تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: به نظر شما ممکنه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بچه‌ها به نظرتون ممکنه یه نفر که الان شش ماهه داره درس می خونه و خب خیلی عالی نیست خیلی هم ضعیف نیست
تو هزار نفری که میان شبستر امتحان بدن بشه جزء 15 نفر اول
فک کنین حتما یه سالن بزرگ پر داوطلبه همشونم خیلی خوندن

شاید بعضی هاشون سال دومشون باشه امتحان می دن

بعضی هاشون کلاس کنکورم رفتن و حسابی تلاش کردن

یعنی راستش من وقتی کارنامه های سالای قبل را می بینم امیدوار می شم چون من هم اگه خدابخواد می تونم همون درصدا را بزنم ولی وقتی به این فک می کنم که چقدر رقیب دارم خیلی دلسرد می شم
بله خیلیا سیاه لشگر هستن. آزاد انقدر راحته قبول شدنش که آدم باورش نمیشه. منتها اینجانب بدون آزمون هم بگن بیا نمیرم.
بله خیلیا سیاه لشگر هستن. آزاد انقدر راحته قبول شدنش که آدم باورش نمیشه. منتها اینجانب بدون آزمون هم بگن بیا نمیرم. اینم بگم که پارسال اونایی که امتحانو بد دادن هم قبول شده بودند چه برسه شما که قرار خوب بدید.
(27 فروردین 1390 08:11 ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]بله خیلیا سیاه لشگر هستن. آزاد انقدر راحته قبول شدنش که آدم باورش نمیشه. منتها اینجانب بدون آزمون هم بگن بیا نمیرم. اینم بگم که پارسال اونایی که امتحانو بد دادن هم قبول شده بودند چه برسه شما که قرار خوب بدید.

به شدت موافقم
دولتی هم سیاه لشکر زیاد داره از بین اون همه آدم 1000 یا 1500 نفر هستن که واقعا دارن باهم رقابت میکنن
آزاد که هیچی یکم خونده باشی قبولی
راست می گین بچه ها؟

فک کنم ظرفیتا از 15 تا بیشتره نه؟

کسی آمار دقیقی از شرکت کننده‌ها و ظرفیتا نداره؟
تمام ظرفیتهای پارسال
آزاد و دولتی
چندین نفر که حتی از حد نصاب نمره قبولی کمتر شده بودند هم فراخوان دادند که برای ترم بهمن بیان. اصلا زنگ زدند خونشون که بیاین. نمیدونی چه قشقرقی شده بود بین اونایی که رتبه بالا قبول شده بودند با اونایی که تک ماده ای رفته بودند. Wink
[تصویر:  21721_1_1379098501.jpg]

آقای موج دقت کنید رتبه آخرین فرد قبول 25 پس ظرفیتا از 15 بیشتره
تو یه سایتی دیدم تراز شبستر از همه جا پایینتر بود حتی 5800
این لینک را هم ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(27 فروردین 1390 08:52 ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط: [ -> ]آقای موج دقت کنید رتبه آخرین فرد قبول 25 پس ظرفیتا از 15 بیشتره

من این ظرفیتا رو از اکسین (احتمال زیاد) یا شایدم نصیر گرفتم
وبه نظر من که درسته لااقل در مورد سراسری که اطلاع بیشتری دارم درسته
بعد نوشته آخرین رتبه قبولی این که به نظر من مانعی نداره که از ظرفیت بیشتر باشه ممکنه باقی افراد چیز دیگه ای رو انتخاب کرده باشن

ولی در کل من روی آزاد فکر هم نکردم چه برسه بخام در موردش اطلاعات جمع آوری کنم
صرفا به درخواست شما گذاشتم اون رو که شاید به کارتون بیاد
(27 فروردین 1390 09:00 ب.ظ)موج نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 فروردین 1390 08:52 ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط: [ -> ]آقای موج دقت کنید رتبه آخرین فرد قبول 25 پس ظرفیتا از 15 بیشتره

من این ظرفیتا رو از اکسین (احتمال زیاد) یا شایدم نصیر گرفتم
وبه نظر من که درسته لااقل در مورد سراسری که اطلاع بیشتری دارم درسته
بعد نوشته آخرین رتبه قبولی این که به نظر من مانعی نداره که از ظرفیت بیشتر باشه ممکنه باقی افراد چیز دیگه ای رو انتخاب کرده باشن

ولی در کل من روی آزاد فکر هم نکردم چه برسه بخام در موردش اطلاعات جمع آوری کنم
صرفا به درخواست شما گذاشتم اون رو که شاید به کارتون بیاد

به هر حال ممنون لطف کردین

خوشبحال شما که اصلا به آزاد فکر هم نکردین

ولی من دارم رو این موضوع هنوز هم تحقیق می کنم که آیا ظرفیتاواقعا 15 تاست؟
سلام اینرا یه دانشجوی شبستر تو یه انجمن واسم نوشته بود:

سلام دوست عزیز
دانشگاه آزاد شبستر واسه رشته نرم افزار ارشد با توجه به تکمیل ظرفیت حدود 30 نفر دانشجو ثبت نام می کنه که اولویت با دانشجوهای خودش هست (مثل همه دانشگاه ها)
همون طور که میدونی دکتر پارسا اونجا استاد هستش و استاد های دیگه ش هم واقعا عالی هستن
نسبت به سایر دانشگاه آزاد این دانشگاه خیلی سخت میشه قبول شد
موفق باشی

نمی دونم کی به من گفت شبستر را بزن کاش ملایر را زده بودم

گفتن ترازش پایینه بزن قبول می شی

فک کنم ملایر بهتر بود نه؟
زنگ زدم دانشگاه شبستر مسئولش گفت آزمون نرم افزار جمعه 23 اردیبهشته بعدشم گفت که تا 35 نفر هم می گیرن و 900 نفر شرکت می کنن
مرجان عزیز نیومده به مانشت معتاد شدی ها!!!!!!!
خب الان دیگه کار از کار گذشته (برای انتخاب شهر)‌، بشین مرور کن .
سلام ROZA خانم نبودین ببینم شما کجا را انتخاب کردین ظرفیتش چقدره ؟
تازه من ملایرم زنگ زدم اونجا هم گفت 30 تا 35 نفر می گیریم یه 1000 نفر هم شرکت کننده داره ولی من می گم ملایر فک کنم شانس قبولیش بیشتره چون شبستر اینجور که می گن واسه خودش دانشگاه مهمیه حتما اونایی هم که اونجا را انتخاب می کنن خیلی زرنگن تازه دانشجوهای خودش هم که اونجا براشون سهمیه داره سطح علمی شون بالاست فک کنم ملایر بهتر باشه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع