تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین موسسه از نظر ارائه خدمات مشاوره
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستانی که سال گذشته آزمون موسسه های مختلف رو شرکت می کردن، لطف کنن و اینجا نظرشون رو در مورد بهترین موسسه از نظر ارائه خدمات مشاوره بیان کنن.
من پارسال آزمون های پارسه رو شرکت کردم اما اصلا از سیستم مشاوره راضی نبودم.از یکی از دوستام شنیدم اکسین از نظر مشاوره خوبه.لطفا رهنماییم کنید.
من اکسین بودم چرت بود باز هزار رحمت به پارسه fateme66
(02 خرداد 1390 02:18 ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط: [ -> ]من اکسین بودم چرت بود باز هزار رحمت به پارسه fateme66
میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین؟؟؟؟؟؟
تو سایتش دیدم بعد از هر آزمون تماس می گیرن و راهنمایی می کنن.پارسه باید برای مشاور پیغام بذاری تا کارنامت بررسی بشه
زنگ میزنن در حد 2 دقیقه - مرتب نیست زنگ زدنشون اصلا - کارشضون داشته باشین 20000 بار باید زنگ بزنی نه مالی نبود اصلا و ابدا
ماهان خوب نیست
کتاباش بدرد نمی خورد
ازموناشم در حد کنکور نبود
از دوستانی که قبلا کنکور دادن کسی می‌دونه که پارسه به اعضاش مشاوره انتخاب رشته می‌ده یا نه؟؟؟
(03 خرداد 1390 10:14 ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستانی که قبلا کنکور دادن کسی می‌دونه که پارسه به اعضاش مشاوره انتخاب رشته می‌ده یا نه؟؟؟

من پارسال که آزمایشی شرکت کردم آزمونای پارسه رو هم رفته بودم.
اینجا رو ببین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من پرسیدم گفتن برای همه چه پارسه باشن چه نباشن رایگان هست.
ماهان هم پرسیدم نفری 30 تومن می گیره.
برای دریافت مشاوره، حتی اگر عضو پارسه نیستید در قسمت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فرم عضویت رو پر کنید و برای ورود از
اقدام و سوالات خودتون رو از مشاور بپرسید

پارسه سیاست داره! مثل ماهان نیست که 30 تومن بگیره که افراد کمی برن
وقتی رایگانه خوب خیلی‌ها میرن، همونجا هم خیلی هاشون جذب موسسه می شن!

"البته این حجتی برای بهتر بودن مشاورین پارسه نیست"
(03 خرداد 1390 12:16 ب.ظ)h_1234 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 خرداد 1390 10:14 ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستانی که قبلا کنکور دادن کسی می‌دونه که پارسه به اعضاش مشاوره انتخاب رشته می‌ده یا نه؟؟؟

اینجا رو ببین:

ممنون از راهنمایتون

ولی این برای تهرانی هاست

بقیه چی نه توی سایتشون لینکی داده نه در قسمت پارسه من جواب میدن

پس به ما چه جوری مشاوره انتخاب رشته میدن
من که اصلا از سیستم مشاوره پارسه راضی نبودم.به نظرم مشاور باید بعد هر آزمون پیگیر کارنامه داوطلب باشه نه اینکه خود داوطلب درخواست بده.
حالا شاید برای داوطلبایی که تو آزمون های آزمایشی رتبه خوبی می آوردن خدمات مشاوره فرق داشت. از این موضوع اطلاعی ندارم.
(03 خرداد 1390 01:06 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم مشاور باید بعد هر آزمون پیگیر کارنامه داوطلب باشه نه اینکه خود داوطلب درخواست بده.
حالا شاید برای داوطلبایی که تو آزمون های آزمایشی رتبه خوبی می آوردن خدمات مشاوره فرق داشت. از این موضوع اطلاعی ندارم.
خب اون مشاور 600 تا داوطلب داره، نمی تونه که تک تک به همه زنگ بزنه، بدون درخواست!
تازه درخواست‌ها باید باشن که ثبت بشن، بخاطر درخواست‌ها تماس برقرار شه

برای رتبه های برتر هم همینه،‌فرقی نداره
(03 خرداد 1390 01:03 ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط: [ -> ]

اینجا رو ببین:

ممنون از راهنمایتون

ولی این برای تهرانی هاست

84388 تماس گرفتم گفت از فردا ظاهرا لینک برای شهرستانیها می دن.
در همین حد اطلاع دارم شرمنده.
(03 خرداد 1390 01:03 ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط: [ -> ]

اینجا رو ببین:

ممنون از راهنمایتون

ولی این برای تهرانی هاست

بچه‌ها کسی ار انتخاب رشته مهستان استفاده کرده؟ نوع انتخاب رشته اش چه جوریه؟
این موسسه خیلی فرصت طلب و مسخره هستن

یه ماهه تبلیغ می‌کنن انتخاب رشته رایگان ولی حالا پول می‌خوان

مخصوصا ماهان خیلی مزخرفه

این همه تبلیغ

تا کارناممو آپلود کردم برای ارائه انتخاب رشته 15 هزار پول خواسته اه اه حالم ازشون به هم می‌خوره
لینک مرجع