زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا هدف اصلی ارشده، دکتری یا چیزه دیگه ای؟

ارسال: #۳۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط esi.)
آیا هدف اصلی ارشده، دکتری یا چیزه دیگه ای؟
همه ماها خیلی وقتا اینطوری میشیم، من هم همینطور
نمی دونم مشکل کار از کجاست، هدف و انگیزه دارم اما بعضی وقتا خسته میشم، نه از هدف و آرزوم بلکه از زندگی
شاید من آدم زیاد صبور و یا مشتاق به هدفم نیستم، شاید عادیه و شاید هم من ضعیفم، نمی دونم ، واقعا نمی دونم
اما از خدا میخوام همیشه این نور امید رو تو دلم روشن کنه و خودش کمک کنه تا به آرزوهام برسم
واقعا از این حالت خودم بیزارم ، وقتی به این حالت می رسم به خودم میگم که حتما من آدم با عرضه ای نیستم، شاید من اونقدر که باید و شاید تلاشگر نیستم، یا من انقدر توانایی ندارم ، اما نمی خوام قبول کنم و سعی خودمو می کنم راهمو ادامه بدم
سعی می کنم که واقعا اینارو از خودم دور کنم، شاید اینا عادیه شاید .....
بعدش که به خودم میاد، میگم من باید به جایی که دوست دارم برسم و براش حسابی تلاش کنم، شاید شرایط زندگی و کارم باعث شده گهگاهی اینطوری خسته بشم، نمی دونم، اما خدا بزرگه، خدا خودش به هممون کمک کنه تا به اهداف و آرزوهام برسیم.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , azad_ahmadi , انرژی مثبت , sss , Hera , Doctorwho

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۴,۰۱۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۵۰۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۶۴۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۸۷ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۶۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۸۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۷۵ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۷۷۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۹۴۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
Question آیا مهاجرت کنیم؟ deuxshiri ۴ ۱۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsz.mrsz.mrsz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close