زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

TheHero
(در دامنه مانشت)
در دامنه مانشت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۷ اسفند ۱۳۸۹
تاریخ تولد: ۰۷ June 1368 (34 ساله)
زمان محلی: ۱۸ April 2024 , 09:45 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۰+
۲
۱

اطلاعات انجمن TheHero
آخرین بازدید: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۴ (۰ ارسال در روز | ۰ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱۲ ساعت, ۱۸ دقیقه, ۵۳ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ TheHero
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به TheHero.
پیام خصوصی:
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی TheHero
مکان زندگی شما: اندیشه سیتی!
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی: TMU
وضعیت: پشت کنکوری ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: علوم کامپیوتر
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 عزیز دادخواه (۰۵ مرداد ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۷ ب.ظ)
گفتم شما هم مث پارسال من کلی علاف نشید این منابعی که میگم یکی حاصل تجربه کنکور پارسالمه و مصاحبه افراد یک رقمی و کلی چیز دیگه نود و نه درصد با دلیل خوب بودنشون بهم ثابت شده
شبکه: توی این درس من با مقسمی شروع کردم(توصیه میکنم اگه پایه خوبی دارین مقسمی رو حذف کنید) بعدش رفتم سراغ کتاب پارسه که خیلی خوبه اما تا پارسال که به لایه های بالا اهمیت نمیدادن من یه کتاب از راهیان ارشد دیدم که ظاهرن منبعش راس بوده و لایه های بالاتر رو کاملتر توضیح داده(من این سه تا رو میخونم)
ریاضیات گسسته: با گریمالدی شروع کردم و به سرعت فهمیدم راهم اشتباهه(توضیحش مفصله) الان منبع اصلیم پورانه کنارش پارسه رو هم میخونم
ساختمان داده : کتاب مقسمی طبق معمول خیلی روان و خوب توضیح داده اما من تقریبن نصف پارسه رو هم تا حالا خوندم خیلی خیلی عالیه من این دو تا رو میخونم
الگوریتم: مقسمی ( جزو منابعیه که اکثریت روی اون اتفاق نظر دارن) پارسه هم میخونم
مهندسی نرم افزار: با کتاب اسلام ناظمی انتشارات جلوه(پارسه) شروع کردم نصفشو خوندم خلاصه پرسمنه به نظرم اگه وقت اضافه بیارم پرسمن هم یه نگاهی میندازم اما فکر کنم همون پارسه خوبه
سیستم عامل: استالینگز رو توی دانشگاه خوندم الان دارم فصل به فصب به همراه کتاب پارسه میخونمشون
هوش: جزو منابعیه که همه میگن پوران و منم خوندمش و موافقم البته راهیان ارشد هم یه جاهایی که توی پوران مبهمه رو خوب توضیح داده من هر دوشون رو میخونم
معماری: با مدار منطقی مقسمی شروع کردم مدار منطقی رو تا اول مدارهای ترتیبی خوندم الان رفتم سراغ راهیان ارشد "دکتر صفایی از صاحبنظر ترین افراد هستن توی معماری"
پایگاه داده: از خیلیا شنیدم که کتاب مقسمی کامله بعضی ها هم میگن نیست اما قدر مسلم اینکه بهترین کتابه و حجمش هم کمه با اون شروع میکنم اگه آخرش مشکل داشتم دیت رو هم میخونم
این نظر منه هنوز موفق نشدم و البته برای جمع کردن این منابع خیلی خیلی این در و اون در زدم و انشاالله هم من و هم شما ازشون نتیجه مثبت بگیریم.موفق باشید.
 k_111 (23 تیر ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۲ ق.ظ)
سلام جواب سئوالاتون رو تو مصاحبه گذاشتم اگر چه یه مقدار دیرتر
 tannaz22 (25 اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۰۹:۴۸ ق.ظ)
سلام دوست عزیز
من نمیتونم پیام بدم sry
انتخاب رشته که تمام شد میام همه چیزو واستون میگم

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close