تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نصب لینوکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام میخوام کنار win 7 ،لینوکس نصب کنم در مورد ورژن جدید مناسب و نکات نصب توضیحHuh
سلام.

برای شروع از اوبونتو شروع کنید حتما هم روی vmware بیارید بالا که ......

مراحل نصب رو از نت بگیر اموزش و ... هم تا دلت بخواد هست. هر جایی مشکل داشتی بپرس
سلام
یه درایو تو ویندوز 7 خالی کنید بعد از disk managment پارتیشن رو حذف کنید تا فضاش ازاد بشه
مراحل نصب هر لینوکسی که دوس دارید رو پیش میرید تا برسید به مرحله انتخاب پارتیشن
بعدش گزینه ای که گفته use the free space رو میزنید اینجوری میره تو اون فضای ازاد نصب میشه
و هر دو کنار هم میتونید استفاده کنید
برای کاربران مبتدی mint خوبه بعد اوبونتو
(18 دى 1392 02:31 ب.ظ)f.b نوشته شده توسط: [ -> ]سلام میخوام کنار win 7 ،لینوکس نصب کنم در مورد ورژن جدید مناسب و نکات نصب توضیحHuh

سلام خوب اول از همه باید بگید که لینوکس رو برای چه کاری میخواید تا بگیم که چه دیسترو ای رو شما نصب کنی و چه ورژنی از همه توی اون دیسترو استیبل تره که با اون پیش برید
اما سوالتون میگه که به احتمال زیاد میخواید برای یادگیری مباحث لینوکس برید جلو
من خودم بهتون اوبنتو رو پیشنهاد میکنم که 13.10 الان خوبه و استیبله
میتونید mint هم نصب کنید و از محیط گرافیکی اش الکی لذت ببرید چون کلا لینوکس از نظر من یعنی کار با کامندلاین
اگر به هک علاقه مندید میتونید بک ترک نصب کنید
همه ی اینایی که گفتم دبین بیس هستند اگه علاقه مند بودی میتونی رد هت بیس هم نصب کنی مثل فدورا
میتونی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آموزش نصب اوبنتو رو ببینی و میتونی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در مورد نسخه ها و ورژن هاشون اطلاعات بیشتری کسب کنی فقط به شدت حواست به این موضوع باشه که هاردت بیسیک باشه نه داینامیک
به طور کلی فرقی نداره چی نصب کنید مهم اینه که نصب کنید و باهاش کار کنید وقتی کار کنی باهاش دیگه اوکیه همه چی و بعدش از ویندوز لذت میبرید چون واقعا ویندوز شاهکاره
به دنیای زیبای لینوکس خوش اومدی Smile
راستی من کلا یه نظر دارم و اونم اینه که کسی که با لینوکس کار نکرده کلا نمیتونه خودش رو مهندس کامپیوتر خطاب کنه پس حتما روش کار کن Wink واقعا عالیه
دوستان راهنمایی کردن فقط گفتم منم این نکته رو متذکر بشم که حتما از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید یا با همکاری کسی نصب کنید که بلده چون احتمال فرمت کردن هاردتون وجود داره مواظب باشید.
اگر هم بگید برای چه کاری می خواید از گنو/لینوکس استفاده کنید بهتر می شه راهنمایی کرد.
امیدوارم به جامعه نرم افزارهای آزاد بپیوندید.
تشکر از توضیحاتتون
برای کار خاصی لازم ندارم فقط دیدم خیلی لازمه به عنوان یه مهندس کامپیوتر با لینوکس هم کار کرده باشم و آشنایی کافی داشته باشم.برای ابنتو آیا لینکی هست که کامل باشه و دانلود کنم؟
(20 دى 1392 01:32 ب.ظ)f.b نوشته شده توسط: [ -> ]تشکر از توضیحاتتون
برای کار خاصی لازم ندارم فقط دیدم خیلی لازمه به عنوان یه مهندس کامپیوتر با لینوکس هم کار کرده باشم و آشنایی کافی داشته باشم.برای ابنتو آیا لینکی هست که کامل باشه و دانلود کنم؟
be geek

لینک مرجع