زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی‌های با شرط معدل دانشگاه آزاد-سال ۹۱

ارسال: #۱۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
دوستان کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط zohreh1988.)
امروز رفتم دانشگاه گفتن که اسم مارو رد نکردن بخاطر اینکه ورودی بهمن بودم و اسمی رو ابان رد کردن گفتم ۴ ترمه تموم کردم گفتند اسامی مارو تابستون تحویل میدن ا یعنی چجوری؟از این مطلب چقدر میدونید و ایا ثبت نام من سوخت میشه؟

یعنی من میشم تکمیل ظرفیت؟ مگه سالی چند بار اسامی بدون کنکور رد میشه؟ ثبت نام که الان کردم نسوزه؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط arminjahan.)
RE: قبولی‌های با شرط معدل دانشگاه آزاد-سال ۹۱
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  امروز رفتم دانشگاه گفتن که اسم مارو رد نکردن بخاطر اینکه ورودی بهمن بودم و اسمی رو ابان رد کردن گفتم ۴ ترمه تموم کردم گفتند اسامی مارو تابستون تحویل میدن ا یعنی چجوری؟از این مطلب چقدر میدونید و ایا ثبت نام من سوخت میشه؟

یعنی من میشم تکمیل ظرفیت؟ مگه سالی چند بار اسامی بدون کنکور رد میشه؟ ثبت نام که الان کردم نسوزه؟

سلام
نگران نباشید
سالی دو بار اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد اعلام میشه
شما در اگر بدون آزمون ثبت نام کرده باشید در اعلام نتایج شهریور شرکت داده می شوید و مهر سر کلاس می روید.

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  من با اعتماد بنفس تهران شمال مرکز قزوین دماوند ساوه البرز زدم بین اینا امید هست؟(قزوین هم هوش زدم هم نرم افزار هم معماری ) بنظرتون احتمال کدومش هست؟ ابته بعد از اینها انتخاب یازدهمم الکترونیکی تهران که دلم بهش زیاد راضی نیس

آیا اینکه این بدون کنکور توی بهمن هست درصد قبولی رو بالا می بره؟ دقیقا اولویتم: نرم افزار تهران شمال تهران و تهران مرکز
هوش قزوین و نرم افزار قزوین
هوش نرم افزار پردیس قروین
نرم افزار دماوند
نرم افزار البرز
نرم افزار ساوه
هوش الکترنیکی

نرم افزار پردیس قزوین و معماریشم زدم

خیلی نگرانم خیلی ایا شکا به این شهرا امید دارین لطفا صادقانه بگین ممنون

خیلی اعتماد بنفسم بالا بوده ؟البته تو دانشگاه خودم فکر کنم معدل دوم یا سوم باشم و دانشگاه دقیق اطلاع نداده اما ایا این شهرایی که زدم احتمال قبولیش هست؟ مثلا چند درصد؟

راستی دانشگاهم هنوز مدرکی ارایه به مرکز ازمون نداده و گفته تا مدرک فارق التحصیلی نگیری نمیفرستم این ضرری میرسونه یا نه؟

منظورم اینه قبولمم میکنن؟ و بعد از قبولی دانشگاه براشون بفرسته یانه؟

اولویتتون اگر تهرانی هستید و میخواهید تهران باشید خوبه اما اگر از لحاظ کیفیت آموزشی و اعتبار مد نظرتونه به این ترتیبه:
نرم افزار:
علوم تحقیقات تهران، قزوین
تهران جنوب
تهران مرکز
تهران شمال
علوم تحقیقات قزوین

هوش مصنوعی:
قزوین(با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات تهران
علوم تحقیقات قزوین

معماری:
قزوین ،علوم تحقیقات تهران

آی تی شبکه:
قزوین(با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات قزوین
علوم تحقیقات تهران
علوم تحقیقات کرمانشاه
.
آی تی تجارت:
قزوین (با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات قزوین

دیگه احتمالتون که برای تهران وقزوین پایینه چون تهرانی زیاد داریم که تهران و قزوین را انتخاب می کنن،احتمال قبولیتون برای ساوه و دماوند زیاده، به نظرم یه جا قبول می شید بالاخره به انتخاب آخرتون که الکترونیکی باشه نمی رسید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezaee1 , parpar
ارسال: #۱۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط zohreh1988.)
بچه ها من ۴ ترمه تموم کردم و نیمسال دوم وارد شدم و نیمسال اول تموم کردم و رفتم دانشگاه میگه ما اسامی رو در ابان رد کردین و شامل شما نیس و شما سال دیگه اید؟من ثبت نام کردو ثبت نامم نسوژه و اگه سال دیگه هستیم یعنی کی؟

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  امروز رفتم دانشگاه گفتن که اسم مارو رد نکردن بخاطر اینکه ورودی بهمن بودم و اسمی رو ابان رد کردن گفتم ۴ ترمه تموم کردم گفتند اسامی مارو تابستون تحویل میدن ا یعنی چجوری؟از این مطلب چقدر میدونید و ایا ثبت نام من سوخت میشه؟

سلام
نگران نباشید
شما در اگر بدون آزمون ثبت نام کرده باشید در اعلام نتایج شهریور شرکت داده می شوید و مهر سر کلاس می روید.

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  من با اعتماد بنفس تهران شمال مرکز قزوین دماوند ساوه البرز زدم بین اینا امید هست؟(قزوین هم هوش زدم هم نرم افزار هم معماری ) بنظرتون احتمال کدومش هست؟ ابته بعد از اینها انتخاب یازدهمم الکترونیکی تهران که دلم بهش زیاد راضی نیس

آیا اینکه این بدون کنکور توی بهمن هست درصد قبولی رو بالا می بره؟ دقیقا اولویتم: نرم افزار تهران شمال تهران و تهران مرکز
نرم افزار دماوند
نرم افزار البرز
نرم افزار ساوه
هوش الکترنیکی

خیلی اعتماد بنفسم بالا بوده ؟البته تو دانشگاه خودم فکر کنم معدل دوم یا سوم باشم و دانشگاه دقیق اطلاع نداده اما ایا این شهرایی که زدم احتمال قبولیش هست؟ مثلا چند درصد؟

راستی دانشگاهم هنوز مدرکی ارایه به مرکز ازمون نداده و گفته تا مدرک فارق التحصیلی نگیری نمیفرستم این ضرری میرسونه یا نه؟

اولویتتون اگر تهرانی هستید و میخواهید تهران باشید خوبه اما اگر از لحاظ کیفیت آموزشی و اعتبار مد نظرتونه به این ترتیبه:
نرم افزار:
تهران جنوب
تهران مرکز
تهران شمال
علوم تحقیقات قزوین

هوش مصنوعی:
قزوین(با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات تهران
علوم تحقیقات قزوین

معماری:

آی تی شبکه:
قزوین(با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات قزوین
علوم تحقیقات تهران
علوم تحقیقات کرمانشاه
.
آی تی تجارت:
قزوین (با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات قزوین

دیگه احتمالتون که برای تهران وقزوین پایینه چون تهرانی زیاد داریم که تهران و قزوین را انتخاب می کنن،احتمال قبولیتون برای ساوه و دماوند زیاده، به نظرم یه جا قبول می شید بالاخره به انتخاب آخرتون که الکترونیکی باشه نمی رسید
خیلی ممنون پاسخ کامل و جامعی دادین مرسیSmile
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
RE: قبولی‌های با شرط معدل دانشگاه آزاد-سال ۹۱
(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  بچه ها من ۴ ترمه تموم کردم و نیمسال دوم وارد شدم و نیمسال اول تموم کردم و رفتم دانشگاه میگه ما اسامی رو در ابان رد کردین و شامل شما نیس و شما سال دیگه اید؟من ثبت نام کردو ثبت نامم نسوژه و اگه سال دیگه هستیم یعنی کی؟

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  امروز رفتم دانشگاه گفتن که اسم مارو رد نکردن بخاطر اینکه ورودی بهمن بودم و اسمی رو ابان رد کردن گفتم ۴ ترمه تموم کردم گفتند اسامی مارو تابستون تحویل میدن ا یعنی چجوری؟از این مطلب چقدر میدونید و ایا ثبت نام من سوخت میشه؟

سلام
نگران نباشید

نرم افزار دماوند
نرم افزار البرز
نرم افزار ساوه
هوش الکترنیکی

نرم افزار:
تهران جنوب
تهران مرکز
تهران شمال
علوم تحقیقات قزوین

هوش مصنوعی:
قزوین(با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات تهران
علوم تحقیقات قزوین

معماری:

آی تی شبکه:
قزوین(با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات قزوین
علوم تحقیقات تهران
علوم تحقیقات کرمانشاه
.
آی تی تجارت:
قزوین (با اختلاف زیاد)
علوم تحقیقات قزوین

خیلی ممنون پاسخ کامل و جامعی دادین مرسیSmile

جوابتونو دادم که !!!
شما مثل بنده ۴ ترمه تموم کردید و منم مثل شما بدون آزمون قبول شدم
می تونید ثبت نام بدون آزمون نکنید و سال دیگه ثبت نام کنید و نتایجتون اسفند بیاد
اگر امسال ثبت نام کردید و الان درستون تموم شده قطعا در اعلام نتایج شهریور شرکت داده می شوید
اینجا رو نگاه کنی متوجه میشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parpar
ارسال: #۲۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
شرمنده قبل از اینکه ببینم کسی جواب داده سوالم رو دوباره نوشتم خیلی ممنون از پاسخ شما
thnx
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۰ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close