تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فروش کتاب سیستم عامل حقیقت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان من یه کتاب سیستم عامل پارسه دارم چاپ همین امسال هست،قیمت روی جلدش هم ۲۱ تومن هست،اگر کسی بهش احتیاج داره هماهنگ کنه واسه اش بفرستم.
(فقط چون کتاب سنگینی هست ممکنه با توجه به مسافت هزینه پستش زیاد بشه ،در اینصورت بهتره که از محل نزدیکتری تهیه کنید یا از منبع دیگری استفاده کنیدSmile)
(07 آبان 1391 03:58 ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان من یه کتاب سیستم عامل پارسه دارم چاپ همین امسال هست،قیمت روی جلدش هم ۲۱ تومن هست،اگر کسی بهش احتیاج داره هماهنگ کنه واسه اش بفرستم.
(فقط چون کتاب سنگینی هست ممکنه با توجه به مسافت هزینه پستش زیاد بشه ،در اینصورت بهتره که از محل نزدیکتری تهیه کنید یا از منبع دیگری استفاده کنیدSmile)

سلام من این کتاب رو میخوام شما یه شمال ارسال میکنید؟
(10 آبان 1391 08:42 ب.ظ)sellena نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آبان 1391 03:58 ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام من این کتاب رو میخوام شما یه شمال ارسال میکنید؟

پیغام خصوصی براتون فرستادم.
سلام من این کتاب را حضوری در تهران از شما میخرم
(11 آذر 1391 07:49 ب.ظ)mohammadali68 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من این کتاب را حضوری در تهران از شما میخرم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع