تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 260 آی تی و 289 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
احساس میکنم تمام زحمت هام رفته به باد...حیف اون همه وقتی که گذاشتم واسه درس و کنکور
به نظرتون میشه به روزانه شهرستان امید داشت؟

نظرتون در رابطه با درصدهای کامپیوترم چیه؟ منظورم بیشتر نرم افزاره.
دوستان نظر بدین خواهشا...
من لب مرزم! Sad نمیدونم باید چیکار کنم. فقط میدونم که نمیخوام برای سال بعد بخونم.
سلام بازم خدا رو شکر کن من اصلا شوکه شدم کارناممو دیدم با وجودی که واقعا حقم این نبوده نمیدونم چرا باید نتایج اینجوری بشه سال دومم بود پارسال غیر انتفاعی قبول شدم نرفتم امسال افتضاحتر از پارسال به نظرت نتایج غیر عادی نیست یه کم؟
(22 اردیبهشت 1393 02:05 ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بازم خدا رو شکر کن من اصلا شوکه شدم کارناممو دیدم با وجودی که واقعا حقم این نبوده نمیدونم چرا باید نتایج اینجوری بشه سال دومم بود پارسال غیر انتفاعی قبول شدم نرفتم امسال افتضاحتر از پارسال به نظرت نتایج غیر عادی نیست یه کم؟

سلام. آره باور کنید همه چیز غیر عادیه. یکی از دوستام درصدهاش خیلی عالی بود و مطمئنن زیر 10 میشد اما شده 50!!!!! و برعکس
از طرفی با توجه به درصدها و میانگینی که داشتم دیگه خیلی بد میشد میشدم 200 نه 260 !!!! کارنامه های مشابه با کارنامه ی خودم رو مقایسه میکنم (چه امسال و چه سال پیش) متوجه این همه تفاوت نمیشم. فقط این رو میدونم که جمله ی "همه چیز غیرعادیه" رو همه با تمام وجود احساس کردن!!!!! خدا رحم کنه.
حالا نظرتون چیه؟ به نظرتون امید به قبولی در روزانه هست؟؟

(22 اردیبهشت 1393 11:48 ق.ظ)Zahra.70 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظر بدین خواهشا...
من لب مرزم! Sad نمیدونم باید چیکار کنم. فقط میدونم که نمیخوام برای سال بعد بخونم.

دوستان عزیز .... بنده خواهش کردمممممم Sad Sad Sad Sad Sad
من همچنان منتظر جوابم! کسی نمیخواد نظری بده؟ Confused
زهرا جان نگران نباش، پارسال 276 روزانه مدنی تبریز، 257 روزانه صنعتی ارومیه رو آوردن
ضمنا امسال ظرفیتها هم بیشتر شدن، قبولی Smile
سلام
100% که روزانه شهرستان قبولید.
تهران هم اگه شانس بیارید شبانه قبول میشید.
حالا من همه جا گفتم، الان میگن این همه جا تکرار میکنه ولی من با 274 شاهد قبول شدم.
پس شما هم امیدتون خیلی بیشتر از من باشه!
(25 اردیبهشت 1393 02:55 ق.ظ)saeedorage نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۱۰۰% که روزانه شهرستان قبولید.
تهران هم اگه شانس بیارید شبانه قبول میشید.
حالا من همه جا گفتم، الان میگن این همه جا تکرار میکنه ولی من با ۲۷۴ شاهد قبول شدم.
پس شما هم امیدتون خیلی بیشتر از من باشه!

این کاربر راست میگه، البته منظورم قبول شدن خودشه نه بقیه حرفاش. Tongue
شوخی کردم ،بقیه حرفاشم راسته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
274 چه گرایشی؟
شبانه؟یا روزانه؟شاهد دانشگاه خوبی هست؟
امسال دفترچه اصلاحیه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(28 اردیبهشت 1393 03:28 ب.ظ)mndn نوشته شده توسط: [ -> ]امسال دفترچه اصلاحیه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفته بودن 28 ام میزارن یعنی امروز!!! مثل اینکه خبری نیست Angry
سنجش فهمید من اعصاب ندارم اصلاحیه رو قراره امشب بذاره رو سایت Big Grin
(28 اردیبهشت 1393 12:32 ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط: [ -> ]۲۷۴ چه گرایشی؟
شبانه؟یا روزانه؟شاهد دانشگاه خوبی هست؟

اسم گرایش آی تی هست یعنی پذیرش با ضرائب گرایش 4 ولی امنیت درس میدن!
من شبانه هستم.
سطح اساتید ما واقعا خوبه!
لینک مرجع