تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کار نکردن تاچ پد لپ تاپم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من لپ تاپ اچ پی دارم اما از روز اول، تاچ پدش موقعی که روی هر آیکون یا فولدری دبل کلیک میکنم کار نمیکنه و مجبور میشم از کلید های سمت چپ و راستش استفاده کنم.چه کار کنم Huh
درایورش رو دوباره نصب کردین؟
نه . هیچ کاری نکردم
خب درایورش رو پیدا کنین و دوباره نصب کنین
واسه شروع بررسی فک می کنم خوب باشه
احتمالا مشکل از نصب نبودن درایور تاچ پد هست ، نصب کنید اگر باز هم نشد بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنیم
سلام و عید مبارک
اگه من بودم
1- به قول دوستان میرفتم تو سایت hp و درایورش رو دانلود میکردم و نصب میکردم
2- یه بار ویندوز 7 رو دوباره نصب میکردم و انتظار میره به صورت پیش فرض شناسایی بشه اگه نصب باز درایور رو نصب میکردم
3- اوه یه سوال؟ اینکه شما میتونی اشاره گر موس رو با تاچ حرکت بدین و فقط برای کلید مشکل دارین درسته؟
اگه اینجور باشه
به حرف من پیر مرد باید گوش میدادین که اقا HP طراحی بدنش ضعیفه نخرید
بی زحمت برای حل این مشکل باید لپ تاپ رو باز کنید و تاچ رو بندازید سر جاش
این کار برای زمانیه که حس میکنید یکم صفحه ی تاچ میره پایین
مورد سومتون که درسته
خب دیگه راه حلش رو هم گفتم
صفحه تاچم پایین نمیره
باید بازش کنید اون پایین رفتنی که من میگم خیلی جزئیه و به راحتی قابل تشخیص نیست اما در کل بازش کنید یه بار دیگه تاچ رو با فلت دوباره وصل کنید و تو قسمتش قرار بدید درست میشه
اگر که پوینتر موس با دست کشیدن روی تاچ پد جا به جا می شه و فقط کلیک چپ و راست کار نمی کنه و با نصب درایور هم باز درست نشده اگه لپ تاپ رو باز کنید بد نیست ، فقط باید حواستون باشه که تاچ پد با یه لچ خیلی ظریف و کوچک به مین برد وصل شده که اون پایه ای هم که لچ رو نگه داری می کنه یه زائده ی کوچک داره که باید اون رو از حالت لاک در بیارید تا لچ از جاش بیرون بیاد و اگر یه ذره فشار وارد کنید یا بخواهید با زور بکشید بیرون کلا لچ از بین میره ، پس حواستون باشه برای باز کردن اگر حرفه ای نیستید این کار رو نکنید
اتفاقا با دست کشیدن روی تاچ پد موس حرکت میکنه ،کلیک راست و چپش کار میکنه ولی از اون قسمت مخصوصش. فقط تنها کاری که انجام نمیده اینه که وقتی روی تاچ پد دوبار کلیک میکنم واسه اینکه روی یک فولدر خاصی برم یا کار خاصی انجام بدم کار نمی کنه
سلام.
مدل دستگاهتون رو میفرمایید؟
pavilion dv3
سلام دوستان
تاچ پدها معمولا در قسمت control panel -mouse یک tab ایجاد میکنند که در اونجا گزینه ای به نام Tap mode وجود دارد که اگر این گزینه غیر فعال باشه ضربه هایی که به صفحه تاچ پد وارد می کنید عمل نخواهند کرد.
لطف کنید این قسمت را قبل از باز کردن لپ تاپ چک بفرمایید و آن را فعال نمایید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع