تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد در پردیس بین المللی ارس(دی ماه ۹۱)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رشد ناپیوسته دانشجو می پذیرد.
به گزارش خبرنگار، پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز از بین داوطلبان داخلی و خارجی درمقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در 21 رشته با گرایش های مختلف برای نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91، دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد.

پذیرش دانشجو در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز از طریق آزمون کتبی، مصاحبه علمی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی صورت می گیرد.

تاریخ و منابع آزمون کتبی از طریق سایت پردیس به نشانی (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

مبالغ پرداختی از بابت شهریه شامل هزینه‌های دوره زبان انگلیسی، اسکان، ایاب وذهاب، تغذیه، کتاب و سایر هزینه ها نخواهد بود.

در صورت انصراف، حذف ترم و یا اخراج دانشجو، مبلغ دریافتی از بابت شهریۀ تحصیلی مسترد نخواهد شد. پرداخت شهریه ثابت در تمامی نیمسالهای تحصیلی الزامی است حتی اگر دانشجو از مرخصی تحصیلی استفاده کند.

پس از انتخاب پایان نامه و تا پایان مراحل دفاع، دانشجو در نیمسال های بعدی نیز بایستی ثبت نام نموده و شهریۀ ثابت را پرداخت کند، محل تشکیل کلاسها در سایت پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز واقع در منطقه آزاد ارس ( جلفا ) خواهد بود.

داوطلبان تمام مدارک درخواستی را باید تا تاریخ 25دی 1391 از طریق پست پیشتاز به آدرس: تبریز – بلوار 29 بهمن - دانشگاه تبریز- ساختمان اداری - طبقه دوم- دفتر پردیس بین المللی ارس ارسال کنند، اعلام تاریخ آزمون کتبی و دعوت به مصاحبه از طریق سایت دانشگاه تبریز اعلام می شود.

خبرگزاری مهر
17/10/91

پ.ن : چون در بین رشته ها مهندسی کامپیوتر گرایش نرم داشت خبر رو گذاشتم.
با اجازه خانم انرژی مثبت لینک کامل آگهی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من شنیدم دانشگاه خوبیه.... ولی هزینه هاش [تصویر:  153869_1_1379086501.gif] به نظرم بهتره به فکر آزمون ارشدمون باشیم
(23 دى 1391 11:16 ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط: [ -> ]من شنیدم دانشگاه خوبیه.... ولی هزینه هاش [تصویر:  153872_1_1379086501.gif] به نظرم بهتره به فکر آزمون ارشدمون باشیم

تو دانشگاههایی مثل شریف امیرکبیر تهران و علم و صنعت بیشتر اعضای هیات علمی درجه استاد تمامی دارن
ولی دانشگاه خوارزمی ما استاد تمام نداریم. یعنی مقاله برای استادای ما خیلی حیاتیه
بیشتر اساتید دانشگاههای ذکر شده معمولا روی پروژهای بزرگ کار میکنن و استاد بودنشون و توی دانشگاه درس دادنشون یه جور view براشون محسوب میشه که بدرد کارشون میخوره

ولی اساتید خوارزمی بجز یکی دوتاشون بقیشون فقط کارشون تدریس و پژوهش هستش

حالا این یعنی چی: اگه بخوایم کار پژوهشی انجام بدیم هم استاد در دسترس هست و هم خلاصه شرایط خیلی مهیاست که پیشرفت خوبی حاصل کنیم یعنی یه جورایی کسی که میاد خوارزمی شانس بالاتری نسبت به کسی که در دیگر دانشگاههای تهران درس میخونه رو دارهTongue

البته نباید از این هم غافل شد که شریف ، شریفه Wink حتی اگه استاد رو کلا نبینی
(23 دى 1391 11:39 ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط: [ -> ]تو دانشگاههایی مثل شریف امیرکبیر تهران و علم و صنعت بیشتر اعضای هیات علمی درجه استاد تمامی دارن
ولی دانشگاه خوارزمی ما استاد تمام نداریم. یعنی مقاله برای استادای ما خیلی حیاتیه
بیشتر اساتید دانشگاههای ذکر شده معمولا روی پروژهای بزرگ کار میکنن و استاد بودنشون و توی دانشگاه درس دادنشون یه جور view براشون محسوب میشه که بدرد کارشون میخوره
البته نباید از این هم غافل شد که شریف ، شریفه Wink حتی اگه استاد رو کلا نبینی
دوست خوبم ، منظور من این نبود که بهتر از دانشگاه های معتبر دولتیه ، چون من واقعا نمیدونم چجوری تدریس میکنن و ...
عرض کردم شنیدم .... شنیدن کی بود مانند دیدن .....یکی از استادامون میگفت : خوبه..

اینکه شریف ، شریفه ..... والا منم حرفی ندارم .
کاش همون من از شریف قبول شم ، چیز دیگه ای نمیخوام ... به جان خودم Tongue Big Grin
لینک مرجع