تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 540 علوم کامپیوتر - پردیس علامه طباطبایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من پردیس علامه طباطبایی قبول شدم . دوستان اگر میشه نظرشون را راجع به پردیس خودگردان علامه طباطبایی بدن ؟ این سوالات را هم دارم که جوابش را هیچ جا پیدا نمی کنم :
۱- برای ورود به پردیس منع نظام وظیفه وجود نداره ؟ یعنی معافیت تحصیلی میدن ؟
۲-یکی می گفت پردیس , شروع کلاس هاش ترم بهمن . درسته ؟ اگه اینجوری باشه زمان ثبت نام هم بهمن میشه یا الان ؟
با تبریک فراوان به شما

فکر کنم فرقی با دانشگاه های دیگر از لحاظ نظام وظیفه نداره فقط مسئله هزینه سرسام آوریه که داره آیا قدرت پرداخت اون هزینه را دارید ؟
(05 شهریور 1392 03:23 ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط: [ -> ]با تبریک فراوان به شما

فکر کنم فرقی با دانشگاه های دیگر از لحاظ نظام وظیفه نداره فقط مسئله هزینه سرسام آوریه که داره آیا قدرت پرداخت اون هزینه را دارید ؟
توی دفترچه سنجش زده بود 17 میلیون تومان . اگه این حدود باشه بله دارم . فقط چرا سایتش قسمت علوم کامپیوتر نداره ؟
والا از اون مسائل خبر ندارم ، ولی حالا که پولشا دارین فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشید .
کسی راجع به شهریه پردیس ها خبر داره ؟ این 17 میلیونی که گفتن کل شهریه اس یا هزینه واحد ها رو جدا می گیرن ؟
یعنی ارزش خوندن داره؟؟ جدا از هزینه تحصیلش!
حضوری یا نیمه حضوری؟؟
دوستان کسی اطلاع داره حضوری یا نیمه حضوری ؟ توی دفترچه سنجش حرفی از نیمه حضوری نزده بود . الان این دوستمون گفتن شک کردم . خواهشا اگر کسی اطلاع داره دریغ نکنه .

طبق این لینک من فکر نمی کنم دیگه نیمه حضوری بگیره . بازم دوستان اگه اطلاعاتی دارند بگن :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع