تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: لپ تاپ من خیلی باهوشه !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
می خواین ماجرا رو واسه تون تعریف کنم ؟ بعد از اینکه یه مدتی با لپ تاپم کار کردم ، گفتم پاشم یه استراحتی کنم و دوباره برگردم پشت سیستم ؛ ضمنا لپ تاپو رو حالت sleep قرار دادم . بعد از اینکه مقداری استراحت کردم ، جاتون خالی داشتیم یه چایی با دوستام صرف می کردیم ، در همین حین من به سیستمم هم نگاه می کردم که یه اتفاق جالب افتاد که تا به حال ندیده بودم .

اتفاقی که افتاد این بود که : یک لحظه دیدم خود به خود ، صفحه ی ورود به سیستم روشن شد و زود رفت . منم در عین حال که تعجب کرده بودم ، صدای فن سیستمم رو می شنیدم که انگار داشت یه کارایی انجام می داد . منم بهش کار نگرفتم و دیدم که کاملا خاموش شد !

با خودم گفتم اگر لپ تاپم hibernate شده باشه واقعا باهوشه ؛ چون که دیده کسی بهش سر نمی زنه حتما گفته بزار hibernate شم که سیستم الکی روشن نباشه و اگر صاحبم اومد می تونه دوباره روشنم کنه و برنامه های در حال اجراش رو ببینه !

خلاصه بعد از اینکه روشنش کردم دیدم آره حدسم درست از آب در اومده بود و اون موقع به لپ تاپم آفرین گفتم . الان حس می کنم که لپ تاپم هم احساس و شعور داره !

شما چی فکر می کنید ؟ نکنه فکر می کنید من چقدر ساده ام آره ؟ Smile
من دقیق متوجه نشدم که شما می دونید دلیلش چیه یا نه! اگر اشتباه متوجه شده بودم اسالم رو پاک خواهم کرد.

توی تنظیمات لب تاب یه گزینه ای هست که شما می تونید تنظیم کنید که مثلا بعد از یه مدت زمان خاص، در زمانی که لب تاب از باتری استفاده می کنه یا توی برقه، اگر باهاش کاری نداشته باشیدhibernate بشه. احتمالا این مورد برای لب تاب شما تنظیم شده است.
توی power option ----> choose when to turn off the display-------->change advanced power settint--->sleep--> hibernate after حالا می تونید زمان رو مشخص کنید.
(05 اردیبهشت 1392 11:12 ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]من دقیق متوجه نشدم که شما می دونید دلیلش چیه یا نه! اگر اشتباه متوجه شده بودم اسالم رو پاک خواهم کرد.

توی تنظیمات لب تاب یه گزینه ای هست که شما می تونید تنظیم کنید که مثلا بعد از یه مدت زمان خاص، در زمانی که لب تاب از باتری استفاده می کنه یا توی برقه، اگر باهاش کاری نداشته باشیدhibernate بشه. احتمالا این مورد برای لب تاب شما تنظیم شده است.
توی power option ----> choose when to turn off the display-------->change advanced power settint--->sleep--> hibernate after حالا می تونید زمان رو مشخص کنید.

این درسته که لپ تاپ خودش hibernate میشه ؟
چون که بعد از مدتی خودش sleep میشه و دوباره باز پس از مدتی hibernate درسته ؟
(05 اردیبهشت 1392 06:44 ب.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط: [ -> ]این درسته که لپ تاپ خودش hibernate میشه ؟
چون که بعد از مدتی خودش sleep میشه و دوباره باز پس از مدتی hibernate درسته ؟

بله با همین تنظیماتی که گفتم می شه تنظیم کرد که کی sleep یا hibernate بشه.
دقیقا همین طوره اما هایبرنیت برای سیستم من خوب جواب نمیده. بعد اینکه سیستمم میاد بالا یکمی کند میشه.
لینک مرجع