تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی سوالات محاسبات عددی کنکور مهندسی ۹۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ولی من محاسبات که 0.93 در اوردم نزدم گفتم اگه بزنم حتما اشتباهه میشه مثل سوال امار پارسال اون توزیع هندسیه(چقدر بد شد یه سوالا تا اخر حل کنی و نزنی کاش سوالات به جای تستی تشریحی برگزار میشد به نظرم ازمون تستی اصلا ملاک خوبی برای سنجش نیست)
ملاک گزینه ها، دفترچه موجود در سایت است.
سوال ۴۱: گزینه ۲، همون چیزیکه بالا گفتند. (جواب حول و حوش ۹۳. بود)
سوال ۴۳: گزینه ۴، حل روتین بود.
سوال ۴۴: گزینه ۲، مثل قبلی
اون سوال سیمپسون میشد گزینه 0.93 که نزدیکترینش 0.90 بود
سوال نیوتون گریگوری میشد 0.0049
شما مگه سیمپسون رو چطور حل میکنین من به 0.99 خواهید رسیدم هم سر جلسه و هم توی خونه مجدد که حل کردم این به جواب نزدیک تره چون توی گزینه‌ها هم وجود داره و حدودی هم نیست
ما که هرچی حساب میکنیم 0.93 بدست میاریم نقطه‌ی اول و اخر رو جمع کن و بعدشم y نقاط فرد رو چهار برابر و y نقاط زوج رو دو برابر و همه رو با هم جمع بزن و در نهایت هم در h/3 ضرب کن
نگران نباش همون 93. جوابه!
درسته بچه‌ها پوزش نمیدونم قبلا چطور به 0.99 رسیدم ولی الان به قول شما همون 0.93 هست
با این حساب باید جزو تستای محذوف از کلید نهایی سنجش باشه چون با این اختلاف چند صدمی گزینه‌ها بعیده که گرد کردن مدنظر طراح باشه
نظرتون راجع به باقی سوالا چیه

42-1
43-4
44-2 البته اینو من میانگین ایکس و ایگرگ رو تست کردم توی گزینه ها
به نظر من سوال 44 میشه گزینه ای که a=-.13 و b=1 . هم سر جلسه و هم حالا حل کردم همین شد.
(08 اسفند 1389 08:25 ب.ظ)ahmad8726 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من سوال 44 میشه گزینه ای که a=-.13 و b=1 . هم سر جلسه و هم حالا حل کردم همین شد.
خوب سنجش هم که همین گزینه رو گفته!
لینک مرجع