تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 14 آی تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
14 تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات
84 شبکه و امنیت اطلاعات
(22 اردیبهشت 1393 01:49 ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط: [ -> ]۱۴ تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات
۸۴ شبکه و امنیت اطلاعات
--
بازم میگم خدا رو شکر ، بیشتر از اون چه که حقمه نتیجه گرفتم Heart

سلام
خیلی خیلی تبریک
تبریک می‌گم حسابی. حالا لپ‌تاپ چی میخواید بگیرید Big Grin

کاش شریف ظرفیت رو صفر نمیکرد چون تو فهرست سیلابس‌هاش، گرایش 4 رو هم داره خیلی حرکت عجیبیه

امیدوارم همون چیزی رو که دوست داشتید بیارید.
(22 اردیبهشت 1393 02:19 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می‌گم حسابی. حالا لپ‌تاپ چی میخواید بگیرید Big Grin

lenovo z510

(22 اردیبهشت 1393 02:19 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]کاش شریف ظرفیت رو صفر نمیکرد چون تو فهرست سیلابس‌هاش، گرایش ۴ رو هم داره خیلی حرکت عجیبیه
من که پاک گیج شدم ، حالا بین گرایش های تهران رو نمی دونم کدومشو برم!
(22 اردیبهشت 1393 02:27 ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط: [ -> ]من که پاک گیج شدم ، حالا بین گرایش های تهران رو نمی دونم کدومشو برم!
پارسال بعد کلی حرف و حدیث، 10 نفر برای گرایش 4 باقی ماندند. من هم ماندم که کدوم گرایش علون و فنون نوین رو جلوتر بزنم. یا شهید بهشتی.
(22 اردیبهشت 1393 02:29 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]من هم ماندم که کدوم گرایش علون و فنون نوین رو جلوتر بزنم. یا شهید بهشتی.

البته نباید از 5 تای تجارت الکترونیک امیر کبیر هم غافل شد !
(22 اردیبهشت 1393 02:27 ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1393 02:19 ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می‌گم حسابی. حالا لپ‌تاپ چی میخواید بگیرید Big Grin

lenovo z510

نگیر برادر من! نگیر! Angry
من دارم... اصلا به درد مهندس جماعت نمیخوره! بدنه پلاستیکی یک طرف ، کیبوردش اصلا به درد تایپ نمیخوره! اصلا!
الان مثله (بووووق) پشیمونم!
فقط برو سمته Asus... هم کیفیت بدنه بالاست هم کیبوردش فضاییه!
سیستم قبلیه من Asus بود ، ردش کردم این رو گرفتم ، الان شبا خوابه کیبوردشو میبینم... Sad
خیلی تبریک میگم ینی!خیلی Smile Smile
(22 اردیبهشت 1393 02:34 ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]نگیر برادر من! نگیر!
پس در این مورد هم من دچار آشفتگی در انتخاب شدم Big Grin ، حالا بیشتر تحقیق می کنم
مبارکتون باشه.
مدیریت رو از چه کتابی خوندید؟

لطفا اینجارو هم بخونید و در صورتی که نظری دارید بگید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(22 اردیبهشت 1393 09:08 ق.ظ)Brueder نوشته شده توسط: [ -> ]مدیریت رو از چه کتابی خوندید؟
مبانی مدیریت - رابینز - ترجمه اعرابی ، یه دور کامل خوندم ریز به ریز ، تو همون دور اول نکات مهمو مشخص کردم، بعد فک کنم یه سه چهار بار دیگه مرورش کردم، اگه هایلایت کنی خیلی به نفعته.
اقا تبریک میگم <3
تـبـریــک
برای مدیریت گل کاشتید

(22 اردیبهشت 1393 02:34 ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]نگیر برادر من! نگیر! Angry
تایید می کنم، خودم نداشتم ولی شنیدم خوب نیست
مبارکه مبارکه همه بگید مبارکه
حالا کتاباتو رد کن بیادAngry
چندتا کتاب کم دارمAngel قدسی و راسCool
(22 اردیبهشت 1393 11:36 ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]مبارکه مبارکه همه بگید مبارکه
حالا کتاباتو رد کن بیادAngry
چندتا کتاب کم دارمAngel قدسی و راسCool
ممنونم ازتون ،
من کتاب منبع اصلا نخوندم ، جز مبانی مدیریت ، به شما هم پیشنهاد میکنم نخونید. وقتتون رو هدر ندید الکی
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع