تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اشکال در مسنجر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

راستش یه دو روزی می شه هر کار می کنم مسنجرم باز نمی شه! گفتم شاید مشکل از مسنجره رفتم uninstall ش کردم و یه ورژن جدید تر هم دانلود کردم حالا هر کار می کنم نصب نمی شه! می خواستم بدونم این فقط مشکل منه؟ بعد چیکار کنم که درست شه؟
راهش اینه که دیگه چت نکنید، بیشتر رو خوردنی ها تمرکز کنید. Big Grin
احتمالا تنظیمات مرورگر ie رو تغییر ندادید ؟؟؟
گاهی استفاده از فیلتر شکن باعث میشه این تغییرات اتفاق بیفته و این تنظیمات رو مسنجر پیاده میشه !
اگه تغییرات مربوط به ie رو به حالت اول برگردونید مسنجر هم درست میشه !
(23 بهمن 1391 02:00 ق.ظ)fateme_68 نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا تنظیمات مرورگر ie رو تغییر ندادید ؟؟؟
گاهی استفاده از فیلتر شکن باعث میشه این تغییرات اتفاق بیفته و این تنظیمات رو مسنجر پیاده میشه !
اگه تغییرات مربوط به ie رو به حالت اول برگردونید مسنجر هم درست میشه !

معذرت اما تنظیمات مربوط به اینترنت اکسپلور هیچ ربطی به باز نشدن مسنجر نداردHuh
شما این کاری که من میگم انجام دهید
در یاهو مسنجر روی منوی مسنجر کلیک نمایید
کانکشن پریفرنس را کلیک نمایید
در پنجره باز شده اگر کانکت دایرکتلی تو د اینترنت انتخاب شده
آن را به کانکت ویا پروکسی تغییر داده و انتخاب نمایید
مشکلتان به احتمال ۹۹/۹ درصد حل میشهIdea
با سلام
درخصوص اینکه تنظیمات مرورگر ربطی به مسنجر نداره باید بگم چرا داره
اما مشکل شما:
راه حل اول:
این چند روزه بخاطر 22 بهمن مسنجر بسته شده احتمالا درست بشه
راه حل دوم:
اینکه شما از ف ی.... استفاده کردید و از طرفی یاهو مسنجر با تنظیمات ف ی .... مرورگر شما وصل میشه
حالا دو راه دارید یا اینکه تتظیمات پ...کسی مرورگر رو غیر فعال کنید
یا توی یاهو مسنجر از منوی massenger>connection perfomance رو بزنید و در پنجره باز شده گزینه اول رو بزنید(connect directly to internet)
در پناه خدا باشید
مسنجرتون رو روی یک مسیر دیگه مثلا درایو F نصب کنید
ممنون از دوستان
الان مشکل اینه که مسنجر رو unistall کردم و دیگه ندارمش! و حالا که می خوام نصبش کنم run رو که می زنم عملیات نصب انجام نمی شه!

کلا با ie نمیام نت. با safay یا chroome میام و دست به تغییرات ie یا سایر مرورگرها نزدم!
در مورد فیلتر شکن هم اگر باز باشه و سیستم رو خاموش کنم بدون این که ازش خارج بشم دفعه بعد مشکل ساز می شه که جدیدا هم ازش استفاده نکردم!
نمی دونم مشکل چی بود ولی تونستم مجدد نصبش کنم.ولی باز هم نمی تونم وارد شم! میلم رو بالا میاره حتی از تو میل هم چتم باز می شه ولی مسنجر باز نمی شه. گزینه هایی که دوستان گفتند رو امتحان کردم. ورزن مسنجر رو هم عوض کردم. پسوردم رو هم عوض کردم ولی هیچ کدوم جواب نمیده!! Sad
یادمه یه خبر خوندم که یاهو از 24 آذر ماه یاهو مسنجر رو برا همیشه میبنده.حالا نمیدونم بدلیل اینه که مسنجرتون باز نمیشه یا بخاطر محدودیت هایی که اعمال شده .
(23 بهمن 1391 04:04 ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
درخصوص اینکه تنظیمات مرورگر ربطی به مسنجر نداره باید بگم چرا داره
اما مشکل شما:
راه حل اول:
این چند روزه بخاطر ۲۲ بهمن مسنجر بسته شده احتمالا درست بشه
راه حل دوم:
اینکه شما از ف ی.... استفاده کردید و از طرفی یاهو مسنجر با تنظیمات ف ی .... مرورگر شما وصل میشه
حالا دو راه دارید یا اینکه تتظیمات پ...کسی مرورگر رو غیر فعال کنید
یا توی یاهو مسنجر از منوی massenger>connection perfomance رو بزنید و در پنجره باز شده گزینه اول رو بزنید(connect directly to internet)
در پناه خدا باشید

دوسته گرامی تنظیمات مرورگر چه ربطی به مسنجر داره مگر اینکه تنظیمات مسنجرت رو دستکاری کنی مرورگر یک نرم افزار جداست یاهو مسنجر هم یک نرم افزار جداست در حالت عادی ربطی به تنظیمات مرورگرت نداره مگه اینکه خودت تنظیم کنی

حتی شما دو تا مرور گر رو سیستمت باشه مثله اپرا و اینترنت اکسپلورر قسمت تنظیمات پورت اکسپلورر رو ببند مگه اپرا هم از کار میوفته!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

پیش فرضش همون connect directly to internet است مگه اینکه خودتون تغییر داده باشید زمانی که از قسمت پروکسی اون استفاده کنید اونوقت از تنظیمات اینترنت اکسپلورر استفاده میکنه وگرنه در حالت عادی ربطی به تنظیمات مرورگرت نداره مگه اینکه خودت تنظیم کنی
نسخه 11.5 رو دارم ولی بازم sign in نمی شه! با هیچ یوزری نمی تونم وارد شم! خطا که میده میگه احتمالا مشکل از internet connection هست ولی من مشکلی نمی بینم! ضمن این که وارد ایمیل می شه و از تو ایمیل هم می شه با مسنجر کار کرد ولی خود نرم افزارش کار نمی کنه!
(24 بهمن 1391 02:34 ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط: [ -> ]دوسته گرامی تنظیمات مرورگر چه ربطی به مسنجر داره مگر اینکه تنظیمات مسنجرت رو دستکاری کنی مرورگر یک نرم افزار جداست یاهو مسنجر هم یک نرم افزار جداست در حالت عادی ربطی به تنظیمات مرورگرت نداره مگه اینکه خودت تنظیم کنی

حتی شما دو تا مرور گر رو سیستمت باشه مثله اپرا و اینترنت اکسپلورر قسمت تنظیمات پورت اکسپلورر رو ببند مگه اپرا هم از کار میوفته!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

پیش فرضش همون connect directly to internet است مگه اینکه خودتون تغییر داده باشید زمانی که از قسمت پروکسی اون استفاده کنید اونوقت از تنظیمات اینترنت اکسپلورر استفاده میکنه وگرنه در حالت عادی ربطی به تنظیمات مرورگرت نداره مگه اینکه خودت تنظیم کنی
شما خط اخر حرفم رو با دقت نخوندید گفتم اگه یاهو به اون شکل باشه باید بری غیر فعالش کنی
پس اگه یاهو دستکاری شده باشه به مرورگر ربط پیدا میکنه

و در مورد اینکه مرورگرها با هم ارتباط ندارن باید بگم
شما کروم و اینترنت اکسپلورر رو با هم تست کن میبینی هر دو از تنظیمات پروکسی ویندوز استفاده میکنن یعنی اگه توی IE
با زدن دکمه LAN Setting پروکسی ست کنین وقتی برین تو کروم برای ست کردن پروکسی دقیقا همون پنجره رو براتون میاره
و در مورد opera an ie هم باز به هم ربط دارن
(24 بهمن 1391 05:59 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]نسخه 11.5 رو دارم ولی بازم sign in نمی شه! با هیچ یوزری نمی تونم وارد شم! خطا که میده میگه احتمالا مشکل از internet connection هست ولی من مشکلی نمی بینم! ضمن این که وارد ایمیل می شه و از تو ایمیل هم می شه با مسنجر کار کرد ولی خود نرم افزارش کار نمی کنه!

شما حتما تنظمات پراکسی تمام مرورگرهاتون رو چک کنید و همه رو غیر فعال کنید
البته یه نکته:
این چیزی که من میگم برای زمانی هست که شما در مقابل لاگین شدن به پیغامی مبنی براینکه "شما به اینترنت وصل نیستید و اتصالات رو چک کنید" برمیخورید
اگه این بود حتما تنظیمات پراکسی تمام مرورگر ها رو غیر فعال کن حتی اگه مقداری نگرفته باشن
خدانگهدار
اگر کارایی که one hacker alone گفت رو انجام دادید و درست نشد از یک مسنجر دیگه مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کنید.
ممنون از همه دوستان

کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی درست نشد! و از اونجایی که اط قبل می خواستم بدلایلی سیستم رو ریکاور کنم این کارو انجام دادم و الان مشکل برطرف شده.

باز ممنون Smile
لینک مرجع