
دوباره شروع کردم و امسال تقریبا داشتم درسا رو دوره میکردم چون از پارسال خونده بودم و تقریبا همش یادم بود...
اگر سربازی نداری یا هنوز زمان داری و میتونی دوباره کنکور بدی ، حتما این کار رو بکن.

سال بعد از کی شروع کردید
ای ی ی .... شاید ماهم دوباره خوندیم

Sent from my LT22i using Tapatalk
ناراحت نباش داش.
من پارسال 2500 اوردم.مایوس نشو.. راحت رو ادامه بده
(22 اردیبهشت 1393 04:28 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]ما از شما انتظار زیر ۱۰۰ داشتیم مهندس...
منم سال پیش ۴۵۰ آوردم هیچ جا نتونستم برم... اکثر رفیقام دانشگاه های دولتی آوردن و رفتن...

خیلی ممنون.
آره گذشته، گذشته...
تنها چیزی که داره بهم امیدواری میده همینه که خیلی از رتبه های خوب واسه سال دوم بود کنکور میدادن.
سربازی که ندارم فقط یکم باید خودمو جمع و جور کنم...
من کسی رو میشناسم که پارسال ۲۰۰ شد و گفت سال دیگه میخونم.امسال شده ۶۵۰ !!!Exclamation
منم از شما انتظار بیشتری داشتم ولی من اگه جایه شما بودم همین امسال هرجا شد میزنم و میرم میخونم
سال دیگه شاید رتبتون بدتر از این حرفا بشه که ۹۰% ایمان دارم که میشه
من هم شدم ۱۵۰۰ نرم افزار ولی با توجه به سابقه میدونم که سال بعد اگه بخونم حتی مجاز هم نمیشمHuh
یکی از دوستای دیگم پارسال ۷۰۰ نرم افزار شد ولی امسال شده ۱۸۰۰۰ !!!Exclamation
سعی کنین امسال برین دانشگاه
عمرمون بیشتراز اینها ارزش داره
موفق باشی داداش گلمHeart
(22 اردیبهشت 1393 04:57 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]من کسی رو میشناسم که پارسال ۲۰۰ شد و گفت سال دیگه میخونم.امسال شده ۶۵۰ !!!Exclamation
منم از شما انتظار بیشتری داشتم ولی من اگه جایه شما بودم همین امسال هرجا شد میزنم و میرم میخونم
سال دیگه شاید رتبتون بدتر از این حرفا بشه که ۹۰% ایمان دارم که میشه
من هم شدم ۱۵۰۰ نرم افزار ولی با توجه به سابقه میدونم که سال بعد اگه بخونم حتی مجاز هم نمیشمHuh
یکی از دوستای دیگم پارسال ۷۰۰ نرم افزار شد ولی امسال شده ۱۸۰۰۰ !!!Exclamation
سعی کنین امسال برین دانشگاه
عمرمون بیشتراز اینها ارزش داره
موفق باشی داداش گلمHeart

آره ریسکش بالاست...
اینم بالاخره جزی از زندگیه یه سری شیرینی و تلخی خاصه خودشو داره...
امثال من سرمایه ای ندارن واسه کار به جز ادامه تحصیل...
خوب فکر کن و تصمیم بگیر
اینم بدون که یک سال عمرت ....
موفق باشی داداشی

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22 اردیبهشت 1393 05:53 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]آره ریسکش بالاست...
اینم بالاخره جزی از زندگیه یه سری شیرینی و تلخی خاصه خودشو داره...
امثال من سرمایه ای ندارن واسه کار به جز ادامه تحصیل...
اگه دوست داری کار کنی ، کار کردن سرمایه نمیخواد!
فقط برو یک مدتی (من یک سال!) توی یه شرکت درست و حسابی مفت کار کن! البته به نظر مفته ولی اون چیزایی که یاد میگیری میلیون ها تومن ارزش داره به علاوه اینکه سابقه کار خواهی داشت... از سال دوم هم میتونی با حقوق خوب همون جا یا جای دیگه کار کنی...
Smile
من هم پارسال 298 بودم و یه جایی قبول شدم ولی نرفتم و پاییز پارسال با وجود شرایط خیلی خیلی بدی که داشتم، ادامه دادم. امسال شدم 98 . شاید اگر یک مقدار دقت بیشتری میکردم الآن نصف این رتبه رو آورده بودم. ولی باز راضی هستم از اینکه پارسال نرفتم.

تازه من مسئله‌ی سربازی رو دارم و شما نه. به نظرم یه مدت آرامش بدید به خودتون و سعی کنید شاد باشید با یه عزم جدی برای کنکور 94 بخوانید.
(22 اردیبهشت 1393 06:41 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]اگه دوست داری کار کنی ، کار کردن سرمایه نمیخواد!
فقط برو یک مدتی (من یک سال!) توی یه شرکت درست و حسابی مفت کار کن! البته به نظر مفته ولی اون چیزایی که یاد میگیری میلیون ها تومن ارزش داره به علاوه اینکه سابقه کار خواهی داشت... از سال دوم هم میتونی با حقوق خوب همون جا یا جای دیگه کار کنی...
Smile

متاسفانه توی شهرستان کوچک اونقدری این کار میسر نیست.
یکی از دلایلی که دوس دارم دوباره کنکور بدم همینه که از شهرستان مهاجرت کنم و ارشد میتونه یک پشتوانه خوب هم واسم باشه و مهمتر این که دلم بیشتر با درسه تا کار...
به نظرم ارزش داره یک سال دیگه هم بخونید، معمولا سال دومی ها نتیجه خوبی می گیرند، اما باید دلایل عدم موفقیت در سال اول به خوبی شناسایی و برطرف بشه.
مثلا دلایل عمده سال اول قبول نشدن من این سه تا بود: نرسیدن به جمع بندی، نرسیدن به تست کنکورهای اخیر و طمع سرجلسه(منفی زدن). که امسال سعی کردم این اشتباهات رو تکرار نکنم
امیدوارم سال دیگه به نتیجه دلخواهتون برسید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع