تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جایابی سنجش استعداد درخشان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیشب بلاخره این جایابی سنجش اومد!!از طرفی من هر چی خواستم وارد انتخاب رشته بشم نشد!!(با شماره پرونده کنکور ارشد) Angry
از قضا متوجه شدم باید کارت اعتبار خرید!!!مبلغ 17800!!!از کسایی که ثبت نام میکنن خواشمندیم لطف کنن لیست رشته ها و ظرفیت ها برای بقیه دوستان بگذارند ببینیم آیا اصلا جایی هست واسه انتخاب که بابتش این همه پول میگیرن!!قبولم نشدیم مشکلی نیست!!واسه کنکورش طرفیت ها اونجوری بود چه برسه به این!!
(28 خرداد 1392 09:34 ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]دیشب بلاخره این جایابی سنجش اومد!!از طرفی من هر چی خواستم وارد انتخاب رشته بشم نشد!!(با شماره پرونده کنکور ارشد) Angry
از قضا متوجه شدم باید کارت اعتبار خرید!!!مبلغ ۱۷۸۰۰!!!از کسایی که ثبت نام میکنن خواشمندیم لطف کنن لیست رشته ها و ظرفیت ها برای بقیه دوستان بگذارند ببینیم آیا اصلا جایی هست واسه انتخاب که بابتش این همه پول میگیرن!!قبولم نشدیم مشکلی نیست!!واسه کنکورش طرفیت ها اونجوری بود چه برسه به این!!
میبینم هرچی میزنم وارد نمیشه.
نوشته جایابی برای دانشگاهایی صورت می پذیرد که خودشون اقدام نکرده باشند.والا ما که ندیدم جایی خودش اقدام نکرده باشه
از شریف بگیر تاشیرازوقم (البته برای ای تی)

این سوالو قبلاهم پرسیدم کسی جواب نداد.
کساییکه فرمو پرکردن کسی هست اون نکته اخره فرمو کنوشته (تایپ شود ...)انجام داده باشه.اخه اموزش برام اینکارو نکرد گفت مهم نیست.
این سوالو قبلاهم پرسیدم کسی جواب نداد.
کساییکه فرمو پرکردن کسی هست اون نکته اخره فرمو کنوشته (تایپ شود ...)انجام داده باشه.اخه اموزش برام اینکارو نکرد گفت مهم نیست.
[/quote]

آره من این کارو انجام دادم فرم سنجش رو بعد از پر کردن بردم دانشگاه یک نسخه تایپ شده به من داد که مهر و امضا داره که اونو باید اسکن کرد.
(28 خرداد 1392 11:24 ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]این سوالو قبلاهم پرسیدم کسی جواب نداد.

آره من این کارو انجام دادم فرم سنجش رو بعد از پر کردن بردم دانشگاه یک نسخه تایپ شده به من داد که مهر و امضا داره که اونو باید اسکن کرد.
[/quote]

یعنی فرمی که خوتون پر کردین بدردتون نخورد؟
(28 خرداد 1392 11:49 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 11:24 ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]این سوالو قبلاهم پرسیدم کسی جواب نداد.

شما قسمت ترم رو چند زدی؟
همونجا کزیرش نوشته باید تا پایان ترم 6 94 واحد پا س کرده باشین.
اموزش بمن گفت 6 بزن .امابازم شک دارم
واسه من ترم 7 زد!!منم شک دارم فکر کنم ترم 6 درست باشه!!
میشه یکم در مورد این جایابی سنجش بگید
که چی هست و برای چه کسانی هستش؟
(28 خرداد 1392 01:07 ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه من ترم ۷ زد!!منم شک دارم فکر کنم ترم ۶ درست باشه!!

آره معدل پایان ترم 6 رو باید وارد کرد ...
ولی یه سوال کسی که "مهندسی کامپیوتر" خونده و ارشد " IT " شرکت کرده تو جایابی هرچی می تونه بزنه (منظورم IT / مهندسی کامپیوتر / علوم کامپیوتر ) ؟؟؟ Huh
(28 خرداد 1392 01:07 ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه من ترم ۷ زد!!منم شک دارم فکر کنم ترم ۶ درست باشه!!

اره زیرش نوشته تا پایان ترم 6 حداقل 94 واحد.فکرکنم ترم 6 درست باشه
راستی برگم تاریخ وشماره نداره .اشکال که نداره؟

(28 خرداد 1392 12:57 ب.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 11:49 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]

شما قسمت ترم رو چند زدی؟
همونجا کزیرش نوشته باید تا پایان ترم ۶ ۹۴ واحد پا س کرده باشین.
اموزش بمن گفت ۶ بزن .امابازم شک دارم
راستی چندتا میشه انتخاب کرد؟همون ده تا؟
فقط روزانه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به آدرس بالا برید قبل از اینکه هزینه بدید! و عبارت " مهندسی فناوری اطلاعات " را وارد کنید.
بعدش دانشگاههایی رو که میتونین انتخاب کنید رو میاره!
من که وقتی دیدم،کلا پشیمون شدم! هیچیش به درد نمیخوره.:ناراحت:غمگین
(28 خرداد 1392 03:27 ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به آدرس بالا برید قبل از اینکه هزینه بدید! و عبارت " مهندسی فناوری اطلاعات " را وارد کنید.

کاش پول نمیریختم.
اینکه بدرد نمیخوره رشته هاشSad
(28 خرداد 1392 03:37 ب.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 03:27 ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط: [ -> ]

کاش پول نمیریختم.
اینکه بدرد نمیخوره رشته هاشSad

سلام
ببینید درست متوجه شدم یا نه Huh
دانشجوهایی که جز 10 درصد برتر اند بهترین دانشگاهی که میتونند انتخاب کنند اصفهانه ؟ درسته؟؟
میشه اسم شهر ها دانشگاه ها رو بگید؟
(28 خرداد 1392 07:06 ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه اسم شهر ها دانشگاه ها رو بگید؟

منظورتون این بود Big Grin

مهندسی فناوری اطلاعات:
===============================================================
33550 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || روزانه
33558 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || نوبت دوم
33565 || موسسه غیرانتفاعی مجازی نورطوبی -تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || مجازی غیرانتفاعی
33568 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || روزانه
33572 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || نوبت دوم
33577 || موسسه غیرانتفاعی تعالی -قم || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || غیرانتفاعی
33579 || دانشگاه ارومیه || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه
33580 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه
33588 || دانشگاه ارومیه || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم
33589 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم
33596 || موسسه غیرانتفاعی روزبهان -ساری || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || غیرانتفاعی
33599 || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه
33600 || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه
33601 || دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه
33612 || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || نوبت دوم
33613 || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || نوبت دوم
33614 || دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || نوبت دوم
33625 || موسسه غیرانتفاعی تعالی -قم || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || غیرانتفاعی
33638 || موسسه غیرانتفاعی پویندگان دانش -چالوس || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || غیرانتفاعی
33639 || موسسه غیرانتفاعی صنعتی فولاد-فولادشهراصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || غیرانتفاعی
33641 || موسسه غیرانتفاعی مجازی مهرالبرز-تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || مجازی غیرانتفاعی
مهندسی نرم افزار:
33754 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
33774 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
33796 || موسسه غیرانتفاعی ابا-ابیک || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33797 || موسسه غیرانتفاعی اشراق -بجنورد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33798 || موسسه غیرانتفاعی بهمنیار-کرمان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33799 || موسسه غیرانتفاعی پردیسان -فریدونکنار || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33800 || موسسه غیرانتفاعی پویش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33802 || موسسه غیرانتفاعی جهاددانشگاهی -خوزستان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33804 || موسسه غیرانتفاعی دیلمان -لاهیجان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33805 || موسسه غیرانتفاعی روزبهان -ساری || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33806 || موسسه غیرانتفاعی زاگرس -کرمانشاه || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33807 || موسسه غیرانتفاعی سلمان -مشهد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33808 || موسسه غیرانتفاعی شهاب دانش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
33810 || موسسه غیرانتفاعی علامه نایینی -نایین || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
علوم کامپیوتر:
23539 || مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
23540 || مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
23560 || موسسه غیرانتفاعی طبری -بابل || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || غیرانتفاعی
23561 || موسسه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشیدکاشانی -ابیک || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || غیرانتفاعی
(28 خرداد 1392 08:28 ب.ظ)CS_IT نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 07:06 ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه اسم شهر ها دانشگاه ها رو بگید؟

منظورتون این بود Big Grin

مهندسی فناوری اطلاعات:
۳۳۵۵۰ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || روزانه
۳۳۵۵۸ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || نوبت دوم
۳۳۵۶۵ || موسسه غیرانتفاعی مجازی نورطوبی -تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || مجازی غیرانتفاعی
۳۳۵۶۸ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || روزانه
۳۳۵۷۲ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || نوبت دوم
۳۳۵۷۷ || موسسه غیرانتفاعی تعالی -قم || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || غیرانتفاعی
۳۳۵۷۹ || دانشگاه ارومیه || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه
۳۳۵۸۰ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه
۳۳۵۸۸ || دانشگاه ارومیه || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم
۳۳۵۸۹ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم
۳۳۵۹۶ || موسسه غیرانتفاعی روزبهان -ساری || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || غیرانتفاعی
۳۳۵۹۹ || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه
۳۳۶۰۰ || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه
۳۳۶۰۱ || دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه
۳۳۶۱۲ || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || نوبت دوم
۳۳۶۱۳ || دانشگاه الزهرا/س / || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || نوبت دوم
۳۳۶۱۴ || دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || نوبت دوم
۳۳۶۲۵ || موسسه غیرانتفاعی تعالی -قم || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || غیرانتفاعی
۳۳۶۳۸ || موسسه غیرانتفاعی پویندگان دانش -چالوس || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || غیرانتفاعی
۳۳۶۳۹ || موسسه غیرانتفاعی صنعتی فولاد-فولادشهراصفهان || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || غیرانتفاعی
۳۳۶۴۱ || موسسه غیرانتفاعی مجازی مهرالبرز-تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -مدیریت سیستمهای اطلاعات || مجازی غیرانتفاعی
مهندسی نرم افزار:
۳۳۷۵۴ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
۳۳۷۷۴ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۳۳۷۹۶ || موسسه غیرانتفاعی ابا-ابیک || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۷۹۷ || موسسه غیرانتفاعی اشراق -بجنورد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۷۹۸ || موسسه غیرانتفاعی بهمنیار-کرمان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۷۹۹ || موسسه غیرانتفاعی پردیسان -فریدونکنار || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۰ || موسسه غیرانتفاعی پویش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۲ || موسسه غیرانتفاعی جهاددانشگاهی -خوزستان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۴ || موسسه غیرانتفاعی دیلمان -لاهیجان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۵ || موسسه غیرانتفاعی روزبهان -ساری || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۶ || موسسه غیرانتفاعی زاگرس -کرمانشاه || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۷ || موسسه غیرانتفاعی سلمان -مشهد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۰۸ || موسسه غیرانتفاعی شهاب دانش -قم || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
۳۳۸۱۰ || موسسه غیرانتفاعی علامه نایینی -نایین || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی
علوم کامپیوتر:
۲۳۵۳۹ || مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
۲۳۵۴۰ || مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
۲۳۵۶۰ || موسسه غیرانتفاعی طبری -بابل || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || غیرانتفاعی
۲۳۵۶۱ || موسسه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشیدکاشانی -ابیک || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || غیرانتفاعی
مگه نگفته بودن از استعداد درخشان پول نمیگیرن مثله روزانست.پس این غیرانتفاعی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع