تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سلام بر ماه خدا - چگونه توي ماه رمضان درس بخونيم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

hamidkhl

سلام بر همه دوستان

وارد ماه مبارک مضان شدیم، ماهی که براکاتش خیلی شامل حال خود من و البته بقیه شده

با توجه به روزهای گرم و طولانی تابستون روزه گرفتن تو این روزا سخت‌تر شده، درس خوندن هم با توجه به روزه داری حد اقل برای من سخت تره

دوستان عزیز چه برنامه ای رو تو این روزا دارن؟
به نظرتون چی کار باید کرد تا این روزا بازدهی پایین نیاد؟
امروز روز اول ماه رمضون بود وکارایی من فقط 2 ساعت در صبح بود .بقیه اش یا خواب بودم یا بی حال .البته هر چی بگذره راحت‌تر می تونیم کنار بیایم .به نظرم بهتره فعلا خیلی به خودمون سخت نگیریم .کم کم عادت می کنیم.
من قبل از ماه مبارک روزه می گرفتم و مشکلی نداشتم!!
اما امروز هیچ کار مفیدی نتونستم بکنم
اما خدا یه هدیه خیلی قشنگ سر شب بهم داد و اون هم یه مقاله بود که خیلی وقت دنبالش می گشتم و پیدا نمی کردم! اون هم از یکی از محققین محبوبم. خلاصه کلی شنگولم الان و کار پایان نامه‌ام رو خیلی پیش انداخته!
بچه‌ها نظر خاصی ندارن در مورد درس خوندن تو این ماه؟
میتونید بعد از سحری نخوابید و درس بخونید‌، برای جبران کم خوابی هم قبل از افطار که بازدهی کم میشه میتونید بخوابید .
از دوستانی که تاپیک تکراری نمیزنند و زحمت میکشند و در تالار جستجو میکنند صمیمانه متشکرم.
من که کارایی‌ام 100% بود Big Grin
پیشنهاد میکنم برنامتون را تغییر ندید طبق همون برنامه برید و شبها بیدار نمونید چرا که بازدهیتون خیلی فرق نمیکنه بعدشم تا بیاد بعد ماه رمضان دوباره خودتون را وفق بدید کلی زمان از دست دادید

حالا امکان داره که یکم بازدهی یا زمان خوندنتون بیاد پایین ولی به نظرم طبیعیه و خیلی‌ها اینجوریند
فکر اینم نباشید که کسانی که روزه نمیگرن شاید از ما جلو بزنند خیلی‌ها هستند که شبانه ‌، روز میترکونن تا قبل کنکور هم جز نفرات اول کنکور هستند ولی سر کنکور خراب میکنند.(کنکور به خیلی خوندن نیست)

اصلاً هم شروع نکنید سریالهای ماه رمضان را ببینید شاید کنجکاو بشید بقیه اش هم ببینید و وقتتون را از دست بدید
لینک مرجع