تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: لپ تاپم خیلی کند شده و فنش خیلی کار می کنه!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
چند وقتیه لپ تاپم خیلی کند شده و فنش هم خیلی زاید کار میکنه حتی اگر کار خاصی هم باهاش انجام ندم (مثلا وقتی فقط فایر فاکسو باز میکنم )صدای فنش جوریه که انگار داره یه چیزیو به شدت پردازش می کنه. ویروس اسکن هم کردم ویروس نداشت.نمی دونم چرا اینجوری شده؟
مدلش سونی سری E
ی بازش کن ببین کثیف نشده خاک نگرفته فن ...
ممکنه کار یکی از این ملویر های جدید باشه!
malware هایی که با کمک cuda نوشته میشن معمولا از گرافیک واسه اینکار استفاده می کنند.
بهتون پیشنهاد میکنم این Malwarebytes Anti-Malware رو نصب کنین و پس از آپدیت کردن دیتابیسش یه اسکنی حتما بکنید تا کارتون بیخ پیدا نکرده! در ضمن این تیپ ویروس ها رو معمولا نود 32 شناسایی نمیکنه! انتی ویروس های دیگه رو خبر ندارم.
موفق باشیدSmile
لپ تاپ منم اینجوری شده بود ، حتی یه برنامه ساده هم باز میکردم دما میرفت بالا ، فن با سرعت بالا کار میکرد آدم میترسید الان منفجر بشه، از ترسم زود میذاشتم sleep سرعت فنش کم میشد و دوباره کار میکردم.... خیلی راه حل و حرفای عجیب غریب شنیدم اینکه مثلا ویروس داره و .....
البته من نمیگم حرف دوستام اشتباه بوده ، شاید آنتی ویروس من خوب نبوده.
ولی یه مشکلی پیش اومد تو سیستمم و مجبور شدم بک آپی که گرفته بودم رو برگردونم اتفاقا با همون برگردوندن بک آپ ، مشکل فن هم حل شد.
من پیشنهادی که دارم اینه که قبل از باز کردن سیستمت ، حداقل درصورت داشتن بک آپ ، یه بار ریستورش کنید یا هم ویندوز رو عوض کنید.
کولینگ فن گرافیکی مشکل پیدا کرده
باید بدی درست کنن یا تعویض ///
بهت پیشنهاد میکنم علی الحساب از یه خنک کننده استفاده کنی ولی خب کلا دنبال تعمیر باش
ممنون از دوستان برای راهنمایی هاشون
من اون anti malware گرفتم و یک بار لپ تاپ باهاش اسکن کردم مشکلم حل شد.Smile
لینک مرجع