تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کلید IT 90 ماهان و مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کلید مدرسان شریف

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال و کلید ماهان
  1. زبان
    مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

2. مشترک

3. مدیریت

4. پایگاه
    جواب
  5. هوش

6. سیستم عامل
    جواب
  7. معماری

بابا ماهان تو دروس مشترک و مدیریت خیلی غلط داره.
چه دفترچه ای هست؟ A,B,C,D
نمیدونم چه دفترچه ای هست اینجا گذاشتم تا بچه‌ها رمز گشایی کنن کد دفترچه رو
حق با مورتونه، لطفا نوع دفترچه رو هم مشخص کنید.
بر مبنای پاسخ های ماهان (گرچه به قول دوستمون زیاد موسسه قابل اطمینانی نیست) درصدهای من به این شرح هستند:

زبان‌: 86
مشترک‌: 53
مدیریت‌: سفید
پایگاه‌: 39
هوش‌: 83
سیستم عامل: 67
معماری‌: سفید

لطفا دوستان دیگه هم اگر محاسبه کردن ذکر کنن، یه حدودی دستمون بیاد که کجای قافله ایم.
ممنون
زبان‌: 82
مشترک‌: 35
مدیریت 16
هوش‌: 55

مشترک اشتباه زیاد داره و
هوش‌ام به نظرم 2 تا اشتباه حل کرده (ژنتیک، BC)، هوش‌ام فک کنم 100 شه! Rolleyes
همه کولاک کردن که‌، همه قبولید پس. من خیال کردم میانگین 30 و 40 هست
(06 اسفند 1389 03:13 ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]همه کولاک کردن که‌، همه قبولید پس. من خیال کردم میانگین 30 و 40 هست

شما درست فکر کردید، چون هنوز درصد پایگاه و سیستم عامل و معماری رو نگفته کسی. تازه من مدیریت رو هم سفید زدم
Big GrinTongue
مشترک:45
زبان: بین 40 و50 .البته به نظر من زبان تو لغات یکی دو تا غلط داره تو ماهان.
مدیریت:80-100 . البته بر اساس ماهان نیست. چون ماهان تابلو 2 تا گزینه رو غلط زده.
هوش:50
پایگاه: 33 (2 تا زدم که فکر میکنم هر دو درست)
سیستم: مثل پایگاه داده.
عیبی نداره سال بعد قبول میشم.
Sad
(06 اسفند 1389 01:04 ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط: [ -> ]حق با مورتونه، لطفا نوع دفترچه رو هم مشخص کنید.

متاسفانه مدرسان شریف فقط همین کلید رو برای دانلود گذاشته بود
هیچ دفترچه ای هم تو سایتش نیست
اگر دفترچه سوال رو پیدا کردم حتما میذارم ...

danialfx

(06 اسفند 1389 06:08 ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط: [ -> ]مشترک:45
زبان: بین 40 و50 .البته به نظر من زبان تو لغات یکی دو تا غلط داره تو ماهان.
مدیریت:80-100 . البته بر اساس ماهان نیست. چون ماهان تابلو 2 تا گزینه رو غلط زده.
هوش:50
پایگاه: 33 (2 تا زدم که فکر میکنم هر دو درست)
سیستم: مثل پایگاه داده.
عیبی نداره سال بعد قبول میشم.
Sad

با این درصد‌ها که رتبتون به احتمال زیاد زیر 100 میشه.
زبان‌: -2%
مشترک‌: 60%
پایگاه داده: - 11%
سیستم عامل‌: 50%
هوش‌: 50%
معماری‌: 44%
2 تا رو منفی زدم چیکر کنم
رتبه ات خوب می شه شما آقا/خانوم منتظری
مهم مشترکه که شما درصد ات خیلی بالاست
بقیه رو هم خیلی خوب زدی
نگران پایگاه و زبان ات هم نباش.
سال بعد قبولی؟؟؟؟؟

من امید دارم با نصف درصدای شما سال بعد قبول بشم.

اینجا همه صحبت از 80 100 و بالای و 50 میکنن . رتبه یک سال 86 بود یا 87 حتی منفی هم داشت.

جمع کنم برم بهتره
مدیریتش اشتباه نداره؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع