تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستان من باید یک موضوع برای پایان نامه انتخاب کنم ولی راستشو بخواید نمیدونم که با توجه به اطلاعاتی که دارم کار کردن در چه زمینه ای برام میتونه بهتر باشه . من چیزایی که بیشتر بهشون مسلط هستمو زیر می نویسم شما دوستان لطف کنید و نظر بدید که با توجه به این پیش زمینه ها چه موضوعی به دردم میخوره . پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم

معماری کامپیوتر
تسلط بر بسیاری از زبان های برنامه نویسی ( پلت فرم های مختلف )
سیستم های تحت وب
سیستم های توزیع شده

ضمنا مهندسی نرم افزار هم دارم و ریاضی به درد بخوری ندارم .

شاد و سربلند باشید
سلام به همه دوستان عزیز

یعنی کسی اطلاعاتی تو این زمینه نداره ؟

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم ما رو هم تو اطلاعاتش سهیم کنه

شاد باشید
خدا وکیلی یکی جواب ما رو هم بده بدونیم آدم حساب میشیم
سلام،
من اطلاع زیاد و دقیقی از مباحث شبکه ندارم؛
ولی اگه اشتباه نکنم مبحث software defined network و کاربرد اون در مجازی سازی کلاد یا مهندسی ترافیک از موضوعات روز باشه؛
اگه به کارهای تئوریک علاقه داشته باشید میتونید نگاهی هم به کاربرد تئوری بازیها در امنیت شبکه بندازید؛
سلام دوست عزیز
طراحی توپولوژی شبکه های کامپیوتری با استفاده از روش های هوشمند
استفاده از روش های هوشمند در شناسایی نفوذ به شبکه های کامپیوتری
مدیریت امنیت شبکه با استفاده از عامل های هوشمند
متدها وسیستم های لازم جهت طراحی یک موتور جستجوی هوشمند

البته موضوهات دیگه ای هم هست که اگه خواستی بگو تا فایلش و برات بفرستم ، ولی برای کار کردن بر روی این موضوعات باید یه نگاهی به کتاب هوش مصنوعی بندازی
سلام

ممنون از پاسخگویی شما دوستان عزیز

به نظرتون من اگه Cloud Computing کار کنم میتونه برام مناسب باشه ؟

اصلا رایانش ابری رو شما چه نظری درباره اش دارید ؟ میتونه آینده دار باشه ؟

نظرتون درباره شبکه های سنسور چیه (WSN) ؟

یا اصلا ایده ای دارید که با توجه به پیش زمینه هایی که تو پست اول گفتم برام مناسب باشه

زیاد علاقه ای به کارای تئوری ندارم

مرسی از راهنمایی هاتون
کسی نظری نداره ؟
سلام

از دوستانی که صاحب نظر هستن نظر بدن که آیا حاضر هستن برای پایان نامه ارشد خودشون روی موضوعی کار کنن که اصلا مطلب فارسی نداره مطلب انگلیسی هم چیز زیادی نداره و پیش زمینه های اونو هم نداشته باشید صرفا به خاطر اینکه استاد راهنماتون تو این زمینه کار میکنه یه جورایی مجبورید برید روی این موضوع کارکنید چون موضوعی که شما میگید استاد راهنماتون میگه من تو این زمینه کار نکردم و اگه بخوای تو این زمینه کار کنی باید همه کارارو خودت انجام بدی . شایدم این سوال براتون پیش بیاد که چرا من این استاد رو به عنوان استاد راهنما انتخاب کرده . همین الان جوابشو میدم که ابهامی نباشه تو این دانشگاه تعداد دانشجو ها بیشتر از استادا هست و اصلا من حق انتخاب نداشتم خودشون معلوم نیست شیر و خط کردن چه کار کردن ایشون شدن استاد راهنمای ما .

شما باشید چه تصمیمی میگیرید ؟
بررسیQOS دربسترMPLS VPNبا استفاده از
مدل DiffServ
(16 اسفند 1392 11:33 ق.ظ)saeed313 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
طراحی توپولوژی شب

که های کامپیوتری با استفاده از روش های هوشمند

البته موضوهات دیگه ای هم هست که اگه خواستی بگو تا فایلش و برات بفرستم ، ولی برای کار کردن بر روی این موضوعات باید یه نگاهی به کتاب هوش مصنوعی بندازی

salammozohai ke gofti kheli khobe age mishe bazambedi Big GrinBig Grin

salammozohai ke gofti kheli khobe age mishe bazambedi Big GrinBig Grin
(16 اسفند 1392 11:33 ق.ظ)saeed313 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
طراحی توپولوژی شبکه های کامپیوتری با استفاده از روش های هوشمند

من دنبال یه همچین موضوعاتی هستم که کاربردی هم هستن . برخلاف نظر استادم که میگه پایان نامه های ارشد قابلیت عملی چندانی نداره . میشه لطف کنید فایلش رو آپ کنین ... اینایی که گفتین خیلی خوب ان ..
لینک مرجع