تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 157 فناوری اطلاعات 222 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
این کارنامه من که به پیوست می بینید،به نظرتون با این رتبه ها دانشگاه اصفهان قبول می شم؟ به خاطر شرایط خاصم نمی تونم شهر دیگه برم.
چون دیدم تو تاپیک های دیگه سئوال شده بود، یه توضیح کوچولو هم می دم. من از نیمه شهریور شروع به درس خوندن کردن و به طور متوسط روزی 8-9 ساعت درس خوندم البته 2 ماه آبان و آذر به طور متوسط روزی 2-3 ساعت. تقریبا همه درس ها رو از رو رفرنس اصلی خوندم گسسته رو کلاس رفتم و آزمون های مدرسان رو میدادم که رتبه هام توش خیلی افتضاح بود! آها سال دومم بود کنکور دادم پارسال رتبه ام 910 شد. سال فارغ التحصیلی هم 88.
اما...
اوضاع خیلی پیچیده خواهدشد. کوچولوی من نیمه تیر به دنیا می آد و تا اونجایی که می دونم ترم اول رو مرخصی نمی دن،کسی هم نیست بچه رو نگه داره و من با اینکه از دیدن کارنامه ام خیلی خوشحال شدم اما ترس از این اوضاع هم وجودم رو گرفته.
امیدوارم همه موفق باشید و لطفا واسه من هم دعا کنید. مرسی
تبریک می گم
درصد هاتون خیلی خوبه
امیدوارم موفق باشید.
تبریک میگم دوست عزیز

امیدوارم با توجه به رتبه در بهترین دانشگاه قبول شوید

افرادی را می شناسم که هرگز در "کنکور" شکست نخورده اند: کسانی که هرگز در "کنکور" شرکت نکرده اند!

تفاوتی است میان "زمینگیر بودن" و "زمین خوردن" و برخاستن!

امیدوارم با توجه به رتبه در بهترین دانشگاه قبول شوید
تبریک میگم
هم برای رتبه هم مسافر کوچولوت Heart
فک میکردم شرایط من سخته که با متاهلی برا کنکور میخونم
ولی شما که با این شرایط درس خوندی واقعا آفرین داری
تو قبولی های پارسال مانشت دیدم با 147 تجارت شبانه اصفهان قبول شدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما هم ان شاالله قبول میشی
از دوستامم بودن کسایی که ترم اول ارشد مرخصی گرفتن فک نمی کنم مشکلی باشه
آفرین، تبریک میگم که با وجود باردار بودن و سختی های خاصش تلاش کردید و نتیجه ش رو هم گرفتیدSmile
رتبتون به قبولی اصفهان پارسال نزدیکه، امیدوارم که بیارید ؛ گرچه با این اوضاع که همه جای تبلیغ قدیمی، فرزند بیشتر زندگی بهتر، رو می کنند، احتمالا با درخواست مرخصی تون موافقت کنند
لینک مرجع