تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع مناسب برای پایگاه داده برای کنکور ازاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام به همه دوستان به نظر شما واسه کنکور ارشد ازاد مقسمی بهتره یا پوران؟
درود
فکر کنم مقسمی خیلی بهتر باشه، پایگاه پوران جالب نیست
بدون در نظر گرفتن آزاد یا دولتی
مقسمی خلاصه بسیار عالی از کتاب دیت هست
ممنون
با سلاام
من هم تعریف زیادی از کتاب مقسمی شنیدم و شنید کتاب خوبیه مخصوصا جبر رابطه ایی
البته خودم ههنوز نخوندمش و تازه امروز میخوام برم بخرمش و بشینم سوررررر بخونمش
با امید پیروزی هر چه روز افزووون ترررر
درسته مقسمی خوب گفته و بخش جبر رابطه ای اش هم که من ازش خوندم تونستم تستهاش را بزنم.
ولی SQLرا اگر بخواهید خوب بزنید (یعنی مسلط باشیدوهمه تستها را بزنید)باید حتما فراتر از مقسمی کارکنید(یا کتاب رانکوهی یا date)درمورد مفاهیم پایگاه داده هم من که نمیتونم به مقسمی اطمینان کنم ،درسته که خوب گفته ولی به هر حال یه کتاب خلاصه است و مفهیم هم گسترده اند شاید توی کتاب نباشه.برای تسلط بر درس آسون پایگاه دادهSmile date را هم باید کارکرد
دوستمون درست گفتند
من سوالات IT امسال، همون اولیه رو اصلا در کتاب مقسمی پیدا نکردم ولی در یه جزوه ای که از اینترنت دانلود کردم نکته اش رو اونجا دیدم
میشه اون جزوه رو بزارین؟؟
نگران حجم کتاب اقای رانکوهی نباشید خیلی کتاب رونیه و به سرعت میسه تمومش کرد
آره من خیلی وقت پیش خوندمش روانه ولی مطلب اضافی زیاد داره.منظورم اینه که زیاد کشش داده.تمرینهاش هم خوبه گام به گام شما رو جلومیبره. متنش هم یه جورایی ادبیه!
من ADSL ندارم
جزوه مال دانشگاه آزاد هشتروده
از سعید همتی
تو نت بگردید راحت پیدا می شه
چیزی حدود 3 مگ هست که من بخوام آپ کنم باید با این سرعا اینترنت نیم ساعت معطل شم.
امیدوارم بتونید پیداش کنید...
تاپیکتون مربوط به مباحث درسی نبود منتقل شد!
(03 مرداد 1390 09:37 ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]من ADSL ندارم
جزوه مال دانشگاه آزاد هشتروده
از سعید همتی
تو نت بگردید راحت پیدا می شه
چیزی حدود ۳ مگ هست که من بخوام آپ کنم باید با این سرعا اینترنت نیم ساعت معطل شم.
امیدوارم بتونید پیداش کنید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(02 مرداد 1390 10:31 ب.ظ)hanif نوشته شده توسط: [ -> ]نگران حجم کتاب اقای رانکوهی نباشید خیلی کتاب رونیه و به سرعت میسه تمومش کرد

مطالب اضافیش زیاده،وا3 کنکور و تست زدن مقسمی خیلی خوبه
اگر منبع اصلی بخوایم استفاده کنیم چی خوبه و کدام ترجمه اش بهتره با تشکراز دوستان
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع