تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتقالی در صورت ازدواج-لطفا جواب بدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
لطفا به سوال من جواب بدید
من مهر امسال ازدواج کردم و الان در تکمیل ظرفیت واحد یزد قبول شدم با تراز 6179 چون تاریخ ازدواج من بعد از ثبت نام در کنکور بوده آیا به من انتقالی به علوم تحقیقات اصفهان یا نجف آباد میدهند؟ اگر انتقالی بدهند از چه ترمی؟
تراز نجف آباد در تکمیل ظرفیت 6639
و تراز علوم تحقیقات اصفهان 6337 بوده
البته با توجه به آیین نامه جدید در زمان آقای فرهاد دانشجو جواب بدید لطفا
در سایت دانشگاه نجف آباد اینو دیدم که نمی دونم مال زمان جاسبی یا دانشجو است!!
تذکر : انتقال (دائم یا موقت) دانشجویان زن در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای که پس از ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه ازدواج دائم نموده اند،به هر یک از واحدهای گروه یک جدول همترازی به شرط احراز حداقل نمره آزمون واحد مقصد امکان پذیر می باشد.
انتقال(دائم یا موقت) دانشجویان متاهل (زن یا مرد)در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای که پیش از ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه ازدواج نموده اند،ممنوع می باشد.
آیین نامه همینه که نوشتی.چیزی در این زمینه عوض نشده.
(16 مهر 1391 08:26 ب.ظ)banou نوشته شده توسط: [ -> ]آیین نامه همینه که نوشتی.چیزی در این زمینه عوض نشده.

آیا با شرایطی که من دارم به من انتقالی میدهند؟
باید برید رودرو این مسئله رو مطرح و پیگیری کنید.اگه تاریخ عقدتون بعد از ثبت نام در آزمون بوده قبول می کنن.چرا که نه؟
فکر نکنم . چون ترازتون از دانشگاه مقصد پایین تره. ولی من دیدم کسایی رو که با این شرایط انتقالی گرفتن ولی با کلی دردسر و پارتی بازی و اینا.
کاری به تراز ندارن واسه انتقالی.

این ترم که انتقالی نمیشه گرفت چون مهلتش گذشته
از 15 آذر مهلتش شروع میشه واسه ترم بعد تا 15 بهمن

-----------=========------------
لینک مرجع