تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ورود به سایت های غیرقابل دسترس از ایران مثل mathwork.com
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروز مشکل من با سایت mathworks.com بدون ف ی ل ت ر ش ک ن حل شد .گفتم بگم شمام استفاده کنید.
توی بعضی سایتا مثل mathworks.com با آی پی ایران نمیشه رفت نرم افزاری هست به اسم hotspot shield که اگه نصب کنید آی پیتون رو مخفی نگه میداره و میتونید از این سایت و سایتهای مشابه بدون مشکل استفاده کنید.
ممنون بایت معرفی نرم افزار .
t o r هم خوبه
f r e e g a t e هم خوبه .
من زیاد با mathwork درگیرم با تور میرم
(24 آبان 1391 12:22 ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط: [ -> ]امروز مشکل من با سایت mathworks.com بدون ف ی ل ت ر ش ک ن حل شد .گفتم بگم شمام استفاده کنید.
توی بعضی سایتا مثل mathworks.com با آی پی ایران نمیشه رفت نرم افزاری هست به اسم hotspot shield که اگه نصب کنید آی پیتون رو مخفی نگه میداره و میتونید از این سایت و سایتهای مشابه بدون مشکل استفاده کنید.

hotspot shield :ازش لینک دانلود و طریقه استفاده بذاری ممنون میشیم
(24 آبان 1391 12:59 ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 آبان 1391 12:22 ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط: [ -> ]امروز مشکل من با سایت mathworks.com بدون ف ی ل ت ر ش ک ن حل شد .گفتم بگم شمام استفاده کنید.

hotspot shield :ازش لینک دانلود و طریقه استفاده بذاری ممنون میشیم

واسه دانلود
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وطریقه استفاده هم این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو
(کیفیت های پایین رو انتخاب کنید به خاطر حجمش ) مستقیم کنید و بعد دانلود.
لینک مرجع