تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل فارسی نویسی در corel VideoStudio
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من قبلا با Ulead VideoStudio 11 روی ویندوز XP کار میکردم و هیچ مشکلی نداشتم و با کمک فارسی ساز به راحتی تو خود محیط کار Ulead VideoStudio 11 فارسی مینوشتم و ویرایش میکردم .ولی الان که ویندوز 7 نصب کردم ،Ulead VideoStudio 11کامل نصب میشه ولی اجرا نمیشه و این پیغام رو میده:The security information is invalid or has been modified.this program will be terminated.
فهمیدم این نسخه روی ویندوز7 جواب نمیده و Corel VideoStudiopro X5
رو نصب کردم و اجرا شد ولی با فارسی مشکل داره فقط با فارسی ساز ضابط مشکل نداشت که اونم حروف ی و ه رو فارسی نمیکرد.یه ورژن پایین تر یعنی Corel VideoStudio pro X4 رو نصب کردم مشکل ی و ه حل شد ولی نمیشه مستقیما توش فارسی نوشت و باید تو محیط فارسی ساز بنویسیم و اینجا کپی کنیم که این مناسب کار من نیست و جدای از این مشکل بعد از فارسی شدن ویرایش و چیدمان خطوط فارسی رو به هم میریزه.
دوستان خواهش میکنم هرکدوم با این نرم افزار ها کار کردید بفرمایید من چیکار کنم که Corel VideoStudi رو روی ویندوز سون داشته باشم و با کمک یه فارسی ساز بتونم تو محیط خود برنامه فارسی بنویسم و ویرایش کنم.ببخشید زیاد توضیح دادم.میخواستم مسئله روشن شه!
ممنون از لطفتون
لینک مرجع