تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود جزوه مهندسی نرم افزار پیشرفته علوم و تحقیقات تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(04 دى 1393 10:36 ق.ظ)bagher.sajadi نوشته شده توسط: [ -> ]بی زحمت اگه اسلایدهای مربوط به فصل معماری نرم افزار رو هم دارید آپلود کنید.

با تشکر

اسلایدهای مربوط به فصل معماری نرم افزار مهندسی نرم افزار دکتر محسن زاده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام..برید تو سایت دکتر علیرضا یمغانی..تو بخش مهندسی نرم افزار..پاورهاشون همه از پاورهای دکتر محسن زاده است.اگر جزوه دکتر محسن زاده رو با پاورشون تطبیق بدید,کپ جزوه است.مدیریت پروژه مربوط به جلسه دوم ایشون.متاسفانه من دنبال پاور معماری نرم افزار دکتر محسن زاده بودم,که ایشون هم تو سایتشون نذاشتند.

سلام..برید تو سایت دکتر علیرضا یمغانی..تو بخش مهندسی نرم افزار..پاورهاشون همه از پاورهای دکتر محسن زاده است.اگر جزوه دکتر محسن زاده رو با پاورشون تطبیق بدید,کپ جزوه است.مدیریت پروژه مربوط به جلسه دوم ایشون.متاسفانه من دنبال پاور معماری نرم افزار دکتر محسن زاده بودم,که ایشون هم تو سایتشون نذاشتند.
سلام وقتتون بخیر لطفااگر کسی اسلاید درس مهندسی نرم افزار پیسرفته دکتر محسن زاده فصل مدیریت پروژه رو داره ممنون میشم بذاره خیلی فرسه
[/quote]
(23 دى 1393 05:37 ب.ظ)samirakhan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقتتون بخیر لطفااگر کسی اسلاید درس مهندسی نرم افزار پیسرفته دکتر محسن زاده فصل مدیریت پروژه رو داره ممنون میشم بذاره خیلی فرسه

جزوه درسی دکتر هاشمی در دسترس هست؟
ایشون RUP و UML درس میدن که اسلایدهاش موجوده اگه ازدوستان کسی جزوه هم داره متشکر میشم آپلود کنه.
سلام ممنون لطف کردید من واسه امتحان دکتری دانشگاه ازادسیستم عامل و پایاه و طراحی الگوریتم 1 راخوندم ولی مهندسی نرم افزار کتاب مقسمی رو خوندم اصلانمیتونم تستو93 رو برنم هیچ راهنمایی نمیتونید بکنید؟
چون وقتمم کمه چی میتونم بخونم؟

سلام ممنون لطف کردید من واسه امتحان دکتری دانشگاه ازادسیستم عامل و پایاه و طراحی الگوریتم 1 راخوندم ولی مهندسی نرم افزار کتاب مقسمی رو خوندم اصلانمیتونم تستو93 رو برنم هیچ راهنمایی نمیتونید بکنید؟

(24 دى 1393 07:11 ب.ظ)samirakhan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون لطف کردید من واسه امتحان دکتری دانشگاه ازادسیستم عامل و پایاه و طراحی الگوریتم ۱ راخوندم ولی مهندسی نرم افزار کتاب مقسمی رو خوندم اصلانمیتونم تستو۹۳ رو برنم هیچ راهنمایی نمیتونید بکنید؟

کسی voice دکتر محسن زاده رو واسه مهندسی نرم افزار پیشرفته نداره؟؟ار کسی داشته باشه من حاضرم ازتون باهر قیمیتی بخرم

سلام ممنون لطف کردید من واسه امتحان دکتری دانشگاه ازادسیستم عامل و پایاه و طراحی الگوریتم ۱ راخوندم ولی مهندسی نرم افزار کتاب مقسمی رو خوندم اصلانمیتونم تستو۹۳ رو برنم هیچ راهنمایی نمیتونید بکنید؟
(24 دى 1393 07:11 ب.ظ)samirakhan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون لطف کردید من واسه امتحان دکتری دانشگاه ازادسیستم عامل و پایاه و طراحی الگوریتم ۱ راخوندم ولی مهندسی نرم افزار کتاب مقسمی رو خوندم اصلانمیتونم تستو۹۳ رو برنم هیچ راهنمایی نمیتونید بکنید؟

سلام ممنون لطف کردید من واسه امتحان دکتری دانشگاه ازادسیستم عامل و پایاه و طراحی الگوریتم ۱ راخوندم ولی مهندسی نرم افزار کتاب مقسمی رو خوندم اصلانمیتونم تستو۹۳ رو برنم هیچ راهنمایی نمیتونید بکنید؟

کسی voice دکتر محسن زاده رو واسه مهندسی نرم افزار پیشرفته نداره؟؟ار کسی داشته باشه من حاضرم ازتون باهر قیمیتی بخرم

شما تست 93 رو دارید؟ میشه لطف کنید آپلود کنبد، بذارید.ممنون میشم.
(04 آبان 1392 11:43 ق.ظ)amku نوشته شده توسط: [ -> ]درود
جزوه درس مهندسی نرم افزار پیشرفته دکتر محسن زاده، دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

چجوری دانلود میشه با پرداخت پول؟
با سلام میخاستم بدونم کسی جواب این سوالارو بلده؟
۱-یک مدل فرایند افزایشی و صدور گواهی چگونه باهم کار می کنند تا نرم افزاری با کیفیت بالا تولید کنند؟
۲-یک برنامه ای را که مرتب از آن استفاده می کنید مثلا برنامه پست الکترونیکی یا یک برنامه واژه پرداز یا هر برنامه دیگر را انتخاب کنید یک مجموعه کاربرد (مشخصات یا همان سناریوی کاربرد ) برای آن بنویسید و سپس شیوه ی مهندسی نرم افزار اتاق تمیز را برای آن پیاده سازی نمایید.
(19 دى 1392 02:28 ق.ظ)amku نوشته شده توسط: [ -> ]دانلود اسلاید های درسی دکتر محسن زاده از لینک زیر

دوستان عزیز من هرکاری می کنم جزوه های دکتر محسن زاده رو دانلود کنم با پیغام file not found مواجه می شم
لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم ازتون.

(11 دى 1392 12:33 ق.ظ)behbod121 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 آبان 1392 11:43 ق.ظ)amku نوشته شده توسط: [ -> ]درود

[b]دوستان عزیز من هرکاری می کنم جزوه های دکتر محسن زاده رو دانلود کنم با پیغام file not found مواجه می شم
لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم ازتون.
[/b]

جزوه درس مهندسی نرم افزار پیشرفته دکتر محسن زاده، دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

با سلام دوست عزیر
واقعا دستتون درد نکنه.
اگه امکانش هست اسلایدهای مهندسی نرم افزار پیشرفته دکتر محسن زاده را بزارین.
ممنون می شم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع