تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خرید کارت اعتباری آزمون ارشد 1392
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
دوستان بالاخره زمان ثبت کنکور ارشد ۹۲ رسید. آرزو می کنم همه اونهایی که دارن زحمت میکشن نتیجه خوبی بگیرن .
البته قرار بود اول دفترچه راهنما بیاد ولی خبری از دفترچه نیست.

دوستان اگر خبری از دفترچه شد اعلام کنن.
داوطلبان برای خرید کارت اعتباری ثبت‌نام باید 17 هزار و 800 تومان پرداخت کنند البته مبلغ خرید کارت اعتباری علاقمندی دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی نیز مبلغ 5 هزار و 800 تومان است.

براساس این گزارش، داوطلبان حداکثر می‌توانند 3 عدد کارت با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب خریداری کنند.

ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 و هجدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور، از 9 آبان ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا 16 آبان‌ماه ادامه دارد.

خبرگزاری فارس
8/7/91
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال 1392 و هیجدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور
جهت مشاهده اطلاعیه به آدرس زیر مراجعه نمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوستان ، اینکه جزو قوانین نوشته دانشجوهای کارشناسی ارشد نمیتونن در آزمون شرکت کنن رو باید جدی گرفت؟؟؟؟
یعنی منکه دانشجوی ارشد هستم حتی اگه انشالا بعد از قبولی از این رشته فعلی در دانشگاه آزاد انصراف بدم باز هم نمیتونم در رشته ای که قبول شدم ثبت نام کنم؟Huh
(07 آبان 1391 10:52 ب.ظ)prr121 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ، اینکه جزو قوانین نوشته دانشجوهای کارشناسی ارشد نمیتونن در آزمون شرکت کنن رو باید جدی گرفت؟؟؟؟
یعنی منکه دانشجوی ارشد هستم حتی اگه انشالا بعد از قبولی از این رشته فعلی در دانشگاه آزاد انصراف بدم باز هم نمیتونم در رشته ای که قبول شدم ثبت نام کنم؟Huh
منظورش دانشجوی روزانه هست،واگه دانشجوی جاهای دیگه باشید وقتی قبول شدید باید قبلی را انصراف بدید،اما اگه روزانه باشید نمیتونید شرکت کنید مگراینکه تاشهریور درستون تمام بشه.
با عرض معذرت از مدیران مانشت اگر پستم بی ربطه ولی
اولا یکی نیست به سنجش بگه تو هنوز پرونده کنکور 91 ت رو نبستی، یک سال روند ثبت نام تا پایان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آخه؟!
دوم اینکه یه حساب سرانگشتی بکنین واسه این هزینه، معمولا افراد کارت ثبت نام رو که می گیرن همزمان باهاش کارت علاقمندی پیام نور و غیرانتفاعی رو هم می گیرن، اگه فرض کنیم هیچکس دو تا کنکور نده، یعنی رشته اصلی و شناور، و فرض کنیم مثل پارسال حدود 800 هزار نفر ثبت نام کنن میشه به ازای هر نفر 23600 تومان، و به ازای تمام جمعیت ثبت نامی مبلغی معادل 18880000000 تومان Huh
ببخشید این قضیه خرید کارت برا ارشد چیه؟
شرمنده درست متوجه نشدم؟قضیه این المپیاد چیه؟واسه اونم پول میگیرن؟آزمونش کی هستش؟چطوریه؟
منم کارت خریدم... خیلی شماره داوطلبیم خوشکله... کاش میشد واستون بنویسمش
دفترچه اومد
(08 آبان 1391 01:12 ق.ظ)elahearshad نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید این قضیه خرید کارت برا ارشد چیه؟

سلام. اگه قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارید باید کارت اعتباری شماره داوطلبی و رمز عبور و اینارو اینترنتی خرید کنیدWinkWink من خریدمTongueTongue
ببخشید سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها حذف شده؟
راستی مثل اینکه 90 درصد نمره کل آخرین نفرو باید کسب کنی...پارسال 80 درصد بود....
سلام من تا شهریور 92 تموم نمیکنم ولی میخوام امسال آزمایشی شرکت کنم معدلمم چون چند ترم دانشگاه نمیرفتم زیر 12 شده .حتما باید فرم مربوطه(فرمی که باید دانشگاه تایید کنه) رو پر کنم؟ اگه پرش نکنم چی میشه؟
(08 آبان 1391 10:10 ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 آبان 1391 01:12 ق.ظ)elahearshad نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید این قضیه خرید کارت برا ارشد چیه؟

سلام. اگه قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارید باید کارت اعتباری شماره داوطلبی و رمز عبور و اینارو اینترنتی خرید کنیدWinkWink من خریدمTongueTongue
شماره داوطلبی همون شماره پرونده هست؟
دوستان یه سوال :

فرق می کنه که من رشته آی تی رو به عنوان رشته اصلی شرکت کنم یا به عنوان رشته شناور

یعنی مثلا اگه شناور شرکت کنم امتیازی یا چیزی ازم کم نمیشه که

بعد من دانشجوی سال اخر هستم

برای معدل باید چی وارد کنم ؟؟

معدل ترم قبلم رو باید وارد کنم ؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع