تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خود به خود جابه جا شدن کاراکترهای کی برد!!؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

من یه کامپیوتر دارم که یهو قاطی میکنه وکاراکترهای فارسی کی برد رو اشتباه مینویسه(عربی میشه).مثلا به جای اینکه بزنه "ط" میزنه "ی" نمیدونم باید چیکارش کنم.من نسل زبان عربیو تو کامپیوترم برانداختم ولی بازم خود به خود کیبردم عربی میشه وکاراکترا جا به جا میشه.(ویندوز کامپیوترم xp از این ورژن پاییناس!!!!!!!)
چیکارش کنم؟

لپ تاپمم بعضی وقتا قاط میزنه ، مثلا تو ورد یهو وقتی میخوام انگلیسی تایپ کنم انگلیسی نمیشه، EN نواروظیفه میاد ولی بازم فارسی مینویسه، عیبش چیه؟(ویندوز سون هوم)

تشکر ویژه
از قسمت کنترل پنل یه بار به جز انگلیسی تمام زبان ها رو پاک کن و دوباره فارسی رو نصب کن ببین چی میشه
میدونین کامپیوتر اینجا نیس ، توی یه شرکتیه فقط برنامه حسابداری روش نصبه.حالا این شرکته بیرون شهره و دارم واسه کنکور میخونم.میخوام یه بار برمو درستش کنم ووقتمو تلف نکنم.یه بار رفتم زبان عربیشو پاک کردم درست شد ولی نمیدونم دوباره چی شده اینجوری شد.

دیگه چی به نظرتون میرسه؟دیگه چکارایی رو پیشنهاد میکنین؟میخوام یه بار برم که دیگه این همه راه چند بار طی نکنم.
خیلی مرسی
دوستای خوبم کسی دیگه چیزی به ذهنش نمیرسه؟
لینک مرجع