تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد حل تمرین های لینز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . همونطور که میدونید درس نظریه یکی از دروس کنکور هست و تمارین کتاب لینز هم مهم هستن و اکثرا معتقدن که سوالات کنکور از همین تمرین ها طرح میشه . حل کردن این تمرینا اگه به صورت گروهی باشه هم میتونیم با ایده های مختلف برای حل سوالات آشنا بشیم و هم تقریبا خودمون میتونیم حل المسائل خودمون باشیم . همچنین میتونیم اشکالات همدیگرو رفع کنیم . من یه پیشنهاد دارم . بیایم با هم روزی 5 تا تمرین حل کنیم و در آخر جوابارو همینجا مطرح کنیم و دلایل خودمون رو هم بگیم و اشکالات جوابای غلط رو هم بگیریم هر جا هم به مشکل برخوردیم اینشالا از مدیران مهربان کمک بگیریمSmile
در مورد سوالا هم یا اینکه 5 تا سوال رو از 5 فصل مختلف در نظر بگیریم که هر روز مطالب 5 فصل برامون دوره بشه . یا اینکه فصل به فصل پیش بریم تا آخرا که همگی همه ی فصلارو خونده باشیم .

آیا کسی هست که نظرش مثبت باشه؟!؟!؟
(28 شهریور 1392 06:21 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . همونطور که میدونید درس نظریه یکی از دروس کنکور هست و تمارین کتاب لینز هم مهم هستن و اکثرا معتقدن که سوالات کنکور از همین تمرین ها طرح میشه . حل کردن این تمرینا اگه به صورت گروهی باشه هم میتونیم با ایده های مختلف برای حل سوالات آشنا بشیم و هم تقریبا خودمون میتونیم حل المسائل خودمون باشیم . همچنین میتونیم اشکالات همدیگرو رفع کنیم . من یه پیشنهاد دارم . بیایم با هم روزی ۵ تا تمرین حل کنیم و در آخر جوابارو همینجا مطرح کنیم و دلایل خودمون رو هم بگیم و اشکالات جوابای غلط رو هم بگیریم هر جا هم به مشکل برخوردیم اینشالا از مدیران مهربان کمک بگیریمSmile
در مورد سوالا هم یا اینکه ۵ تا سوال رو از ۵ فصل مختلف در نظر بگیریم که هر روز مطالب ۵ فصل برامون دوره بشه . یا اینکه فصل به فصل پیش بریم تا آخرا که همگی همه ی فصلارو خونده باشیم .

کتاب حل تمرینش تو بازار هست.
سلام
به نظرم فکر خوبیه
منم خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی نظریه رو نخوندم هنوز و قبلن هم پاسش نکردم. در حد چند فصل اول میتونم فعلن مشارکت داشته باشم. تا گرامر منظم و اینا Big Grin

ایشالا بیشتر که خوندم بیشتر همکاری میکنم Tongue
(28 شهریور 1392 06:21 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . همونطور که میدونید درس نظریه یکی از دروس کنکور هست و تمارین کتاب لینز هم مهم هستن و اکثرا معتقدن که سوالات کنکور از همین تمرین ها طرح میشه . حل کردن این تمرینا اگه به صورت گروهی باشه هم میتونیم با ایده های مختلف برای حل سوالات آشنا بشیم و هم تقریبا خودمون میتونیم حل المسائل خودمون باشیم . همچنین میتونیم اشکالات همدیگرو رفع کنیم . من یه پیشنهاد دارم . بیایم با هم روزی ۵ تا تمرین حل کنیم و در آخر جوابارو همینجا مطرح کنیم و دلایل خودمون رو هم بگیم و اشکالات جوابای غلط رو هم بگیریم هر جا هم به مشکل برخوردیم اینشالا از مدیران مهربان کمک بگیریمSmile
در مورد سوالا هم یا اینکه ۵ تا سوال رو از ۵ فصل مختلف در نظر بگیریم که هر روز مطالب ۵ فصل برامون دوره بشه . یا اینکه فصل به فصل پیش بریم تا آخرا که همگی همه ی فصلارو خونده باشیم .

حل المسائلش رو میتونید از اینجا بگیرید + خود کتاب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من هر کسی خودش بخونه و تمرینایی که فکر میکنه خیلی مهم هستن رو بیاد مطرح کنه، چون اکثر تمریناش رو نمیخواد حل کنی، کافیه بلد باشی که چی میگه.
(30 شهریور 1392 02:33 ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. یکی از دوستان تمرین های چند فصل رو حل کرده بودن و در مانشت قرار میدادن. میتونید اون رو ادامه بدید.
در مورد لینک کتاب؛ اگه لینک مربوط به کتاب فارسیه لطفاً حذفش کنید. بخاطر مشکل در اینترنتم نمیتونم چکش کنم. متشکر.
من لینک کتاب نذاشتم که کدوم لینک رو حذف کنم اصلا لینکی وجود نداره!

(28 شهریور 1392 07:57 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب حل تمرینش تو بازار هست.
بله می دونم کتابش هست ولی استفاده از حل تمرین رو خیلی مناسب نمیبینم . به نظر من نظریه باید ایده های مختلف رو برای حل تمریناش ببینیم !
(01 مهر 1392 09:38 ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]من لینک کتاب نذاشتم که کدوم لینک رو حذف کنم اصلا لینکی وجود نداره!

لینک کتاب رو شما قرار ندادید. رد تایید شده.
(01 مهر 1392 05:44 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]لینک کتاب رو شما قرار ندادید. رد تایید شده.

بله ممنون .
ببخشید اگه بخوایم سوالات وجوابارو اینجا توی همین تاپیک قرار بدیم خلاف مقررات انجمن نیست آیا ؟ اجازه داریم؟
یکی از دوستان قصد نوشتن حل تمرین فصل به فصل لینز رو داشت. به نظرم بهتره همون حل رو ادامه بدید. اگر نه هم میتونید یه موضوع ایجاد کنید و حل رو اونجا قرار بدید. از قرار دادن توی این موضوع بهتره.

در مورد قوانین خیلی خلاصه بخام بگم:
1- لینک کتابهای فارسی که در حال چاپ هستن و حق ناشر دارن رو نباید قرار بدیم.
2- نظم انجمن رو حفظ کنیم. (عنوان موضوع مشخص باشه و موضوع در محل مناسبش مطرح بشه.)
(02 مهر 1392 09:30 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستان قصد نوشتن حل تمرین فصل به فصل لینز رو داشت. به نظرم بهتره همون حل رو ادامه بدید. اگر نه هم میتونید یه موضوع ایجاد کنید و حل رو اونجا قرار بدید. از قرار دادن توی این موضوع بهتره.

در مورد قوانین خیلی خلاصه بخام بگم:
۱- لینک کتابهای فارسی که در حال چاپ هستن و حق ناشر دارن رو نباید قرار بدیم.
۲- نظم انجمن رو حفظ کنیم. (عنوان موضوع مشخص باشه و موضوع در محل مناسبش مطرح بشه.)
چشم
لینک مرجع