تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: lمشاوره در مورد خرید دوربین دیجیتال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه‌ها می خواستم یه دوربین دیجیتال بخرم که کیفیتش خوب باشه کلا عکاسی رو دوست دارم اما الان فقط میخام یه دوربین بخرم که کیفیتش خوب باشه و بتونم اگه از عکسی خوشم اومد روش کار کنم و چاپ کنم و زاویه و دید پیدا کنم نسبت به عکاسی ،قیمت زیر 300 میخام باشه.option هاشو هم اگه میدونید بهم بگیند چیا مهمترند.مرسی
برای عکس مارک canon مارک خوبیه.

مارک nikon رو هم شنیدم .

برای فیلمبرداری هم sony
nikon واسه حرفه ایی هاشه!من NIKOND300S رو دیدم و باهاش عکس فوق العادست!واسه آتلیه ست.
اما دیجیتال کامل مدل بدید؟
من 3 مدل دوربین دیجیتال می شناسم که برادرهام استفاده می کنن و راضی هم هستند. فکر می کنم مناسب شما هم باشه ..

1-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
‌: که 12 مگاپیکسلیه و وعکسهای فوق العاده ای می گیره .

2-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
‌: که 14 مگاپیکسلیه و کیفیت عالی ای داره صفحه اش تاچه و بنابراین حساس تره و مراقبت بیشتری لازم داره.

3-
: که 12 مگاپیکسلیه و ارزون ترین دوربین سونیه که عکس پانوراما هم می گیره . خیلی هم خوش دسته ولی کیفیتش به پای دو مدل قبلی نمی رسه .

هر 3 مدل امکان تشخیص چهره و لرزش دست هم دارند. بقیه مشخصات رو خودت تو لینک‌ها بخون . قیمت‌ها با توجه به نوع گارانتی ممکنه حتی تا 100 هزار تومن هم تفاوت کنه .
با قیمت زیر 300 نمیشه عکسهای حرفه ای گرفت که بشه روش کار کرد و مثلا از فاصله بسیار نزدیک عکس یه عکس با وضوح بالا گرفت(مثل اون گلی که تو صفحه اول مانشته).اینجور دوربینها بالای 500 هستند و لنزهای جداگانه ای روشون سوار میشه
niconیه برند خیلی عالیه-canonوsonyوpanasonicهم خوبند
سونی 1080 ما داریم کیفیت فیلم و عکس عالیه قیمتش 600
من با توجه به بودجه‌تون اینو پیشنهاد میدم. خونه یکی داریم. خیلی راضی‌‍ام ازش:

Sony Cyber-Shot DSC-H55

آخرین بار که دیدم اینجا زده بود 289.

ولی من تو نمایشگاه بهاری Sony گرفتم. 350 تومان. تازه یارو میگفت بیرون 430 تومانه، تخفیف داریم میدیم!Dodgy

سنسور تصویر 14.1 مگاپیکسلی با ابعاد 1/2.3 اینچ
لنز نوع G سونی با اجزای اپتیک بسیار قوی و با کیفیت
لرزشگیر تصویر بسیار کارآمد در حالت عکاسی و فیلمبرداری
زوم بسیار نرم و یکنواخت در حین فیلمبرداری
تجهیز دوربین به مود عکاسی کاملا دستی Manual
کیفیت مطلوب عکسها در شرایط مختلف عکاسی
پردازشگر تصویر Bionz
لنز 25-250mm با توانایی زوم 10x
مجهز به فن‌آوری‌های پیشرفته‌ی عکاسی چون تشخیص چهره و لبخند و...
نمایشگر بسیار روشن 3 اینچی 230,000 پیکسل
طیف گسترده‌ی ISO از 125 تا 3200
ضبط ویدیویی با کیفیت 720p HD
امکان استفاده از زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
مجهز به باتری لیتیومی و شارژر مخصوص
طراحی زیبا و کاربر پسند بدنه دوربین
به نظر من که گوشی نمیتونه جای دوربین رو بگیره کیفیت دوربین تنها خیلی بهتره.
فقط Canon .
من چند ساله canon دارم‌، خیلی راضیم .. کیفیتش عالیه .
لینک مرجع