تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حل مشکل من ..... سوال غلط زیاد زدم پارسال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من پارسال میشه گفت 1 ماهی خوب خوندم .. تو خونه که تست می زدم خوب بودم
اما تو کنکور رتبم افتضاح شد .. 1200 شدم
بعد که بررسی کردم دیدم اشتباه زیاد زدم
چطوری مشکلمو حل کنم ؟؟؟؟
(23 شهریور 1391 01:14 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم به خاطر کم تست زدنه.تست زیاد بزنید تا اشتباهات و بی دقتی هاتون توی تست زنی مشخص بشه واستون و به مرور باعث میشه دقتتون افزایش پیدا کنه.

در ضمن من فک می کنم با ۱ ماه خوندن رتبه ۱۲۰۰ هم اونقده بد نبوده.ایشالا امسال رتبه خوبی میارید

یه ماهم نشد ... قبلش یه نوکی به کتابا می زدم اما نه درست
از 1 بهمن که امتحانا دی تموم شد شروع کردم تا قبل کنکور ....
روزی یه کتاب می خوندم تقریبا Big Grin

سر کنکور تستا رو که نگاه می کردم حس می کردم جواب رو بلدم ... حل می کردم تو گزینه ها بود
اما بعدا دیدم همه غلطه Confused

مال همه چیزو با هم خوندنه ؟؟؟؟؟؟؟
Sad
نه...مال کم خوندنه...
وقتی کم میخونی به محض اینکه صورت سوال رو میخونی و واست آشناست مطلبش فکر می کنی که سوال رو بلدی و همیشه هم یک گزینه کاملا غلط طراحان سوالات قرار میدند که توی دام اونها می افتید...
اگه درس ها عمقی تر...به دفعات بیشتر بخونید و تست بزنید دیگه از این اشتباهات نمی کنید..
کنکور اینقد ها هم کشک نیست که با یکی ۲ ماه خوندن برید و همه رو جواب بدید..
(23 شهریور 1391 12:45 ب.ظ)razie molavi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من پارسال میشه گفت ۱ ماهی خوب خوندم .. تو خونه که تست می زدم خوب بودم
اما تو کنکور رتبم افتضاح شد .. ۱۲۰۰ شدم
بعد که بررسی کردم دیدم اشتباه زیاد زدم
چطوری مشکلمو حل کنم ؟؟؟؟

سلام منم با بقیه موافقم.درصد زیادیش به خاطر مطالعه سریع و کمه که باعث میشه صورت سوال برای آدم آشنا باشه و آدم حیفش بیاد سوالی که براش آشناست رو نزنهRolleyes بخشیشم واسه اضطرابه که باعث میشه فرد چون میترسه کم بزنه بخواد همه سوالات رو بزنهAngel. پس با برنامه ریزی میتونید مطالعتون رو بیشتر کنید و عمقی تر بخونید و با صحنه سازی کنکور و گرفتن درصد برای خودتون می تونید استرستون رو کم کنید.موفق باشید.
لینک مرجع