تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ساختار تالار مباحث درسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه پیشنهاد در مورد تالار "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
" داشتم:
الان که وارد انجمن "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
" بشید با انواع سوال از سیستم عامل بگیر تا ساختمان و مدار و... همشون تو یه فهرست براتون لیست میشن، وجود سوالات جزئی از چند درس در یک لیست یکم غیر متعارف و آشفته به نظر میاد. تازه خود اسم "دروس مشترک" ابهام داره! دانشجوی IT سوالات گسسته رو وارد "دروس مشترک" میکنه در حالی که دانشجوی گروه مهندسی کامپیوتر در انجمن "ریاضی" این کار رو می کنه!
پشنهاد می کنم برای هر درس یه انجمن فرعی درست بشه که سوال و جواب‌ها بصورت سازماندهی شده‌تر دنبال بشن، الان تازه داره بحث های درسی شروع میشه و تعداد بحث های درسی زیاد نیست ولی بعد‌ها انجمن "
" ممکنه با بی نظمی و به هم ریختگی روبه رو بشه که هم کنترل و نظارت اون سخته و هم هر آدم تازه واردی رو فراری میده.
در مورد تیتر موضوعات هم میشه یه قالب تعریف کرد که همه از اون پیروی کنند، مثلا میشه از قالب {نام مبحث کلی}-{توضیح سوال} استفاده کرد! اینجوری کاربر اگه موضوعات رو بر اساس اسم اونها مرتب کنه سوالات یه مبحث کنار هم لیست میشن و جستجوی اون راحتر میشه و دیگه تاپیک تکراری زده نمیشه!
ممنون
منم با soheil موافقم.
اینجوری راحت‌تر میشه به جواب رسید و وقت کاربر هم الکی هدر نمیره
دلیل اینکه من دست نزدم این بود که قرار شد یکی از خود دوستان مسئولیتش رو قبول کنه!

من همینجا اعلام می کنم که نیاز به یه مدیر برای این بخش و سر و سامان دادن بهش داریم.
آیا شما مدیریت این بخش رو قبول می کنید؟
لینک مرجع