تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سال 90 مهندسی بررسی و بحث سوالات نظریه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
نظرتون در مورد سوال 59 چیه من زدم 2
همون 2 میشه فکر کنم
ممنون آفاق جان من آخر نظر کلیت در مورد سوال 62 را متوجه نشدم ؟! من خودم زدم گزینه 3
من از روی بی دقتی 1 زدم ولی فکر میکنم 3 درست باشه!
(30 بهمن 1389 04:34 ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط: [ -> ]نظرتون در مورد سوال 59 چیه من زدم 2

سئوال 59 دو نمیشه، مثلاً رشته‌ی aab زیر رشته‌ی ab رو داره ولی به حالت نهایی نمیرسه! آخه مسخره اینه که حالت نهاییش درست معلوم نیست q5 میشه!!!!
من که زدم گزینه‌ی 4

ادیت: وای من تازه متوجه شدم نوشته هم زیر رشته‌ی ab و هم زیر رشته‌ی ba!!! یعنی باید دوتاشون با هم برقرار باشه!!! وای.... با این حساب همون گزینه‌ی 2 صحیحه!!!
هر دو زیر رشته ab,ba رو باید داشته باشه این مثال شما ba نداره که!
منم 2 زدم
سوال 60 رو چیزدین ؟
من 2 زدم اما گویا اشتباهه
بچه‌ها شک نکنید اگر حالت 5 نهایی باشه همون گزینه 2 هست
هر رشته که مثال بزنین شامل ab , ba هست
و از طرفی رشته ای با این مشخصه نیست که توسط شکل تولید نشه
البته به همون شرط که حالت 5 رو نهایی بگیریم
58 3
60 4
61 4
62 2 نظرتون چیه ؟
(30 بهمن 1389 05:19 ب.ظ)bahar نوشته شده توسط: [ -> ]58 3
60 4
61 4
62 2 نظرتون چیه ؟

من 58 و 61 همینای تورو زدم اونای دیگه رو نزدم
بجاش 57 رو 3
و 59 رو 2
زدم
منم 59 رو 2 زدم جلوتر گفتم بچه‌ها بجنبید راستی مدرسان شریف تا 2 سه روز دیگه توسایتش زده که پاسخنامه رو میزنه راست ودروغش با خودشون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام دوستان..
میخواستم نظرمو درباره سوال 61 بگم.
به نظر من گزینه 3 میشه
درباره W1‌ :

S => acBdeA => ac(aSb)deA => aca(acBdeA)bdeA => acaac(aSb)deAbdeA => acaaca(BAB)bdeAbdeA => acaaca(AB)bdeAbdeA => acaaca(B)bdeAbdeA => acaacabbdeAbdeA => acaacabbdebdeA => acaacabbdebdeb

اگر مشکلی داشت بگید.

درباره W2‌:

من نمیتونم 2 تا e یعنی (ee) رو پشت سر هم تولید کنم.
(30 بهمن 1389 05:55 ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان..
میخواستم نظرمو درباره سوال 61 بگم.
به نظر من گزینه 3 میشه
درباره W1‌ :

S => acBdeA => ac(aSb)deA => aca(acBdeA)bdeA => acaac(aSb)deAbdeA => acaaca(BAB)bdeAbdeA => acaaca(AB)bdeAbdeA => acaaca(B)bdeAbdeA => acaacabbdeAbdeA => acaacabbdebdeA => acaacabbdebdeb

اگر مشکلی داشت بگید.

درباره W2‌:

من نمیتونم 2 تا e یعنی (ee) رو پشت سر هم تولید کنم.

آفرین من هم همین نظرت رو دارم! w1 قابل قبوله و میشه تولیدش کرد و w2 با همون دلیلت رد میشه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع