تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 10 ایتی و 61 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان اینم کارنامه من Big Grin
زبان 32
مشترک 32
مبانی 75
تخصصی 68
معماری سفید

ای خدا ادم اینهمه به عشق شریف تلاش کنه شب و روزش رو یکی کنه .. بعد شریف امسال نیاد نه توی تجارت نه توی فناوری هیچی پذیرش نگیره ... خیلی داغونم کرد این یه تیکش.. Sad
اه فقط 2 تا با شرینی فاصله داشتمBig Grin
تبریک
(21 اردیبهشت 1393 10:52 ب.ظ)AI. نوشته شده توسط: [ -> ]عالیه. تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک Heart
ممنــــــــــــــــــــون HeartTongue
اقا خودت چی شد نتیجش ؟؟

(21 اردیبهشت 1393 10:52 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]اه فقط ۲ تا با شرینی فاصله داشتمBig Grin
تبریک

ممنونم Tongue
اگه اون میشد رتبم بعد دیگه کلا من بخاطر اینکه شیرنی ندم اینورا نمیومدم Big GrinBig Grin یه همچین خسیسی هستم یعنی من Tongue
تو چیکار کردی راستی داش ؟
تبریک میگم

پارسال داخل دفترچه اولیه تمام ظرفیت شریف از گرایش 4 بود، ولی یه سری اعتراضات شد که در نتیجه سهمیه رو بین گرایش های تجارت و شبکه تقسیم کردند.
دقیق در جریان نیستم که پروسه اش به چه صورت بود ، ولی همچین اتفاقی افتاد ...
(21 اردیبهشت 1393 11:08 ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم Tongue
اگه اون میشد رتبم بعد دیگه کلا من بخاطر اینکه شیرنی ندم اینورا نمیومدم Big GrinBig Grin یه همچین خسیسی هستم یعنی من Tongue
تو چیکار کردی راستی داش ؟

پس تقصیر خودت بوده نشده( هوش95)
تبریک
خیلی هم خوب !!!
من 62 شبکه شدم،ببخشید میخواستم بپرسم امیرکبیر روزانه امید دارین شما؟؟!!
تبریک منتظر مصاحبتون هستم و اینکه منابع مشترکاتون چی بوده
خیلی تبریک می گم... نوش جونتون ! تلاشتون گوشت شد ، چسبید به تنتون :دی
(21 اردیبهشت 1393 10:48 ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان اینم کارنامه من Big GrinBig Grin
زبان ۳۲
مشترک ۳۲
مبانی ۷۵
تخصصی ۶۸
معماری سفید

ای خدا ادم اینهمه به عشق شریف تلاش کنه شب و روزش رو یکی کنه .. بعد شریف امسال نیاد نه توی تجارت نه توی فناوری هیچی پذیرش نگیره ... خیلی داغونم کرد این یه تیکش.. Sad

خیلی عالیه
ولی واقعا سخته تلاش کنی و شریف نامردی کنه
خداییش سخته
(21 اردیبهشت 1393 11:24 ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم

پارسال داخل دفترچه اولیه تمام ظرفیت شریف از گرایش ۴ بود، ولی یه سری اعتراضات شد که در نتیجه سهمیه رو بین گرایش های تجارت و شبکه تقسیم کردند.
دقیق در جریان نیستم که پروسه اش به چه صورت بود ، ولی همچین اتفاقی افتاد ...
ممنونم.
ولی الان اخه اصلا توی تجارت هم دانشجو نمیگیره اخه ..
فقط توی امنیت و شبکه داره میگیرن.Sad
راهی نیستش که بشه اعتراضی چیزی کرد ؟؟

(22 اردیبهشت 1393 12:54 ق.ظ)س.غ نوشته شده توسط: [ -> ]من ۶۲ شبکه شدم،ببخشید میخواستم بپرسم امیرکبیر روزانه امید دارین شما؟؟!!
چه جالب Big Grin
توی امنیت اطلاعات که به هیچ وجه.ولی توی شبکه ممکنه ولی الویتم با فناوری اطلاعات و تجارت هستش توی انتخابام

(22 اردیبهشت 1393 12:58 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک منتظر مصاحبتون هستم و اینکه منابع مشترکاتون چی بوده
ممنون.چشم حتما.اتفاقا مصاحبم با مانشت رو توی دوران کنکور نوشته بودمTongue رتبه یک هم بود ولی یه صفر اومد جلوش Big GrinBig Grin

(22 اردیبهشت 1393 01:19 ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی عالیه
ولی واقعا سخته تلاش کنی و شریف نامردی کنه
خداییش سخته
اره خیلی سخته .. Sad
ولی من هنوز امید دارم که یه اتفاقی بیوفته Angel

(22 اردیبهشت 1393 01:17 ق.ظ)آرمانا نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی تبریک می گم... نوش جونتون ! تلاشتون گوشت شد ، چسبید به تنتون :دی
نکــــــرم Big Grin
بسیاااااااااار تبریک Smile انشالله موفق باشید Smile
مدام اوج تبریکات من با دیدن رتبه های بهتر بالا و بالاتر میره Smile
مبارکتون باشه.
مدیریت رو از چه کتابی خوندید؟

لطفا اینجارو هم بخونید و در صورتی که نظری دارید بگید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(22 اردیبهشت 1393 01:28 ق.ظ)sorlin نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم.

پارسال از هر گرایش 9، 10 نفر گرفتند که این افراد گرایششون رو موقع ثبت نام انتخاب کردن، مثلا کسی که رتبه ش برای گرایش تجارت بوده الان داره شبکه شریف می خونه
از شریفی های پارسال بپرسید فرایند اعتراض و تغییر پارسال چطوری بوده ؟ (amir v و msz و...) بهتون ایده میده که چطور پیگیری کنید
اینجوری بی عدالتی میشه که رتبه های تک رقمی دانشگاه خوبی مثل شریف رو از دست بدن :|
من که کلا ناامیدم از شریف... ولی شما حتما پیگیری کنید
(22 اردیبهشت 1393 09:26 ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1393 01:28 ق.ظ)sorlin نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم.

پارسال از هر گرایش ۹، ۱۰ نفر گرفتند و گرایششون رو موقع ثبت نام انتخاب کردن، مثلا کسی که رتبه ش برای گرایش تجارت بوده الان داره شبکه شریف می خونه
از شریفی های پارسال بپرسید فرایند اعتراض و تغییر پارسال چطوری بوده ؟ (amir v و msz و...) بهتون ایده میده که چطور پیگیری کنید
اینجوری بی عدالتی میشه که رتبه های تک رقمی دانشگاه خوبی مثل شریف رو از دست بدن :|
راس میگن حتما پیگیری کنید خیلی حیفه
امیدوارم شریف بریدSmile
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع