زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۲۹۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  خستم...
خیلی هم خستم....
باتری موسم تموم شده! [تصویر:  405128_w05.gif]
خسته نباشTongue
جمله امری بود :دی

منم از صدای استادم خستم ...خسته
تازشم نادم هم هستم Cool
دیگه خسته نیستم Big Grin باتری پیدا کردم , حلّه Big Grin Big Grin بریم چای Tongue Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۸۲۹۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ
۱۳ ویژگی Japan ﮊﺍﭘﻦ :

! ﮊﺍﭘﻨﯽ ﻫﺎ ﺍﺻﻼً ﭘﺲ ﺍﻧﺪﺍﺯ
ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻨﺪ !

! ﺗﻮﺭﻡ ﺩﺭ ﮊﺍﭘﻦ ﻣﻌﻤﻮلاﯾﺎ ﺻﻔﺮ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﻣﻨﻔﯽ ﺍﺳﺖ !

! ﺩﺭ ژاپن ﺧﺎﻧﻪ ﻭﯾﻼﯾﯽ ﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ !

! ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﻣُﺮﺩﻥ ﺩﺭ ﮊﺍﭘﻦ ﯾﮏ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺍﺳﺖ !

! ﺣﻘﻮﻕ ﯾﮏ ﻣﻌﻠﻢ ﻣﻌﺎﺩﻝ ۷۵۰۰ ﺩﻻﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺍﺳﺖ !

! ﺷﮑﺴﺖ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﺮﮒ ﺍﺳﺖ !

! ﺗﻤﺎﻡ ﻣﻌﻠﻤﺎﻥ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﺩﻟﺴﻮﺯﺗﺮﻧﺪ !
ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﮔﺮﯾﻪ
ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !

! ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎ ﺩﺭ ژاپن ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻋﻤﻮﻣﺎً ﮐﺎﺭﻧﻤﯽ ﮐﻨﻨﺪ !
ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺣﻘﻮﻕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﻣﯽ ﺩﻫﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺟﯽ ﻣﯽﮔﯿﺮﻧﺪ.

! اﺯ ﺍﻭﻝ ﺗﺎ ﺳﻮﻡ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ، ﻫﯿﭻ ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﯽ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ !

ﺩﺭ ژاپن ... !!!

ﯾﮏ :
? ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﻣﻌﻠﻤﯿﻦ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ۱۵ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﻪ ﻧﻈﺎﻓﺖ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻣﯽﭘﺮﺩﺍﺯﻧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻧﺴﻠﯽ ﻣﺘﻮﺍﺿﻊ ﻭ ﺣﺮﯾﺺ ﺑﺮ ﻧﻈﺎﻓﺖ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ .

ﺩﻭ :
? ﻫﺮ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪ ﮊﺍﭘﻦ ﮐﻪ ﺳﮓ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ، ﻫﻤﯿﺸﻪ ﮐﯿﻒ ﻭ ﮐﯿﺴﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﺻﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻦ ﻓﻀﻮﻻﺕ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺩﺍﺭﺩ .
ﺣﺮﺻﺸﺎﻥ ﺑﺮ ﻧﻈﺎﻓﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﻟﻮﺣﻪ ﺍﺧﻼﻕ ﺧﻮﺩ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ .

ﺳﻪ :
? ﮐﺎﺭﮔﺮ ﻧﻈﺎﻓﺖ ﻭ ﺭﻓﺘﮕﺮ ﺭﺍ " ﺍﯾﻨﺠﯿﻨﺮ ( ﻣﻬﻨﺪﺱ) ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ"ﻣﯽ ﻧﺎﻣﻨﺪ و ﻣﺎﻫﺎﻧﻪ ۵ ﺍﻟﯽ ۸ ﻫﺰﺍﺭ ﺩلاﺮ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺸﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﺎﺕ ﮐﺘﺒﯽ ﻭ ﺷﻔﺎﻫﯽ ﺩﺍﺩ .

ﭼﻬﺎﺭ :
? ﮊﺍﭘﻦ ﻫﯿﭻ ﻣﻨﺒﻊ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ ( ﻧﻔﺖ ﻭ ﮔﺎﺯ ﻭ ﺯﻏﺎﻝ ﺳﻨﮓ ﻭ ﻓﻮﻻﺩ ﻭ ﻣﺲ ﻭ ... ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ) ﻭ ﺳﺎﻻﻧﻪ ﺩﺭ ﻣﻌﺮﺽ ﺻﺪﻫﺎ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ؛ ﺍﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺸﺪﻩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻗﺪﺭﺕ ﻫﺎﯼ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺎﺯﺩﺍﺭﺩ .

ﭘﻨﺞ :
? ﻫﯿﺮﻭﺷﯿﻤﺎ ﻓﻘﻂ ﻃﯽ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ، ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻫﯿﺮﻭﺷﯿﻤﺎﯼ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺑﻤﺐ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﺩ .

ﺷﺶ :
? اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺩﺭ ﻗﻄﺎﺭ، ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻣﺎﮐﻦ ﺑﺴﺘﻪ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﮐﻠﻤﻪ " ﺑﯽ ﺻﺪﺍ " ﯾﺎ (silent) ﺍﺯ ﮐﻠﻤﻪ " ﺍﺧﻼﻕ" ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ .

ﻫﻔﺖ :
? ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﻮﺍﺩ ﺩﺭﺳﯽ ﺍﻭﻝ ﺗﺎ ﺷﺸﻢ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ (ﮔﺎﻣﯽ ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺍﺧﻼﻕ) ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺍﺧﻼﻕ ﻭ ﺷﯿﻮﻩ ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ .

ﻫﺸﺖ :
? ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﮊﺍﭘﻦ ﺍﺯ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪﺗﺮﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﭘﯿﺸﮑﺎﺭ ﻭ ﺧﺪﻣﻪ ﻧﻤﯽﮔﯿﺮﻧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﭘﺪﺭ ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ
ﻣﯽ ﺁﯾﻨﺪ .

ﻧﻪ :
? ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺗﺎ ﺩﻭﺍﺯﺩﻩ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﻧﺎﮐﺎﻣﯽ " ﻣﺮﺩﻭﺩ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ! ﭼﻮﻥ ﻫﺪﻑ ﺗﺮﺑﯿﺖ، ﻧﻬﺎﺩﯾﻨﻪ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﻭ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺍﺳﺖ ﻧﻪ ﻓﻘﻂ ﺗﻌﻠﯿﻢ ﻭ ﺗﻠﻘﯿﻦ .

ﺩﻩ :
? ﺩﺭ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻧﯿﺎﺯ ﺧﻮﺩ ﻏﺬﺍ ﺑﺮﻣﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺁﺧﺮ ﮐﺎﺭ ﺩﺭ ﺑﺸﻘﺎﺏ ﺷﺎﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﻤﯽ ﻣﺎﻧﺪ ... ﺍﺳﺮﺍﻑ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ .

ﯾﺎﺯﺩﻩ :
? ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺗﺎﺧﯿﺮ ﻗﻄﺎﺭ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﻫﻔﺖ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺍﺳﺖ . ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ، ﺑﺎﺑﺖ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﺧﯿﺮ، ﻫﺮ ﺁﺧﺮ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻌﺬﺭﺕ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ .
ﻣﺮﺩﻣﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺭﺯﺵ ﻭﻗﺖ ﺭﺍ
ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻨﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺩﻗﺘﯽ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﺑﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻭ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻫﺎ ﺣﺮﯾﺺ ﻫﺴﺘﻨﺪ .

ﺩﻭﺍﺯﺩﻩ :
? ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺩﺭ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﻣﺴﻮﺍﮎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺻﺮﻑ ﻏﺬﺍ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﻤﯿﺰ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻮﺩ ﻫﺴﺘﻨﺪ .

ﺳﯿﺰﺩﻩ :
? ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﺷﺪﻥ ﻏﺬﺍ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﯼ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﻣﯽﺧﻮﺭﺩ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺁﻥ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﭙﺮﺳﯽ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ؟
ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ: ﺍﯾﻦ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ، ﺁﯾﻨﺪﻩ ی ژاپن ﻫﺴﺘﻨﺪ .

ﺍﯾﻨﮑﻪ ﮊﺍﭘﻦ ﮊﺍﭘﻦ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﺗﺼﺎﺩﻓﯽ ﻧﯿﺴﺖ ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , pezhman.m-AI , crevice , Saman , RezaTaheri , RASPINA , Parisa-SH , admin , Tehran_95 , Bahar_HS , tohidi4503 , hun73r.9h0s7 , sa.ghasemi
ارسال: #۲۸۲۹۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﮔﺮﯾﻪ
ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !

خداروشکر تو این یک مورد باهاشون مشترکیم. البته گریه ی بچه های ما از ذوق و شادیه که میخوان تو تعطیلات تابستون حال بکنن Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , Bahar_HS , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۸۲۹۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﮔﺮﯾﻪ
ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !

خداروشکر تو این یک مورد باهاشون مشترکیم. البته گریه ی بچه های ما از ذوق و شادیه که میخوان تو تعطیلات تابستون حال بکنن Smile

یه چیزی هست که کشور ما روز به روز داره وضعش بدتر می شه باید این یه چیز رو پیدا کرد Exclamation به نظرم دیگه نمیشه جمع کرد و درستش کرد یعنی به نظرم هیج وقت همه با هم همدل نمی شوند برای ایرانی شدن و یادآوری اینکه این کشور ایران هستش همون ایرانی که در عصر کوروش تمام دنیا رو گرفته بود با ارزش هاش ! ( الان هر کسی فقط به فکر خودشه که خودشو ببنده و بره تفریح و بقیه عمرشو خوشگذرانی کنه تقریبا خیلیا اینطوریند اونایی هم که می خوان کار خیری انجام بدن یا مانع کارشون می شوند یا اینقدر فشار بهش میارن اونم بی خیال میشه ... پس ایران می تونه خیلی بهتر از ژاپن بشه ولی هیچ وقت نمیشه ... UndecidedUndecided
ارسال: #۲۸۲۹۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  نرم افزار Easy PHP رو از کجا بیارم ؟؟؟ Sad خدایی کمک کنید. میخوام تا ته طراحی وب و سایت و .NET و سایر بستگانش برم. شاید به درد شمام خوردم Big Grin

لااقل اینجا پیشرفتمون در گرو تصمیمات یهویی و داغون سنجش نیست
مثل دانلود هر نرم افزار دیگه ای..در گوگل بزنین می آره. لینک دانلودش رو نتونستین پیدا کنین؟
شما طراحی سایت رو با php می خواهین کار کنین یا asp؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۸۲۹۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  نرم افزار Easy PHP رو از کجا بیارم ؟؟؟ Sad خدایی کمک کنید. میخوام تا ته طراحی وب و سایت و .NET و سایر بستگانش برم. شاید به درد شمام خوردم Big Grin

اینترنت !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Rolleyes
ارسال: #۲۸۲۹۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط barca.)
مانشت شده مثه اتقاق خواب بچه ها Big Grin Big Grin

(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  لااقل اینجا پیشرفتمون در گرو تصمیمات یهویی و داغون سنجش نیست
اره تصمیم خوبیه رو چیزی سرمایه گذاری کن که به درد بخوره ته ته تست و ارشد هم کاره مگه اینکه خودتو بچسبونی به تدریس و یه جا بخوای خوتود قالب کنی به ملت! طرف یه تست معماری تو عمرش درست نزده رفته شده استاد یه سوالایی میده خفن که بگه اره من بلدم! یکی نیست بگه بلدی به این نیست که جوابو حفظ کنی بلدی به سوال حل کردنه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۸۲۹۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  هر چی گشتم نبود. یا هست و نصب نمیشه یا ERRor میده.

خیلی بده که بگم هیچ درکی از PHP و asp ندارم. اما خوبیش اینه که عمیقا احساس نیاز کردم و نقطه ی عطفی به لطف مانشت در ما پدیدار گشته.

من واقعا هپی هپی هپیBig Grin
برای طراحی سایت اول باید مشخص کنی با php می خواهی کار کنی یا asp.
من php رو پیشنهاد می کنم...من می گم بی خیال easy php شو...wamp server یا xampp رو نصب کن + Dreamweaver
به جای Dreamweaver می تونین از ++notepad،... هم استفاده کنین.
ارسال: #۲۸۲۹۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ

برای .NET اگه دوست داشتی برو سمت MVC5 خواهان زیاد داره.
برای PHP اکثرا از wamp یا xamp استفاده میکنن. کار با wamp ساده تره ولی من خودم xamp رو ترجیح میدم.
ادیتور حرفه ای هم phpStorm یا webStorm رو پیشنهاد میکنم بهت. ازشون راضیم SmileSmile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۸۳۰۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط aamitis.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چه میشه گفت صحبت های شما از لحاظ عقلی کاملا صحیح و منطقی است ولی چیزی که ما در دنیای حاضر می بینیم اینا رو هم زیر سوال می بره ...
طرف به سادگی خدا و دین رو مسخره می کنه ولی همین شخص روز به روز داره پیشرفت می کنه هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ اجتماعی و باارزش تر میشه در بین اجتماع ... اما اونی که قاعده های اسلامی رو رعایت می کنه با تمام تلاشی هم که می کنه چیزی عایدش نمی شه تو این دور زمونه هم همه چیز رو با پول می سنجند حداقل ۹۰ درصد ارزش ها رو با پول می تونه به دست بیاره ... شاید حتی با پول آخرتش رو هم بخره ....

اگر قرار بود ملاک اینی که شما میگین باشه پس الان باید همه فرعونیان و نمرودیان و یزدیان و معاویه که رفاه مادی و موقعیت اجتماعی داشتن در اعلی علیین باشن و جزو مقربان درگاه خداوند باشن
خداوند همه ادمها رو یه طوری امتحان میکنه
مال و رفاه و موقعیت مکانی همونطوری که نعمتن میتونن اسباب ذلت و خواری و عذاب انسان رو فراهم کنن
بستگی به نوع بهره برداری انسانها داره
مهم اینه که خداوند در بالای همه اینها قرار داره و داره ما رو با همین ابزار امتحان میکنه
یکی رو با فقر یکی رو با مال
یکی رو با سلامتی یکی رو با بیماری
یکی رو با همسر خوب یکی رو با همسر بد ووو....
اتفاقا در روایات ما اومده
که انسانهای خوب و بندگان صالح برای اینکه عیار ارادت و بندگی و اطاعتشون نسبت به خداوند محک بخوره بیشتر مرود سختی و مشکلات و بلایا واقع میشن و دقیقا بخاطر همینم هست که انبیا و اولیای الهی در قله ابتلا به حوادث قرار دارن در حدیث وارد شده: (إنّ الله إذا اَحَبّ عَبداً غَتَّهُ بِالبلاء غَتّاً; خداوند وقتی که بنده ای را دوست بدارد او را در شدایدو مشکلات غرق می کند.
اگر سختی ها منفور و بد بودن هیچ گاه خداوند محبوب ترین کسان خودش یعنی انبیا و ائمه اطهار رو به اونها مبتلا نمی کرد. امام علی(ع) در خطبه ۹۴ نهج البلاغه تمامی دشواری های زندگی روآزمایش الهی می دونه و دنیا رو محل آزمایش معرفی می کنه که موجبات ترقی و کمال انسان رو فراهم میکنه

این چیزایی که میگید همیشه بوده و هست
اما ما گاهی همه چیزو فراموش میکنیم
یه بار که خودم از دست چیزایی که میبینیم داغون بودم (۳-۴ سال پیش) استادم برگشت بهم گفت فقط ببین خدا چی دوست داره کاری به بقیه نداشته باش و همونو انجام بده
هیچوقت این یه جمله استادمو فراموش نمیکنم
واقعا خدا خودش میگه من براتون کافی نیستم؟؟؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam , pezhman.m-AI , Bahar_HS , salam az ma , hun73r.9h0s7
ارسال: #۲۸۳۰۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ! ﺣﻘﻮﻕ ﯾﮏ ﻣﻌﻠﻢ ﻣﻌﺎﺩﻝ ۷۵۰۰ ﺩﻻﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺍﺳﺖ !

ولی من چند جای معتبر سرچ کردم حقوق متوسط معلم در ژاپن ۳۵۰۰ دلار هست. حقوق معلم مهدکودک هم ۲۵۰۰ دلار. لذا سندیت بقیه‌ی مطالب هم مورد تردید واقع میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۳۰۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خیلی بده که بگم هیچ درکی از PHP و asp ندارم. اما خوبیش اینه که عمیقا احساس نیاز کردم و نقطه ی عطفی به لطف مانشت در ما پدیدار گشته.
گزینه های دیگری هم هست مثل django و rails. جاوا هم کلی فریمورک وب داره با رویکرد های مختلف. خیلی از زبان های دیگه هم فریمورک وب دارن مثلا زبان اسکالا فریورک play رو داره.
در کل فلسفه ASP.NET و PHP خیلی با هم متفاوته که این توی کار کاملا تاثیر میذاره.

nodejs رو یادم رفت!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , **sara**
ارسال: #۲۸۳۰۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخی هدر جدید و بک گراند جدید
پ ن:مدتی است از طراحی وب دور مانده ام مدیر باعث شده ما هوایی بشم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۸۳۰۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
چند وقتی ست ظرف نبات خانه مان خالی شده!
چای می خوریم و حسرت خراسان را ...
ارسال: #۲۸۳۰۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ
ببخشید سوال؟
بخوایم بگیم من یک ماه پیش کنکور داشتم به انگلیسی چی میشه
و اینکه بگید من ۵ سال پیش کلاس زبان میرفتم چ طور؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۳۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close