تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
بچه ها کسی خبر داره کتاب جدید پارسه به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه یا نه؟
دوست عزیز تماس بگیرید پارسه از انتشاراتش بپرسید موثق تره.
دوستان هر وقت خبری از کتاب جدید ساختمان داده پارسه شد لطفا خبرش رو در همین تاپیک قرار بدین تا در جریان باشیم .

با سپاس فراوان
احتمالا سه شنبه یعنی ۱۶ اردیبهشت کتاب های جدید پارسه برسه چون من هم کتاب سیستم عامل رو می خواستم گفت سه شنبه کتاب هامون میرسه
(14 اردیبهشت 1393 03:18 ب.ظ)karvin7msn نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا سه شنبه یعنی ۱۶ اردیبهشت کتاب های جدید پارسه برسه چون من هم کتاب سیستم عامل رو می خواستم گفت سه شنبه کتاب هامون میرسه

سلام

ممنونم از لطف شما... ایشاا... کتاب های جدید برسن... منتظریم

بازم ممنونم
(14 اردیبهشت 1393 03:28 ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 اردیبهشت 1393 03:18 ب.ظ)karvin7msn نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا سه شنبه یعنی ۱۶ اردیبهشت کتاب های جدید پارسه برسه چون من هم کتاب سیستم عامل رو می خواستم گفت سه شنبه کتاب هامون میرسه

سلام

بازم ممنونم

دیروز نمایشگاه بودم غرفه پارسه خیلی کوچیک و خلوت بود یه اطاق 9 متری کوچیک بود که دو سه نفر بیشتر اونجا نبودن انتظار داشتم خیلی شلوغ باشه خیلی خورد تو ذوقم ...HuhHuhHuh
(14 اردیبهشت 1393 03:42 ب.ظ)marde TANHA نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 اردیبهشت 1393 03:28 ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام

بازم ممنونم

دیروز نمایشگاه بودم غرفه پارسه خیلی کوچیک و خلوت بود یه اطاق 9 متری کوچیک بود که دو سه نفر بیشتر اونجا نبودن انتظار داشتم خیلی شلوغ باشه خیلی خورد تو ذوقم ...HuhHuhHuh

دوست عزیز ٢ تا غرفه که فقط تو فضای باز داشت و خلوت نبود هیچکدومم ٩ متر نبود!
شلوغیش شلوغ بود اما غرفه ی خیلی کوچیکی زدن
من سه شنبه میرم بهتون میگم اومد یا نه
سلام بچه ها
امروز نمایشگاه بودم و حالم از غرفه پارسه بهم خورد!!!
میگن تک فروشی نداریم. در ضمن کتاب ساختمان طورانی هم نیموده تازه اگر هم بیاد تک فروشی ندارنددددددددددConfusedConfusedConfused
رفتم حل المسائل گسسته گریمالدی بگیرم دیدم فقط جواب تمرینات هست بدون صورت مسئله!!!جالبه نه!!!اینطوری کتاب چاپ میکنن که همه4 جلد را بگیریم ولی کور خوندند،چون نگرفتمSmileSmileSmileSmileSmileSmile
3تا کتاب گرفتم(clrs-شبکه کراس)شد60 تومنTongueTongue
(15 اردیبهشت 1393 07:30 ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها
امروز نمایشگاه بودم و حالم از غرفه پارسه بهم خورد!!!
میگن تک فروشی نداریم. در ضمن کتاب ساختمان طورانی هم نیموده تازه اگر هم بیاد تک فروشی ندارنددددددددددConfusedConfusedConfused
رفتم حل المسائل گسسته گریمالدی بگیرم دیدم فقط جواب تمرینات هست بدون صورت مسئله!!!جالبه نه!!!اینطوری کتاب چاپ میکنن که همه4 جلد را بگیریم ولی کور خوندند،چون نگرفتمSmileSmileSmileSmileSmileSmile
3تا کتاب گرفتم(clrs-شبکه کراس)شد60 تومنTongueTongue

کتاب اصلیش هم همینطوریه دوست عزیز، کلا اکثر حل المسائل هایی که خود نویسندگان اصلی کتاب ها می نویسن به همین صورت هست.
موفق باشید.
کسی نفهمید به نمایشگاه رسید یا نه و آیا تکی میفروشسن یا نه؟؟
امروز رفتم، کتاب تکی میفروشن، ساختمان داده همچنان ناموجود بود
من شیرازم یکی از دوستام از شیراز رفتند برام پک هوش مصنوعیشو گرفته و انگار وزن پکش سنگین بوده داده بصورت سفارشی بیارند بعد من از فروشنده بصورت تلفنی پرسیدم اگه اشتباه نکنم گفت کتاب جدید طورانی در تیر و مرداد می رسه
(18 اردیبهشت 1393 09:59 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]من شیرازم یکی از دوستام از شیراز رفتند برام پک هوش مصنوعیشو گرفته و انگار وزن پکش سنگین بوده داده بصورت سفارشی بیارند بعد من از فروشنده بصورت تلفنی پرسیدم اگه اشتباه نکنم گفت کتاب جدید طورانی در تیر و مرداد می رسه
بله متأسفانه نه کتاب سیستم عامل حقیقت و نه کتاب ساختمان داده طورانی به نمایشگاه نرسید گفتن چاپخونه بد قولی کرده کتابها برا نمایشگاه نمیرسه اینم شانس ما که دوباره یه هزینه الکی کردیم رفتیم اونجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه کتاب حقیقت می خواد عوض شه ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع