تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: وضعيتم صفره در مباحث كنكور. بخونم براي كنكور يا بروم سربازي؟(با توجه به اين كارنامه)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من در زمینه مباحث کنکوری ارشد واقعا صفر کیلومتر هستم و تا ترم قبل فقط روی واحد پاس کردن تمرکز کرده بودم و نه کنکور آزمایشی رفتم نه کلاس

الان سر ۲ راهی گیر کردم Huh
دوستام میگن بشین بخون حتی ممکنه سراسری قبول بشی
خانواده و فامیل میگن بیخیال ارشد و برو سربازی و بعدش هم سر کار (نهایتا آزاد قبول میشی که هزینش زیاده و ...)

کنکور سراسری هم ندادم چون حتی ۱ تست هم وقت نکرده بودم کار کنم
آزاد هم به زور برخی دوستان رفتم نشستم سر جلسه و هر چی از درسها یادم مونده بود زدم

حالا به نظر شما و با توجه به کارنامه آزاد، آیا اگر با یک برنامه منظم تا کنکور سراسری ۹۲ بخونم، اصلا شانسی برای قبولی دارم؟
[تصویر:  127846_1_1379089081.jpg]
کسی نظری نداشت؟
هر چی به فکرتون میرسه بگید. خوشحال میشم Smile
والا سوالی که شما پرسیدی یه کم جواب دادنش سخته ، چون از رو یه کارنامه نمیشه راجبه چیزی قضاوت کرد ، اونم کارنامه ازاد!
انتظار هم نباید داشت که کسی بیاد اینجا بگه نه نمیتونی قبول بشی ، بیخیالِ درس برو سربازی...!
پس...
میتونی دوست عزیز ، چرا نتونی ؟ بشین ۵ ماه مثل مرد درس بخون...حداقل این فرصتو به خودت دادی ، حالا بعدش اگه دیدی کنکورُ خوب ندادی برو سربازی.خوبیش اینه که مطمئن میشی کاری که از دستت برمیومده رو کردی.و اینم بدون هر تصمیمی که بگیری خودت باید باهاش زندگی ، نه خونواده ، نه دوستا ، نه (مخصوصا) فامیل و نه هیچکس دیگه.
کلا اینکه به نظر من ، سربازی همیشه هست ، ولی حال و حوصله ارشد دادن همیشه نیست.
موفق باشی.
لینک مرجع