زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ ق.ظ
RE: دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان
با سلام
آقای s0r0ush666 به شما تبریک می گم
امیدوارم موفق باشید
دانشگاه ۳۵ کیلومتری شهر کرمان واقع شده و ۵ کیلومتری شهر ماهان
خوابگاه های دانشگاه در خود دانشگاه واقع شده که به بچه های شبانه هم خوابگاه می دن
وضعیت خوابگاه ها فوق العادس بیشتر شبیه ی آپارتمان شیک می مونه تا خوابگاه دانشجویی
برای اجاره خونه شما هم می تونید برید کرمان و یا ماهان (اما می گم بعید می دونم کسی خونه اجاره کنه )
در مورد رشته ای تی خود من دانشجوی ترم اخر این رشته هستم
معروف ترین استاد این دانشگاه جناب دکتر ناجی هستن که زمینه کاری ایشون شبکه های وایرلس هست
امسال نمی دونم دکتر نیک نفس دانشگاه باشن یا نه اما ایشون هم در زمینه هوش تجاری و داده کاوی فعالیت می کنن
دیگر اساتید دکتر مطلبی هستن که ایشون هم در زمینه مدل سازی و شبکه فعالیت می کنن
اگه اطلاعات بیشتری نیاز داشتید من در خدمتم می تونید پیام خصوصی بدید یا همین جا سوالاتون رو بپرسید
موفق و سربلند باشید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: s0r0ush666
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ)mahshid1383 نوشته شده توسط:  با سلام
آقای s0r0ush666 به شما تبریک می گم
امیدوارم موفق باشید
دانشگاه ۳۵ کیلومتری شهر کرمان واقع شده و ۵ کیلومتری شهر ماهان
خوابگاه های دانشگاه در خود دانشگاه واقع شده که به بچه های شبانه هم خوابگاه می دن
وضعیت خوابگاه ها فوق العادس بیشتر شبیه ی آپارتمان شیک می مونه تا خوابگاه دانشجویی
برای اجاره خونه شما هم می تونید برید کرمان و یا ماهان (اما می گم بعید می دونم کسی خونه اجاره کنه )
در مورد رشته ای تی خود من دانشجوی ترم اخر این رشته هستم
معروف ترین استاد این دانشگاه جناب دکتر ناجی هستن که زمینه کاری ایشون شبکه های وایرلس هست
امسال نمی دونم دکتر نیک نفس دانشگاه باشن یا نه اما ایشون هم در زمینه هوش تجاری و داده کاوی فعالیت می کنن
دیگر اساتید دکتر مطلبی هستن که ایشون هم در زمینه مدل سازی و شبکه فعالیت می کنن
اگه اطلاعات بیشتری نیاز داشتید من در خدمتم می تونید پیام خصوصی بدید یا همین جا سوالاتون رو بپرسید
موفق و سربلند باشید

خیلی خیلی ممنون واسه اطلاعات عالیتون....
فقط مطمئینید به شبانه ها هم خوابگاه میدن؟؟؟! من مشکل اصلیم همینه... اگه اینجوریه عالیهههههه ،،، عکس خوابگاه ها را دیدم، خیلی خوبن همونجوری که گفتید.
یه سوال دیگه هم داشتم... می خواستم ببینم درسایی که میخونید چی هستن؟ چون من فکر میکردم شبکه قبول بشم و اصلا از خود گرایش آیتی بی خبر بودم...
ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
خواهش می کنم
این که خوابگاه می دن مطمئن هستم چون تعداد خوابگاه ها خیلی بیشتر از تعداد دانشجوها هست
کلا تعداد دانشجویان تو این دانشگاه زیاد نیست بخاطر تحصیلات تکمیلی بودن برای همین امکاناتش نسبت به بقیه دانشگاه بیشتر کلا ورودی امسال ۲۵۰ نفر هست که واقعا کمه به نفع شما ورودی هاWink
برای سیلابس درها باید بپرسم چون گرایش تغییر کرده
گرایش ورودی ما ای تی بود اما از سال گذشته گرایش شبکه شده
یعنی هدف دکتر ناجی این بوده که گرایش شبکه بشه
برای همین کلیه دورس در زمینه گرایش شبکه می شه و من در جریانشون نیستم
اما باز می پرسم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s0r0ush666
ارسال: #۱۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)mahshid1383 نوشته شده توسط:  خواهش می کنم
این که خوابگاه می دن مطمئن هستم چون تعداد خوابگاه ها خیلی بیشتر از تعداد دانشجوها هست
کلا تعداد دانشجویان تو این دانشگاه زیاد نیست بخاطر تحصیلات تکمیلی بودن برای همین امکاناتش نسبت به بقیه دانشگاه بیشتر کلا ورودی امسال ۲۵۰ نفر هست که واقعا کمه به نفع شما ورودی هاWink
برای سیلابس درها باید بپرسم چون گرایش تغییر کرده
گرایش ورودی ما ای تی بود اما از سال گذشته گرایش شبکه شده
یعنی هدف دکتر ناجی این بوده که گرایش شبکه بشه
برای همین کلیه دورس در زمینه گرایش شبکه می شه و من در جریانشون نیستم
اما باز می پرسم

خیلی خیلی خیلی ممنون
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۶۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۵۳ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۵۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  دانشگاه رازی کرمانشاه مونا۷۰ ۲ ۲,۷۷۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۵۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۹۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  کسی میدونه پارسال اخرین رتبه قبولی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تو رشته نرم افزار چی بوده؟ ستاره بارون ۲ ۲,۹۹۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ستاره بارون
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۱۱ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۴۴ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close